Vila Elda

Pronájem Vila Elda v Ligurii | Pobřeží | Bazén | Výhled na moře
Počet osob: 6 | Ložnice: 3 | Koupelny: 3

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 8555 Kč
(
40
hlasů ~
4.80
z 5)

villa-elda_foto_e76e3 villa-elda_foto_cfd00 villa-elda_foto_7249d villa-elda_foto_8a4f8 villa-elda_foto_d0554 villa-elda_foto_99f31 villa-elda_foto_a7b25 villa-elda_foto_fc4d0 villa-elda_foto_fa362 villa-elda_foto_fdb91 villa-elda_foto_3ec8b villa-elda_foto_e99d5 villa-elda_foto_5bc7b villa-elda_foto_05f1e villa-elda_foto_22ab6 villa-elda_foto_e4821 villa-elda_foto_ce230 villa-elda_foto_f7467 villa-elda_foto_265f2 villa-elda_foto_591db villa-elda_foto_cf657 villa-elda_foto_876ba villa-elda_foto_6d534 villa-elda_foto_6a2e6 villa-elda_foto_4ed9f villa-elda_foto_d1774 villa-elda_foto_44648 villa-elda_foto_d4c1f villa-elda_foto_96677
 • Přehled

  Vila Elda na půli cesty mezi Janovem a Francií na Ligurské riviéře delle Palme , v charakteristickém borgu Loano, známém svým klimatem a krásnou přírodou, je Villa Elda.

  Jedná se o zrekonstruovaný, modernizovaný statek stojící v dominantní poloze s nádherným panoramatickým výhledem, který se táhne od nového přístavu Loano až po ostrov Gallinara a Alassio.

  Nemovitost je rozdělena na dva apartmány se samostatnými vchody. V nejvyšším patře bydlí majitel, velmi soukromá osoba. Vila je obklopena zelenými olivovníky a má charakteristické solárium s krásným panoramatickým bazénem.

  Internet: Wi-Fi
  Fond: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled vily Elda

  Hlavní vchod vede do velkého, světlého obývacího prostoru, který se vyznačuje zaoblenými stěnami, které rozdělují různé oblasti; TV/relaxační část s okrasným krbem, jídelním koutem a dobře vybavenou kuchyní s přímým přístupem na portikus s venkovním jídelním koutem a malou kuchyňkou.

  Napravo od hlavních dveří je servisní koupelna a dvoulůžkový pokoj. Z obývacího pokoje vede terakotové schodiště do prostorné chodby v prvním patře využívané jako relaxační zóna se vstupem na terasu s výhledem na moře a dále chodbou do prostoru na spaní složeného ze dvou dvoulůžkové pokoje, oba s vlastní koupelnou, z nichž jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou. V suterénu je velká garáž.

  Exteriér:

  Vila je obklopena rovinatou oplocenou zahradou s trávníkem osázeným tu a tam olivovníky, které vytvářejí přirozené stinné oblasti.

  V přední části vily je vydlážděné solárium obklopující bazén a zděný portikus s jídelním koutem a venkovní kuchyní propojený se dvěma pokoji hlavního obytného prostoru: kuchyní a obývací pokoj.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Krásný bazén nepravidelného tvaru leží na panoramatické pozici na úrovni přízemí, které je jen pár metrů odtud.

  S keramickým obložením měří přibližně 15 x 13 m s hloubkou kolísající do 1,80 m.

  Vstup do bazénu je po římských schodech. Solárium je vybaveno lehátky a slunečníky. Bazén je k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Klimatizace v ložnicích
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka
  Rychlovarná konvice
  Mikrovlnná trouba
  Espresso kávovar
  Moka
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Vysoušeč vlasů
  Dětská postýlka
  Vysoká židle

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Dodatečný úklid (€ 22,00/hod./uklízeč), extra výměna prádla (€ 15,00/osoba), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00 /týden/zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Genova) 56 km
  Letiště (Nizza) 125 km
  Letiště (Torino) 200 km
  Letiště (Milano) 245 km
  Obchody a služby (Loano) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Loano) 1 km
  Zajímavosti (Finale Ligure) 9 km
  Zajímavosti (Albenga) 11 km
  Zajímavosti (Alassio) 16 km
  Zajímavosti (Savona) 30 km
  Zajímavosti (Diano Marina) 40 km
  Zajímavosti (Impéria) 47 km
  Zajímavosti (Riva Ligure) 63 km
  Zajímavosti (Arma di Taggia) 70 km
  Zajímavosti (Sanremo) 80 km
  Zajímavosti (Genova) 80 km
  Vlakové nádraží (Loano) 2 km

  Vila Elda se nachází v Loano, nádherném ligurském městě na půli cesty mezi Janovem a Francií; ideální destinace pro všechny, kteří mají rádi pohodu, relaxaci a zároveň chtějí prozkoumat město s velkou historickou a uměleckou hodnotou.

  Proslulý svými 2 km nábřeží, většina pláží je kamenitých, ale jsou zde i písečné pláže s vybavením. Marina di Loano je jedním z nejmodernějších a avantgardních turistických přístavů v Ligurii.

  Jeho strategická poloha vám umožňuje rychle se dostat do většiny turistických letovisek na západní Ligurské riviéře.

  Ve skutečnosti se můžete dostat do Alassio, jedné z nejelegantnějších lokalit Riviéry, vzdálené pouhých 16 km, do honosného Sanrema, asi 80 km daleko, nebo přejeďte do Francie a navštivte Francouzskou riviéru a luxusní Monacké knížectví.