Chalet Lusia

Pronájem Chalet Lusia v Dolomitech | Hory | Lyžování
Počet osob: 8 | Ložnice: 3 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
* Cena rezervace za noc od 16293 Kč
(
62
hlasů ~
4.95
z 5)

chalet_lusia_.14 chalet_lusia_.03 chalet_lusia_.29 chalet_lusia_.28 chalet_lusia_.27 chalet_lusia_.26 chalet_lusia_.25 chalet_lusia_.24 chalet_lusia_.23 chalet_lusia_.22 chalet_lusia_.04 chalet_lusia_.10 chalet_lusia_.12 chalet_lusia_.06 chalet_lusia_.05 chalet_lusia_.15 chalet_lusia_.08 chalet_lusia_.17 chalet_lusia_.16 chalet_lusia_.13 chalet_lusia_.21 chalet_lusia_.20 chalet_lusia_.11 chalet_lusia_.19 chalet_lusia_.07 chalet_lusia_.09 chalet_lusia_.18 chalet_lusia_.02 chalet_lusia_.01
 • Přehled

  Vila Chalet Lusia při zachování původní struktury alpské chaty Dolomite jsme vytvořili Lusia Ski Luxury Wellness moderní a přívětivý luxusní dům v dokonalém horském stylu. Ponořeni do okouzlujícího Val di Fiemme si můžete vychutnat úchvatný výhled na Pale di San Martino. Tato lokalita je ideální pro zimu i léto, pro všechny milovníky hor, pro relaxaci a klid.

  Chata se nachází přímo na sjezdovce jen pár kroků od příjezdu lanovky: to nejlepší pro všechny milovníky zimních sportů a hor!

  Péče o detaily a racionalizace prostor byly našimi pokyny, aby byla tato chata pohodlná, přívětivá a relaxační pro všechny její hosty.

  Luxusní Chalet Lusia Ski může ubytovat dvě rodiny nebo skupinu přátel a skládá se ze dvou hlavních apartmá s vlastní koupelnou, obývacího pokoje s kuchyní a dvou luxusních lázní, jeden vnitřní a jeden venkovní, aby bylo zaručeno maximální soukromí a pohodlí.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: Ne
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Hory
  Parkování: Ano
  Domácí mazlíčci: Na vyžádání
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Chalet Lusia

  Naše první apartmá se vyznačuje stejně jako celý srub dřevěnými stěnami a pryskyřičnými podlahami. Na stěně vynikne naše podsvícené měděné logo v kombinaci s tím, se kterým je skříň vyrobena. Slavná skleněná stěna, zvláštnost našeho Luxusního wellness, je vyrobena z leptaného skla: stisknutím vypínače se neprůhledná stěna zprůhlední. V apartmá je také Full HD TV, která se sklopným pohybem automaticky spustí. Abychom vám zaručili teplé noci s maximální relaxací, je čelo postele vyhřívané díky přítomnosti uhlíkových vláken.

  Naše druhé apartmá se vyznačuje zvláštní prosklenou stěnou, která odděluje místnost od toalety: obohacená o seno a květiny vložené přímo do skla, je opravdovým potěšením pro oči. V tomto pokoji je také pohodlná a velká pohovka, která se může stát praktickou patrovou postelí, ideální pro rodiny cestující s dětmi.

  V podkroví je další ložnice s manželskou postelí se dvěma samostatnými lůžky, vhodná zejména pro děti a mládež, výška stropu dosahuje 194 cm.

  Všechny pokoje a kuchyně jsou vybaveny Full HD televizory s Infinity Plus. Svůj smartphone můžete připojit přes stereo systém Vivaldi Round 7F ve wellness, vnitřních i venkovních, v hlavním apartmá a v jídelně přes Bluetooth.

