Vila La Dolce

Pronájem Vila La Dolce v Santa Maria Rezzonico | Výhled na jezero | Bazén
Počet lůžek: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 3

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 11341 Kč
(
54
hlasů ~
4.81
z 5)

villa-la-dolce_foto_ca386 villa-la-dolce_foto_c4213 villa-la-dolce_foto_fcfc0 villa-la-dolce_foto_e3b6e villa-la-dolce_foto_cf5fa villa-la-dolce_foto_38ad4 villa-la-dolce_foto_c2e17 villa-la-dolce_foto_7f8d0 villa-la-dolce_foto_6fdbe villa-la-dolce_foto_12003 villa-la-dolce_foto_340dd villa-la-dolce_foto_6c8d6 villa-la-dolce_foto_6457b villa-la-dolce_foto_fe9e1 villa-la-dolce_foto_4948d villa-la-dolce_foto_5c3df villa-la-dolce_foto_3fb2e villa-la-dolce_foto_5b9b3 villa-la-dolce_foto_0b757 villa-la-dolce_foto_0f7b1 villa-la-dolce_foto_182bb villa-la-dolce_foto_bd873 villa-la-dolce_foto_b504a villa-la-dolce_foto_b12cc villa-la-dolce_foto_b31d5 villa-la-dolce_foto_b12b0 villa-la-dolce_foto_a125d villa-la-dolce_foto_ab0dc villa-la-dolce_foto_a6b8f villa-la-dolce_foto_a3e0b villa-la-dolce_foto_95562 villa-la-dolce_foto_26088 villa-la-dolce_foto_eeb3e villa-la-dolce_foto_eab5c villa-la-dolce_foto_d08cf villa-la-dolce_foto_04172 villa-la-dolce_foto_811ce villa-la-dolce_foto_c970c villa-la-dolce_foto_231ca villa-la-dolce_foto_81a90 villa-la-dolce_foto_039c5 villa-la-dolce_foto_20efd villa-la-dolce_foto_ddd51 villa-la-dolce_foto_9a14f villa-la-dolce_foto_d7b5c villa-la-dolce_foto_6dfaa villa-la-dolce_foto_4b6fd villa-la-dolce_foto_2f505 villa-la-dolce_foto_2b6c4 villa-la-dolce_foto_2ad9e villa-la-dolce_foto_1e3a4 villa-la-dolce_foto_1d71b villa-la-dolce_foto_1aaea
 • Přehled

  Vila La Dolce je stará kamenná rezidence z 19. století, která byla nedávno zrekonstruována a zachovala si typický architektonický styl Larian, který odlišuje tuto oblast Jezero Como. Vila se nachází v Santa Maria Rezzonico, historickém borgu horního Lario, 40 km od Como, jedné z nejcharakterističtějších a nejmalebnějších oblastí. celého jezera.

  Přestože si vila zachovala styl a chuť typické pro dobu, ve které byla postavena, je vybavena mnoha vymoženostmi užitečnými pro odpočinkovou dovolenou. Krásný výhled na jezero a velké jídelní a relaxační prostory vily vytvářejí jedinečnou, téměř magickou atmosféru, která vám umožní plně si vychutnat barvy a atmosféru, kterou jezero Como může nabídnout v různé denní doby a v různých obdobích roku.

  Internet: Wi-Fi
  Fond: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazení: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 252 km
  Zvířata: Ano. 50,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Villa La Dolce

  Vila má tři podlaží. Přízemí se skládá z velkého obývacího pokoje s krásným výhledem na jezero, čítárny a plně vybavené kuchyně s přímým vstupem na velkou terasu.

  Po několika schodech se dostanete do suterénu, který se skládá z obývacího pokoje s pohovkou, prostoru pro hraní kulečníku, dvoulůžkové ložnice a koupelny s vanou.

  Po několika krocích z přízemí se dostanete do dvoulůžkového pokoje a pokračujete do prvního patra, kde se dostanete do hlavního spacího prostoru, který se skládá z dvoulůžkového pokoje s vlastní koupelnou se sprchou, dvoulůžkového pokoje a koupelna s vířivou vanou, která je společná pro dvě ložnice.

