Chalet Monti della Luna

Pronájem Chalet Monti della Luna v Piedmont | Hory | Lyžování
Počet osob: 7 | Ložnice: 4 | Koupelny: 3

Vybavení:
Parking
* Cena rezervace za noc od 9468 Kč
(
56
hlasů ~
4.91
z 5)

chalet-monti-della-luna_foto_cbc77 chalet-monti-della-luna_foto_ecfd1 chalet-monti-della-luna_foto_1f83a chalet-monti-della-luna_foto_f3b43 chalet-monti-della-luna_foto_d2b27 chalet-monti-della-luna_foto_61111 chalet-monti-della-luna_foto_1b87b chalet-monti-della-luna_foto_1d051 chalet-monti-della-luna_foto_1f54e chalet-monti-della-luna_foto_03e13 chalet-monti-della-luna_foto_04f46 chalet-monti-della-luna_foto_8b97f chalet-monti-della-luna_foto_9b81e chalet-monti-della-luna_foto_ca7e4 chalet-monti-della-luna_foto_1da4f chalet-monti-della-luna_foto_b9cb7 chalet-monti-della-luna_foto_45413 chalet-monti-della-luna_foto_c1fa4 chalet-monti-della-luna_foto_c9886 chalet-monti-della-luna_foto_26635 chalet-monti-della-luna_foto_c0ef5 chalet-monti-della-luna_foto_3756b chalet-monti-della-luna_foto_7846f chalet-monti-della-luna_foto_54398 chalet-monti-della-luna_foto_19ffb chalet-monti-della-luna_foto_82d26 chalet-monti-della-luna_foto_a5c46 chalet-monti-della-luna_foto_13c20 chalet-monti-della-luna_foto_bef97 chalet-monti-della-luna_foto_c58b5 chalet-monti-della-luna_foto_098dc chalet-monti-della-luna_foto_d2e4a chalet-monti-della-luna_foto_d895a chalet-monti-della-luna_foto_ddae2 chalet-monti-della-luna_foto_e1b9c chalet-monti-della-luna_foto_f5d1b chalet-monti-della-luna_foto_f279d
 • Přehled

  Chalet Monti della Luna je vysokohorská rezidence obklopená borovými lesy v nadmořské výšce 2 000 metrů nad mořskou hladinou, na hranici s Francií. Zvláštní, romantické místo pro skutečně klidný pobyt s přáteli nebo rodinou.

  Dům nabízí okouzlující panorama a je ideálním místem pro ty, kteří se rádi ztratí v přírodě; od jara do podzimu se můžete vydat po lesních stezkách na výlety pěšky nebo na horském kole, objevovat jezera a horské chaty, zatímco v zimě je to ráj pro milovníky sněhu a lyžování. Chalet Monti della Luna se nachází v lyžařské oblasti Via Lattea a je dosažitelná na lyžích. Chata o rozloze 240 m², postavená v 50. letech 20. století, má tři podlaží a byla zrekonstruována v roce 2018 a vytvořila také soukromé spa.

  V Cesana Torinese nabízí lyžařská škola Monti della Luna lekce a půjčuje vybavení pro každou potřebu. Cesana Torinese je známé turistické letovisko v Alta Val di Susa a je součástí Unie olympijských obcí Via Lattea , spolu se sousedními obcemi Sestriere, Claviere, Sauze di Cesana, Sauze d'Oulx a Pragelato.

  Díky dálnici A 32 a státní silnici Moncenisio 24 je velmi snadné se dostat do Cesana Torinese. Chalet Monti della Luna, ponořený do klidu a míru, je rájem pro milovníky lyžování a snowboardingu, a to i díky své blízkosti Monginevro Superski a Sansicario.

  V létě se k pozemku dostanete po polních cestách, takže terénní vozidlo 4x4 je nezbytné, zatímco v zimě se sem dostanete z Cesana Torinese sedačkovou lanovkou a z Claviere taxíkem na sněžném skútru.

  Důležité upozornění: v zimním období je přihlášení možné do 15:00 a odhlášení do 9:00. Sedačková lanovka z Cesana Torinese: provozní doba od 9:00 do 16:30 (zpáteční jízdenka 12,00 €/osoba). Taxi rolba z Clavière: provozní doba od 7:00 do 8:45 a od 17:30 do 23:00 (jízdenka € 40,00/jeden směr pro 4 osoby s malými zavazadly popř. 3 osoby se zavazadly a potravinami – ceny aktualizovány k 29. 10. 2020).