  Chloubou našich zařízení jsou naše nádherné relaxační zóny: Lusia Ski se může pochlubit dokonce dvěma, jedním vnějším a jedním vnitřním. Venkovní a panoramatická relaxační zóna s jedinečným výhledem na Dolomity je celá pokryta podlahami Listotech (mramorová podlaha bez křemene a plastu, ohnivzdorná, neláme se a nehnije) antracitová barva kompletně vyhřívaná uhlíková vlákna (Nová technologie ohřevu schopná akumulovat teplo ve velkém množství a rychle ho uvolňovat, což zaručuje maximální účinnost za jakýchkoli teplotních podmínek).

  Vířivka, která dosahuje teploty 37°, to vše v maximálním pohodlí a s nádherným výhledem na Pale di San Martino. Při odchodu z vířivky si můžete odpočinout na 4metrové relaxační lavici, rovněž protnuté uhlíkovými vlákny, která vás svým teplem bude hýčkat a umožní vám trávit venku i ty nejchladnější večery. Vnitřní Spa je zřízeno s velkou finskou saunou a druhou vířivkou, která Vám umožní strávit dlouhé chvíle relaxace v naprostém soukromí a klidu.

  V naší velké kuchyni s obývacím pokojem s odhalenými dřevěnými trámy se budete cítit jako doma. Vybavena veškerým komfortem, je vybavena velkým dřevěným stolem s měděnými nohami v kombinaci s rustikálním lustrem personalizovaným naším logem a v souladu s kuchyňskými skříňkami také s měděnými povrchy. Dokonce i kuchyňská deska je velmi charakteristická a je vyrobena z jediného velkého kusu žuly. K obepnutí stolu ze dvou stran najdeme velkou a pohodlnou polstrovanou lavici v kombinaci s barvou pohovky.

  K zahřátí krbu s odkrytým sklem a k orámování kuchyně, pohodlná pohovka před krbem a televize pro vaše pohodové večery. Pohovku lze v případě potřeby přeměnit na pohodlnou rozkládací pohovku. Naše stavba má strategickou pozici pro všechny milovníky lyžování, ale je také ideální pro ty, kteří chtějí vypnout od každodenní rutiny a dopřát si dlouhé chvíle relaxace a klidu ponořené do nádherného a evokujícího Val di Fiemme .

  Naše nabídka:

  Pro všechny naše hosty je možné vyžádat si domácího kuchaře s menu a cenou po dohodě.

 • Interiér

  Vnější podlaha v barvě Listotech antracit a 4metrová panoramatická lavice vyhřívaná uhlíkovými vlákny
  Uvnitř chaty je další Spa s velkou finskou saunou a vířivkou pro relaxaci v maximálním soukromí.
  Vnitřní lázně s velkou saunou a vířivkou pro exkluzivní použití
  Neomezené externí a interní Wi-Fi
  Kabina je vybavena třemi Full HD televizory.

  Exteriér

  Velká relaxační lavice o délce přes 4 m umístěná venku je kompletně vyhřívána pomocí karbonových vláken, která jí procházejí.
  Lehátka
  Kamenný gril
  Vyhřívaný bazén s jacuzzi koutkem

  Služby

  Služba osobního šéfkuchaře doma.
  Taxi služba se sněžným skútrem v zimě na zavolání.
  Taxi služba s terénními vozy v létě na zavolání.
  Soukromý masér na vyžádání.
  Stereo systém Vivaldi připojitelný přes Bluetooth k vašemu smartphonu.
 • Informace podle čl. 13 D. LGS. 196/2003

  Vážený zákazníku

  podle par. 13 d. lgs. 196/2003 (dále jen T.U.) v souvislosti s osobními údaji získanými rovněž od třetích stran, které Luxury Wellness Lusia Ski přejde do vlastnictví, vás informujeme o:

  1. Účel zpracování údajů

  Zpracování je zaměřeno výhradně na správné a úplné provedení stávajícího smluvního, předsmluvního nebo obchodního vztahu a na nahlášení jakýchkoli budoucích propagačních aktivit.

  2. Způsob zpracování dat

  Ošetření se provádí pomocí operací nebo souboru operací uvedených v čl. 4 odst. 1 písm. a) T.U.: shromažďování, evidence, organizace, uchovávání, konzultace, zpracování, úprava, výběr, vytěžování, porovnávání, používání, propojování, blokování, komunikace, rušení a distribuce dat.

