Kampánie region

Zpět

Stručně vám povíme o oblasti Kampánie. Mezi slavné památky Neapole patří Královský palác v Neapoli, Piazza del Plebiscito a Castel dell'Ovo. Na Amalfijském pobřeží se můžete těšit na nádherné výhledy na Středozemní moře a na Starověké město Pompeje. Dozvíte se také o kuchyni v Kampanii a jak si pronajmout vilu v této oblasti.

- Meet Point Travel

mapa Kampaně Kampanie je region v jižní Itálii, známý pro své úchvatné pobřeží, starověké památky a lahodnou kuchyni. Kampanie má bohaté kulturní dědictví, jehož historie sahá až do starověku. Od živého města Neapol až po malebnou Amalfijskou pobřeží, Kampanie je cílem, který nabízí něco pro každého.

- AI impression

Neapol.

Jedním z nejoblíbenějších cílů v Kampanii je město Neapol, živé a rušné město, které je domovem některých z nejznámějších památek Itálie, jako jsou Královský palác v Neapoli, Piazza del Plebiscito a Castel dell'Ovo. Neapol je také známý pro svou světoznámou kuchyni, včetně pizzy, těstovinových jídel a rybích pokrmů, které jsou nejen chutné, ale i cenově dostupné.

Video Kampanie

Inspirujte se Neapolí

Amalfijské pobřeží.

Další oblíbenou destinací v Kampánii je Amalfijské pobřeží, malebná část pobřeží táhnoucí se od Sorrenta po Salerno. Amalfijské pobřeží je známé pro své nádherné výhledy na Středozemní moře, okouzlující města a vesničky a krásné pláže. Návštěvníci mohou prozkoumat historické město Amalfi, projít se barevnými uličkami Positana nebo si užít relaxační den na pláži v Maiori.

Starověké město Pompeje.

Pro ty, kteří se zajímají o historii a kulturu, je Kampánie domovem několika starověkých ruin, včetně starověkého města Pompeje, které bylo zničeno erupcí sopky Vesuv v roce 79. Návštěvníci se mohou procházet dobře zachovanými ruinami Pompejí, které nabízejí fascinující pohled do života v antickém Římě, nebo navštívit nedaleké Herculaneum, menší, ale stejně impozantní starověké město.

Amalfi Coast

Amalfi Coast

Ohromující výhled na Středozemní moře.

Positano

Positano

Vesnice na útesu na Amalfijském pobřeží v jižní Itálii.

Naples

Naples

Třetí největší město Itálie po Římě a Miláně.

Royal Palace

Royal Palace

Palác, muzeum a historická turistická destinace nacházející se v centrální části Neapole v jižní Itálii.

Pompei

Pompei

Město v regionu Campania v jižní Itálii s výhledem na aktivní sopku Vesuv.

Sorrento

Sorrento

Proslulé svým panoramatickým výhledem na moře a náměstím Piazza Tasso obklopeným kavárnami.

Kuchyně Kampánie.

Kromě své přírodní krásy a historických památek je Campania také známá pro své vynikající jídlo a víno. Od čerstvého mořského ovoce po syté těstoviny z vnitrozemských měst, kuchyně Campanie je jak pestrou, tak i chutnou. Region je také domovem několika slavných vín, včetně silného a robustního červeného vína Aglianico a svěžího a osvěžujícího bílého vína Falanghina.

Pronájem vily v Campanii.

Pronájem vily v Campanii je oblíbenou možností pro návštěvníky, kteří chtějí mít větší soukromí a prostornější ubytování než pokoj v hotelu. V celé oblasti je k dispozici mnoho vil k pronájmu, od malých chalup po velké, luxusní panství.

Při hledání pronájmu vily v Campanii je důležité zvážit svůj rozpočet, velikost skupiny a požadované umístění. Oblíbenými oblastmi pro pronájem vil jsou pobřeží, venkovské oblasti a historická města.

Je také důležité prozkoumat vybavení a služby poskytované vilou, jako je soukromý bazén, venkovní prostor a blízkost restaurací a atrakcí. Některé vily také nabízejí další služby, jako je denní úklid, catering a doprava.

Naše agentura vám může pomoci najít perfektní vilu na základě vašich konkrétních požadavků a také vám poskytnout cenné informace o místní oblasti, včetně restaurací, atrakcí a akcí. Nabízíme několik vil k pronájmu v Campanii za nejlepší cenu s garancí pohodlí.


Casa Noemi

Casa Noemi

Pronajměte si Casa Noemi v Amalfi | Pobřeží | Výhled na moře | Kapacita: 4+2 | Ložnice: 2 | Koupelny: 2

Villa Casarossa

Villa Casarossa

Pronajměte si Villa Casarossa v Amalfi | Pobřeží | Výhled na moře | Bazén | Kapacita: 6 | Ložnice: 3 | Koupelny: 4

Villa Talamo

Villa Talamo

Pronajměte si Villa Talamo v Amalfi | Pobřeží | Výhled na moře | Kapacita: 4 | Ložnice: 2 | Koupelny: 2

Každému Campania.

Proč turisté navštěvují oblast Campania?

Turisté navštěvují oblast Campania z různých důvodů. Zde jsou hlavní atrakce, které přitahují návštěvníky do této krásné oblasti Itálie:

  • Historické památky: Oblast Campania je domovem některých z nejslavnějších a nejhistoričtějších památek Itálie, jako jsou starověké ruiny Pompejí a Herkulanea, stejně jako historické centrum Neapole, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO.
  • Krásné pobřeží: Amalfijské pobřeží, které se táhne podél jižního okraje oblasti Campania, je jedním z nejmalebnějších a nejpopulárnějších destinací v Itálii, nabízející nádherné výhledy na Středozemní moře, malebná města a vesnice a krásné pláže.
  • Vynikající kuchyně: Campania je známá svou vynikající a jedinečnou kuchyní, která zahrnuje pizzu, těstovinová jídla, mořské plody a místní vína. Oblast je domovem některých nejslavnějších italských jídel, jako je pizza Margherita a spaghetti alle vongole.
  • Outdoorové aktivity: Oblast Campania nabízí širokou škálu outdoorových aktivit, včetně turistiky po úchvatném Amalfijském pobřeží a průzkumu krásné krajiny kolem aktivní sopky Vesuv.
  • Umění a kultura: Campania má bohaté kulturní dědictví, jehož historie sahá až do starověku. Oblast je domovem několika důležitých muzeí a galerií umění, stejně jako krásných kostelů a katedrál.

Plánovač dovolené


(
102
hlasů ~
4.98
z 5)