Casa Rue

Pronájem Casa Rue´ v Ligurii | Pobřeží | Bazén | Výhled na moře
Počet osob: 6 | Ložnice: 3 | Koupelny: 3

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 7150 Kč
(
56
hlasů ~
4.86
z 5)

casa-rue_foto_68f93 casa-rue_foto_24cc7 casa-rue_foto_8037f casa-rue_foto_f3f54 casa-rue_foto_17042 casa-rue_foto_1d146 casa-rue_foto_56d2c casa-rue_foto_e8688 casa-rue_foto_11cde casa-rue_foto_42e68 casa-rue_foto_b14c5 casa-rue_foto_db62d casa-rue_foto_af807 casa-rue_foto_3f8ae casa-rue_foto_0b79e casa-rue_foto_5661a casa-rue_foto_da050 casa-rue_foto_2470a casa-rue_foto_dd945 casa-rue_foto_fedb8 casa-rue_foto_d6f24 casa-rue_foto_beee5 casa-rue_foto_679f8 casa-rue_foto_120eb casa-rue_foto_2ff5d casa-rue_foto_2c48d
 • Přehled

  Casa Rue´ se nachází přímo nad městem Recco a několik kilometrů od Santa Margherita Ligure, Rapallo a Portofino, Casa Ruè je apartmán se samostatným vchodem a vybavený veškerým komfortem.

  Nádherný bazén vzadu, terasovitá zahrada a její poloha činí Casa Ruè velmi všestranným, vhodný pro ty, kteří chtějí zažít město a různá přímořská letoviska ale i pro ty, kteří si chtějí jen odpočinout a užít si dům.

  Odtud jsou ve skutečnosti nejdůležitější turistické cíle východní Ligurie na dosah. Nemovitost doplňuje jedno parkovací stání.

  Internet: Wi-Fi
  Fond: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 1 km
  Zvířata: Ano. 30,00 EUR za zvíře a týden
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Casa Rue

  Dům má tři podlaží. K hlavnímu vstupu v prvním patře vede schodiště z úrovně ulice. Od hlavního vchodu vede schodiště do prvn´ložnice s podkrovním dvoulůžkovým pokojem, jednou koupelnou s vířivkou a velkou šatnou.

  Z hlavního vchodu vede schodiště dolů do obývacího pokoje, do dvoulůžkového pokoje, do ložnice s oddělenými postelemi, do dvou koupelen se sprchovým koutem a do prádelny. Obývací prostor s otevřeným prostorem se skládá z obývacího pokoje s TV a jídelny se dvěma krásnými okny, které poskytují relaxační výhled na moře Paradise Gulf a město Recco.

  Z balkónu vede francouzské okno. Z jídelny je vstup do kuchyně. Nábytek obývacího pokoje doplňuje vertikální piano.

  Exteriér:

  Zahrada o rozloze 300 m² je ligurského typu s terasami svažujícími se k moři s olivovníky, sukulenty a barevnými květinami.

  Okolí domu je vydlážděno a uspořádáno jako jídelní kout s plynovým grilem a malými relaxačními zónami, což hostům ještě více zpříjemňuje pobyt.

  Na jedné straně zahrady, na horní terase vzhledem ke vchodu do domu, je bazén.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén se nachází na horní terase vzhledem k prvnímu podlaží domu a jen pár metrů od něj. Leží na jedné straně domu a vede k němu 9 schodů.

  Má nepravidelný tvar, má plochu asi 40 m2 se stálou hloubkou 1,90 m. Má čištění chlórem a žebřík pro přístup do vody.

  Malé solárium je vybaveno lehátky. Bazén je k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Rádio s CD čtečkou
  Klimatizace
  Wi-fi připojení k internetu
  Myčka
  Mikrovlnná trouba
  Toustovač
  Americký kávovar
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Squeezer
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Grilování
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (na spotřebě aktuální tržní ceny).
  Povinný úklid navíc v případě zvířat (30,00 EUR/týden/zvíře)
  Turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Vytápění (dle spotřeby aktuální tržní ceny)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Genova) 35 km
  Letiště (Milano) 208 km
  Letiště (Nizza) 230 km
  Obchody a služby (Recco) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Recco) 1 km
  Zajímavosti (Rapallo) 12 km
  Zajímavosti (Santa Margherita) 14 km
  Zajímavosti (Portofino) 15 km
  Zajímavosti (Chiavari) 21 km
  Zajímavosti (Genova) 28 km
  Zajímavosti (Cinque Terre) 70 km
  Vlakové nádraží (Recco) 1 km

  Recco, v Golfo Paradiso („Paradise Gulf“), mezi Portofino a Janov je perfektní destinací nejen pro nedaleké pláže, kde je možné ochutnat jednu z nejznámějších lahůdek, „focaccia“ Recco, ale také se dostat do centrum Rapalla (10 km), Camogli (4 km) se slavným rybím festivalem na první květnovou neděli a módnější Santa Margherita Ligure a Portofino (15 km).

  První týden v září se také koná Festival ohně ('Sagra del Fuoco'), na kterém se scházejí dobrovolníci ze sedmi městských obvodů, aby oslavili „< strong>Nostra Signora del Suffragio', svatá matróna, prostřednictvím soutěže ohňostrojů s nejlepšími italskými odborníky na pyrotechniku.

  Tento tradiční Festival ohně každoročně přitahuje tisíce lidí, kteří běží do Recco, aby si pochutnali na místních produktech, procházeli se mnoha stánky na tržištích, ale především , staňte se svědky výstav ohňostrojů a také tradiční střelby „mascoli“ (zvláštní typ ohňostroje).

  Vzhledem k mírnému klimatu oblasti a mnoha blízkým městům s bohatou historií, jako je Florencie, Pisa, Lucca, celodenní výlet Recco je ideální destinací i v polovině sezóny, protože Golfo Paradiso si neustále užívá teplotu o 6/7 stupňů odlišnou od Janova.