Casa Noemi

Pronájem Casa Noemi v Amalfi | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 4+2 | Ložnice: 2 | Koupelny: 2

Vybavení:
Pláž
Parking
* Cena rezervace za noc od 7668 Kč
(
54
hlasů ~
4.81
z 5)

casa-noemi_foto_c9038 casa-noemi_foto_49d4b casa-noemi_foto_19c40 casa-noemi_foto_f459c casa-noemi_foto_6b4ea casa-noemi_foto_ee988 casa-noemi_foto_db256 casa-noemi_foto_5d514 casa-noemi_foto_7c102 casa-noemi_foto_4aa09 casa-noemi_foto_213ff casa-noemi_foto_66538 casa-noemi_foto_a08db casa-noemi_foto_6c4cf casa-noemi_foto_9eecf casa-noemi_foto_84d39 casa-noemi_foto_4e018 casa-noemi_foto_3d2b9 casa-noemi_foto_41ed5 casa-noemi_foto_7f0b0 casa-noemi_foto_6f27c casa-noemi_foto_72796 casa-noemi_foto_58360 casa-noemi_foto_a84c2 casa-noemi_foto_f8b51
 • Přehled

  Casa Noemi je útulný apartmán se dvěma ložnicemi, který se nachází asi 150 kroků od hlavní pláže Positano. Má velkou terasu, díky čemuž je tato nemovitost ideální pro ty, kteří milují venkovní život.

  Ideální k večeři, opalování nebo se jen kochat dechberoucím výhledem na moře se sklenkou prosecca nebo sejít po schodech dolů na hlavní pláž a ponořit se do rušného plážového života Positano ať je den nebo noc. Toto je prázdninový dům vlastníků již mnoho let a nyní vám rádi otevřou své dveře, abyste si mohli užít tuto úžasnou nemovitost.

  Casa Noemi byla před začátkem sezóny podrobena kontrole odpovědným technikem, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich aktuální stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Skupina: Ne
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 500 m
  Zvířata: na vyžádání
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Casa Noemi

  Po 150 schodech ze silnice se dostanete do salonku. Velmi prostorný salonek má přímý vstup na terasu, stejně jako všechny pokoje. Z obývacího pokoje můžete zahnout doprava a jít chodbou, kde vlevo je koupelna se sprchovým koutem. Poté vstoupíte do dvoulůžkové ložnice, která má dvě velké palandy (na horních palandách mohou spát další dva lidé). Když projdete touto ložnicí, dostanete se do hlavní ložnice s manželskou postelí.

  Upozorňujeme, že ze všech pokojů máte přístup na terasu, abyste nemuseli procházet ložnicí s oddělenými postelemi. Pokud se vrátíte do salonku, můžete jít rovnou do plně vybavené kuchyně a po levé straně je koupelna s malým sprchovým koutem (bez boxu) a prádelna. Z kuchyně je také přístup na terasu.

  Exteriér:

  Velmi prostorná terasa s úchvatným výhledem na moře vám umožní stolovat, opalovat se nebo sledovat plážový život pod sebou.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Rádio s CD čtečkou
  Klimatizace v ložnicích
  Bezdrátové připojení k internetu
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Myčka nádobí
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Vysoušeč vlasů
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Americký kávovar
  Moka

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Voda, týdenní prádlo, prvotní a závěrečný úklid, bezdrátové připojení k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (40,00 EUR/týden mimo sezónu a květen - 60,00 EUR/týden ve střední sezóně - 80,00 EUR/týden v hlavní sezóně), turistická daň (1,50 EUR na osobu a den. Vezměte prosím na vědomí, že děti do 10 let nebudou platit)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00/ týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Neapol) 70 km
  Letiště (Řím) 280 km
  Obchody a služby (Positano) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Positano) 500 m
  Zajímavosti (Sorrento) 17 km
  Zajímavosti (Capri) 93 km
  Zajímavosti (Ischia) 104 km
  Zajímavosti (Pozzuoli) 79 km
  Zajímavosti (Vietri) 40 km
  Zajímavosti (Ravello) 25 km
  Zajímavosti (Neapol) 57 km
  Zajímavosti (Amalfi) 19 km
  Vlakové nádraží (Sorrento) 15 km

  Centrální poloha v Positano. Abyste se dostali na hlavní náměstí a hlavní pláž, která se nachází dole Positana, můžete buď sejít 150 kroků dolů nebo 150 kroků nahoru a pak jít po silnici. V obou případech to trvá vás 5/10 minut.

  Nejbližší parkoviště (s lístkem) je 300 metrů jako všechny obchody, které se nacházejí podél cesty.

  Positano velmi dobře známé po celém světě je dobrým výchozím bodem pro návštěvu a prohlídku celého pobřeží Amalfi a také ostrovů, které jsou poblíž, jako je Capri nebo Ischia.