  Operace lze provádět s pomocí nebo bez pomoci elektronických nebo automatizovaných prostředků.

  Zpracování provádí vlastník a/nebo osoby odpovědné za zpracování, které pracují pod přímou pravomocí vlastníka podle pokynů uvedených v čl. 30 D. LGS. 196/2003.

  3. Poskytování dat

  Poskytování společných osobních údajů je nezbytně nutné pro účely provádění činností uvedených v bodě 1.

  4. Odmítnutí poskytnutí údajů

  Jakékoli odmítnutí poskytnutí osobních údajů ze strany zúčastněné strany v případě uvedeném v bodě 3 znemožní provádění činností uvedených v bodě 1.

  5. Komunikace dat

  Osobní údaje mohou být zpřístupněny osobám odpovědným za zpracování a mohou být společnosti sdělovány externě pouze pro účely uvedené v bodě 1, zejména:

  - Agenti pro přidělení mandátu agentury.

  – Společnosti nebo profesionálové pro ověření obchodního rizika.

  6. Distribuce dat

  7. Osobní údaje nepodléhají zveřejnění.

  8. Přenos dat do zahraničí

  Osobní údaje mohou být předány do zemí Evropské unie a do zemí mimo Evropskou unii pro účely uvedené v bodě 1.

  9. Práva zúčastněné strany

  Článek. 7 T.U. uděluje zájemci výkon konkrétních práv, včetně práva získat od držitele potvrzení o existenci či neexistenci jeho osobních údajů a jejich dostupnosti ve srozumitelné formě; zainteresovaná strana má právo znát původ údajů, účely a způsoby zpracování, logiku zpracování, identifikační údaje týkající se správce údajů a subjektů, kterým mohou být údaje komunikoval; zájemce má dále právo získat aktualizaci, opravu a integraci údajů, zrušení, převedení do anonymní podoby nebo zablokování údajů zpracovávaných v rozporu se zákonem; zainteresovaná strana má právo z oprávněných důvodů vznést námitku proti zpracování údajů.

  10. Držitel údajů

  správcem údajů je Luxury Wellness Lusia Ski PRÁVA ZÁJEMCE Par. 7 (Právo na přístup k osobním údajům a další práva)

  1. Zájemce má právo získat potvrzení o existenci či neexistenci osobních údajů, které se ho týkají, i když dosud nebyly zaznamenány, a jejich sdělení ve srozumitelné formě.

  2. Zájemce má právo získat údaj:

  do. původ osobních údajů;

  b. účelů a metod zpracování;

  c. logiky použité v případě zpracování prováděného pomocí elektronických přístrojů;

  d. identifikačních údajů týkajících se správce údajů, zpracovatelů údajů a určeného zástupce podle čl. 5 odst. 2;

  je. subjekty nebo kategorie subjektů, kterým mohou být osobní údaje sdělovány nebo které se o nich mohou dozvědět jako jmenovaný zástupce ve státě, manažeři nebo jmenovaní.

  3. Zájemce má právo získat:

  do. aktualizaci, opravu nebo v případě zájmu integraci dat;

  b. smazání, převedení do anonymní podoby nebo zablokování údajů zpracovávaných v rozporu se zákonem, včetně těch, pro které uchování není nutné ve vztahu k účelům, pro které byly údaje shromážděny nebo následně zpracovány;

  c. potvrzení, že na operace uvedené v písmenech a) ab) byli i s ohledem na jejich obsah upozorněni ti, kterým byly údaje sděleny nebo šířeny, s výjimkou případu, kdy se takové plnění ukáže jako nemožné nebo zahrnuje zjevně nepřiměřené využívání zdrojů s ohledem na chráněné právo.