  Internet: Wi-Fi
  Skupina: Ne
  Klimatizace: Ne
  Zobrazení: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 247 km
  Domácí zvířata: Ano, 60,00 EUR/týden/za zvíře
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Chalet Monti della Luna

  Třemi kroky ze zahrady se dostanete k hlavnímu vchodu, který se skládá z malé, ale dobře vybavené kuchyně, velkého obývacího pokoje s krbem a jídelního koutu s velkými okny s 180stupňovým panoramatickým výhledem a francouzské okno vedoucí na velkou jižně orientovanou terasu s venkovním schodištěm.

  Vlevo od vstupu je schodiště dolů do suterénu, ložnice pro jednu osobu (1,20 cm široká postel) a koupelna pro hosty. Nahoře vede chodba do tří dvoulůžkových pokojů, z nichž jeden má šikmou střechu, a do koupelny se sprchovým koutem.

  Z přízemí vede vnitřní schodiště dolů do suterénu, který se skládá z malé místnosti se 2 křesly a rotopedem, vestavěné skříně s pračkou a vstupu do SPA s relaxační zónou zařízenou křesly a vybavenou majolikovými kachlovými kamny, TV a Hi-Fi systémem, jacuzzi vanou pro 4 osoby, saunou, emoční sprchou, koupelnou a venkovním prostorem s portikem jako solárium. Lázně mají také vnější vchod, který se v zimě používá jako hlavní.

  Exteriér:

  Příjezdová cesta společná s dalším objektem, který je vzdálený asi 300 m, vede k chatě obklopené borovým lesem s modříny a jedlemi, přičemž kolem domu je zelený trávník, kde můžete zaparkovat své auto. Nemovitost není oplocená.

  Panoramatická terasa je ideálním místem pro snídani v krásných letních dnech a pro večerní relaxaci při západu slunce nad Alpami.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Internetové Wi-Fi připojení
  Satelitní televize
  Bluetooth hi-fi
  Mikrovlnná trouba
  Grilování
  Americký kávovar
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Myčka nádobí
  Rychlovarná konvice
  Vysoká židle
  Lázně na vyžádání, 7 dní předem (700 EUR 00/týden: jacuzzi - sauna - emoční sprcha)

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (elektřina - voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Pobytová taxa (1,00 EUR za noc a osobu. Upozorňujeme, že děti do 12 let neplatí)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 €/hod. za čistič), povlečení navíc (20,00 € na osobu), topení (plyn 25,00 €/den - dřevo 10,00 €/den), úklid navíc v případě zvířat (60,00 EUR/týden/zvíře), lázně na vyžádání se 7denním předstihem (900,00 EUR/týden: jacuzzi - sauna - emoční sprcha)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Torino) 98 km
  Letiště (Milano Malpensa) 218 km
  Letiště (Milano Linate) 241 km
  Letiště (Genova) 244 km
  Obchody a služby (Clavière) 5 km
  Obchody a služby (Cesana Torinese) 10 km
  Pobřeží – písečná pláž (Tyrrénské moře) 247 km
  Zajímavosti (Cesana Torinese) 10 km
  Zajímavosti (Exilles's Fort) 22 km
  Zajímavosti (Briancon) 21 km
  Zajímavosti (Fenestrelle's Fort) 32 km
  Zajímavosti (Novalesa) 39 km
  Zajímavosti (Bardonecchia) 25 km
  Zajímavosti (Torino) 90 km
  Vlakové nádraží (Oulx) 16 km

  Chalet Monti della Luna má to štěstí, že se nachází v centru rozsáhlé a známé horské turistické oblasti Via Lattea, která kromě Cesana Torinese zahrnuje , Sestriere, Sauze d'Oulx, Oulx, Sansicario, Pragelato Clavière a Monginevro. Velké prostory Via Lattea jsou propojeny v této jediné velké síti a mají 320 km 249 slunečných panoramatických sjezdovek a 70 lyžařských vleků v nadmořské výšce od 1 380 do 2 800 m.

  Vysoce je 30 horských chat nabízejících tu nejlepší pohostinnost. 14 lyžařských škol nabízí všechny druhy služeb díky 800 lyžařským instruktorům a půjčovnám vybavení. Chata, která si užívá těchto privilegií, je oázou klidu a pohody a dokáže plně uspokojit i ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v naprostém klidu a pohodě.

  Cesana je 20 minut jízdy sedačkovou lanovkou a má všechny služby: lékárnu, potraviny, restaurace, typické produkty, sportovní oblečení. K nemovitosti se v létě dostanete po polních cestách (pro které je nezbytný terénní vůz 4x4) z Cesana Torinese asi za 30 minut (asi 10 km) a z Claviere silný> za 10 minut (asi 5 km daleko); v zimě z Cesana Torinese sedačkovou lanovkou a z Claviere taxíkem na sněžném skútru.