  Exteriér:

  Oplocený pozemek se rozkládá na ploše asi 600 m2, v podstatě trávník posetý keři a stromy vytvářejícími přirozené stinné plochy, na terasovitém pozemku svažujícím se na levé straně vily. Travnatá plocha s panoramatickým bazénem, přiléhající k přízemí, je zcela rovná, s výhledem na jezero a slunečná po celý den.

  Květinové záhony rámují celou zahradu s výhledem na jezero. Zimní zahrada využívaná jako jídelní kout se nachází v blízkosti bazénu a je také propojena s obývacím pokojem.

  Kuchyně v přízemí se otevírá na panoramatickou terasu zřízenou jako venkovní jídelní kout se stolem pro 8 osob, pecí na dřevo a grilem, zatímco v panoramatické poloze je relaxační zóna s pohovkou a křesly.

  p>

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Jen pár kroků od verandy má obdélníkový bazén rozměry 7,5 x 4,5 m se stálou hloubkou 1,10 m. Potaženo modrým PVC, které dobře ladí s okolní krajinou, má čištění chlórem a dva řady římských schodů naproti sobě pro přístup do vody.

  Okraj bazénu a oblast solária jsou dlážděné a vybavené lehátky, ředitelskými křesly a velkým slunečníkem. Bazén je hostům k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace na pokojích
  Satelitní televize
  Wi-Fi připojení k internetu
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Toustovač
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Ponorný mixér
  Odšťavňovač
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Knihy v angličtině
  Vysoká židle
  Fén
  Americký kávovar

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Mobilní gril
  Kulečníkový stůl
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:

  Elektřina, voda, plyn pro použití v kuchyni, týdenní výměna prádla, počáteční a závěrečný úklid, 2 denní úklidy (pondělí nebo úterý a čtvrtek), 2 výměny ručníků týdně, vyhřívaný bazén (od poloviny května do poloviny září), údržba parku a bazénu, bezdrátové připojení k internetu, uvítací balíček

  Cena nezahrnuje:

  Turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Vytápění (€ 120,00/týden), vyhřívaný bazén mimo sezónu (€ 470,00/týden), extra úklid (€ 22,00/hod/úklid), extra povlečení (€ 20,00 na osobu) , extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Lugano) 38 km
  Letiště (Bergamo Orio al Serio) 105 km
  Letiště (Milano – Malpensa) 110 km
  Letiště (Milano – Linate) 120 km
  Obchody a služby (San Siro) 600 m
  Obchody a služby (Menaggio) 6 km
  Obchody a služby (Como) 40 km
  Pobřeží – písečná pláž (Tyrhénské moře) 252 km
  Zajímavosti (Bellagio) 13 km
  Zajímavosti (Lugano) 28 km
  Zajímavosti (Cernobbio) 36 km
  Zajímavosti (Varese) 65 km
  Zajímavosti (Sondrio) 65 km
  Zajímavosti (Lecco) 65 km
  Zajímavosti (Monza) 100 km
  Vlakové nádraží (Colico) 28 km
  Vlakové nádraží (Como) 40 km

  Vila La Dolce se nachází v Santa Maria Rezzonico, historickém borgu horního Lario, 40 km od Como, jednoho z nejcharakterističtější a nejmalebnější oblasti ze všech Jezera Como.

  Jedinečné místo na světě s nekonečnou krásou. Aristokratické vily se střídají s malými starobylými borghi s romantickou příchutí.

  Jezero Como, které má ledovcový původ a je podobné fjordu, je obklopeno vysokými horami, které oživují krajinu se zátokami, skalnatými terasami a strmými břehy, které padají přímo do vody.

  Pokud spodní část nabízí architektonický a krajinný itinerář opředený historií, mýty a legendami, horní jezero voní svobodou: ráj pro plachtění a procházky ve vysokých nadmořských výškách.