Vila Rivetta

Pronájem Vila Rivetta v Como | Výhled na jezero
Osob: 6+2 | Ložnice: 3 | Koupelny: 4

Vybavení:
Parking
* Cena rezervace za noc od 9591 Kč
(
30
hlasů ~
1.60
z 5)

villa-rivetta_foto_2ce01 villa-rivetta_foto_f37bf villa-rivetta_foto_fa400 villa-rivetta_foto_47ae3 villa-rivetta_foto_f3d88 villa-rivetta_foto_45cbc villa-rivetta_foto_0f323 villa-rivetta_foto_7064e villa-rivetta_foto_e9653 villa-rivetta_foto_ee1b9 villa-rivetta_foto_f0ab4 villa-rivetta_foto_ea085 villa-rivetta_foto_e7eb1 villa-rivetta_foto_7063c villa-rivetta_foto_11c0f villa-rivetta_foto_9d38a villa-rivetta_foto_21ad3 villa-rivetta_foto_81a74 villa-rivetta_foto_66b8a villa-rivetta_foto_907d8 villa-rivetta_foto_6823c villa-rivetta_foto_1997b villa-rivetta_foto_5589a villa-rivetta_foto_382f4 villa-rivetta_foto_77d8a villa-rivetta_foto_52c8b villa-rivetta_foto_51afb villa-rivetta_foto_33d66 villa-rivetta_foto_27bfb villa-rivetta_foto_23c40 villa-rivetta_foto_9e4b6 villa-rivetta_foto_9b795 villa-rivetta_foto_8d547 villa-rivetta_foto_7b995 villa-rivetta_foto_7b094 villa-rivetta_foto_7acad villa-rivetta_foto_3bf3e villa-rivetta_foto_1d29a villa-rivetta_foto_0f7cd villa-rivetta_foto_48159 villa-rivetta_foto_56048 villa-rivetta_foto_a6d98 villa-rivetta_foto_b484e villa-rivetta_foto_c63de villa-rivetta_foto_c4f45
 • Přehled

  Villa Rivetta se nachází v malebném městě Rezzonico, středověké perle na západním břehu horního jezera Como, asi 40 km od Como. Přestože si vila zachovala styl a chuť typickou pro období rybářských domovů, je vybavena mnoha vymoženostmi nezbytnými pro odpočinkovou dovolenou. K vile, která se nachází v nejatraktivnější části města, poblíž starého hradu, se dostanete pěšky.

  Blízkost vily k jezeru a její velké terasy, organizované jako jídelní a relaxační prostory, vytvářejí jedinečnou atmosféru. Konečně má vila soukromý přístav pro lodě. Veřejné parkoviště je asi 250 metrů od vily a hosté mohou využít službu nosiče zavazadel při příjezdu a odjezdu.

  Internet: Wi-Fi
  Skupina: Ne
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 250 km
  Zvířata: Ano
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: venkov
 • Přehled Vila Rivetta

  Vila Rivetta je rozdělena na hlavní jednotku a malou přístavbu. VILA: Hlavní budova má tři podlaží.

  Přízemí, z jehož velkých oken máte nádherný výhled na jezero, se skládá z velké, plně vybavené kuchyně v jezerním stylu a jídelny s přímým vstupem do obou pokojů. terasy s výhledem na jezero.

  V prvním patře je obývací pokoj s pohovkou, koupelna s vířivou vanou a dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vstupem na velkou terasu s výhledem na jezero.

  V nejvyšším patře je dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a podkroví se dvěma samostatnými lůžky, ideální pro děti.

  PŘÍLOHA: Po soukromém schodišti z teras se dostanete k samostatnému vchodu vedoucímu do útulné přístavby s dvoulůžkovou ložnicí, TV, kuchyňským koutem a koupelnou s vanou.

  Exteriér:

  Vila má dvě krásné terasy svažující se dolů k jezeru, které nabízejí panorama, které je všechno, jen ne banální, skutečný impresionistický obraz.

  Na obou terasách jsou zřízeny různé odpočinkové zóny s lehátky, slunečníky a stolky. Další krytá terasa byla uspořádána jako jídelní kout s moderním grilem.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Klimatizace na pokojích
  Satelitní televize
  Wi-Fi připojení k internetu
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Toustovač
  Americký kávovar
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Ponorný mixér
  Odšťavňovač
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Knihy v angličtině
  Vysoká židle
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Mobilní gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota-sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Elektřina, voda, plyn pro použití v kuchyni, topení, týdenní výměna prádla, počáteční a závěrečný úklid, 2 denní úklidy (pondělí nebo úterý a čtvrtek), 2 výměny ručníků týdně, údržba parku a bazénu, bezdrátové připojení k internetu, uvítací balíček

  Cena nezahrnuje:

  Turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 EUR/hodina/uklízeč), další prádlo (20,00 EUR na osobu), zvláštní úklid v případě zvířat (50,00 EUR/týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Lugano) 40 km
  Letiště (Milano – Malpensa) 92 km
  Letiště (Milano – Linate) 107 km
  Letiště (Bergamo Orio al Serio) 122 km
  Obchody a služby (Santa Maria di Rezzonico) 700 m
  Obchody a služby (Menaggio) 8 km
  Obchody a služby (Como) 42 km
  Jezero – písečná pláž (Como Santa Maria di Rezzonico) 350 m
  Pobřeží – písečná pláž (tyrhénské) 250 km
  Zajímavosti (Bellagio) 14 km
  Zajímavosti (Lugano) 34 km
  Zajímavosti (CernobbioCernobbio) 38 km
  Zajímavosti (Varese) 67 km
  Zajímavosti (Sondrio) 63 km
  Zajímavosti (Lecco) 64 km
  Atrakce (Monza) 90 km
  Vlakové nádraží (Colico) 30 km
  Vlakové nádraží (Como) 42 km

  Vila Rivetta se nachází v Rezzonico, historickém borgu horního Lario, 40 km od Como, jednoho z nejcharakterističtějších a malebné oblasti všech Jezera Como. Jedinečné místo na světě, nekonečné krásy. Aristokratické vily se střídají s malými starobylými borghi s romantickou příchutí.

  Jezero Como, které má ledovcový původ a je podobné fjordu, je obklopeno vysokými horami, které oživují krajinu se zátokami, skalnatými terasami a strmými břehy, které padají přímo do vody.

  Pokud spodní část nabízí architektonický a krajinný itinerář opředený historií, mýty a legendami, horní jezero voní svobodou: ráj pro plachtění a procházky ve vysokých nadmořských výškách.