  4. Zájemce má právo zcela nebo zčásti vznést námitku:

  do. z oprávněných důvodů ke zpracování osobních údajů, které se ho týkají, i když to souvisí s účelem shromažďování;

  ke zpracování osobních údajů, které se ho týkají, za účelem zaslání

 • Cena na dotaz

 • Val di Fiemme a Val di Fassa: pohostinnost a ochrana krajiny

  Val di Fiemme, kde sídlí náš wellness ráj, se nachází v Dolomitech ve východní části Trentina a je obklopeno Val di Fassa, Val d'Ega a Valsugana. Skládá se z 11 čtvrtí ve dvou přírodních parcích s nesrovnatelnou krásou: Přírodní park Paneveggio a Park Monte Corno. První známý pro akry červeného smrku používaného k výrobě hudebních nástrojů. Za druhé, pro rozmanitost druhů fauny a zejména masožravých rostlin: skutečná a jedinečná zvláštnost této oblasti v alpském ekosystému, kterou absolutně musíte vidět.

  Ve Val di Fassa uchvátí vaši představivost bohatství flóry a fauny, která na vás zapůsobí hned na první pohled, protože toto území Dolomit je jedinečná destinace. A po tomto prvním pohledu... to bude láska!

  Přijďte a objevte nejzajímavější a nejzajímavější místa pro nezapomenutelnou dovolenou. 20 km přes Pozza di Fassa, domov našeho luxusního apartmánu, a Canazei, můžete obdivovat hory, které vypadají jako malba: Vajolet Towers strong>, Sella Group a Marmolada. Krajina, která se stává ještě více fascinující díky fenoménu „enrosadira“ (alpenglow). Termín v ladinštině, románském jazyce, který znamená „stát se růžovým“. Je to fenomén, při kterém Dolomity (paměti UNESCO) při východu i západu slunce magicky zbarvují do růžova... opravdu velkolepé. To se děje díky složení horniny obsahující uhličitan vápenatý a hořčík. Chcete-li si užít tento konkrétní a sugestivní okamžik, můžete využít komentovanou prohlídku, která vám dá příležitost zúčastnit se jedinečné show, jediné svého druhu.

  Trentino a okolí

  Madonna di Campiglio v Dolomitech Brenta je dalším povinným místem pro ty, kteří milují zimní sporty a hledají lyžařská zařízení na vysoké úrovni. Se svými 160 km sjezdovek a 80 lyžařskými vleky je Madonna di Campiglio také domovem mezinárodně uznávaných sportovních akcí, jako je Světový pohár v alpském lyžování.

  Milovníci současného a moderního umění ocení uměleckou nabídku, kterou poskytuje MART of Rovereto a zejména Fortunato Depero Futurist Art House. Pro zájemce o koupi starých i moderních obrazů a uměleckých předmětů doporučujeme aukční síň Aste Dolomia, která se nachází přímo pod hradem Rovereto.

  Verona

  Jen pár kilometrů od údolí Trentina ve Veroně najdeme jedno z nejvíce fascinujících prostředí na světě: Arénu. Vznešená krása a dokonalá akustika podtrhují výkony mezinárodních umělců, lyrické sezóny a filharmoniků z celého světa. A pokud „láska je ve vzduchu“, čeká vás romantická procházka z Piazza Brà na slavný Romeo a balkon Julie.

  Benátky

  Od hor k moři, od údolí Trentina po Benátky. Nenechte si ujít příležitost navštívit nejunikátnější město na světě, které jistě také patří k těm nejkouzelnějším. Benátky netřeba představovat: Rialto, St. Markovo náměstí, Most vzdechů jsou kultovní místa, místa, která musíte vidět alespoň jednou za život. Luxusní nákupy najdete v Calle Vallaresso, ale pokud hledáte něco skutečně exkluzivního a nepublikovaného, doporučujeme návštěvu muranských sklářů, kde se řemeslo stává skutečným uměním .

  Cortina D'Ampezzo

  V Cortina d'Ampezzo se luxusní nakupování stává sportem, který lze provozovat po celý rok. Corso Italia je místem nejoblíbenějších značek, doporučujeme zastávku v Le Noir, Franz Kraler a Brunello Cucinelli.