Vila Baia Blu

Pronájem Vila Baia Blu v Ligurii | Pobřeží | Bazén | Výhled na moře
Počet osob: 12 | Ložnice: 6 | Koupelny: 8

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 19995 Kč
(
56
hlasů ~
4.91
z 5)

villa-baia-blu_foto_7e793 villa-baia-blu_foto_1c0c9 villa-baia-blu_foto_36390 villa-baia-blu_foto_58bac villa-baia-blu_foto_27d1f villa-baia-blu_foto_437fe villa-baia-blu_foto_1ceae villa-baia-blu_foto_0ce4e villa-baia-blu_foto_2cc72 villa-baia-blu_foto_4b4ea villa-baia-blu_foto_914bc villa-baia-blu_foto_2a67e villa-baia-blu_foto_4a829 villa-baia-blu_foto_cf239 villa-baia-blu_foto_45d21 villa-baia-blu_foto_ec647 villa-baia-blu_foto_fa57c villa-baia-blu_foto_31f50 villa-baia-blu_foto_9e80e villa-baia-blu_foto_50bdc villa-baia-blu_foto_58f9e villa-baia-blu_foto_5b189 villa-baia-blu_foto_9dda5 villa-baia-blu_foto_ac805 villa-baia-blu_foto_4a35c villa-baia-blu_foto_11f65 villa-baia-blu_foto_a516d villa-baia-blu_foto_553ea villa-baia-blu_foto_00796 villa-baia-blu_foto_389f9 villa-baia-blu_foto_17dd3 villa-baia-blu_foto_acfb7 villa-baia-blu_foto_83df4 villa-baia-blu_foto_a5aa6 villa-baia-blu_foto_7eab0 villa-baia-blu_foto_59885 villa-baia-blu_foto_575d2 villa-baia-blu_foto_0e459 villa-baia-blu_foto_4a71c villa-baia-blu_foto_6ce00 villa-baia-blu_foto_49f7d villa-baia-blu_foto_256ea villa-baia-blu_foto_0184f villa-baia-blu_foto_657a5 villa-baia-blu_foto_49577 villa-baia-blu_foto_b80b3 villa-baia-blu_foto_cd14a villa-baia-blu_foto_d98e5 villa-baia-blu_foto_e7921 villa-baia-blu_foto_ebe7e villa-baia-blu_foto_ef2f5 villa-baia-blu_foto_f39f3 villa-baia-blu_foto_f0143
 • Přehled

  Vila Baia Blu Collina di Megli, dnes převážně rezidenční oblast s výhledem na moře a dominantou města Recco, byla v dávné minulosti zemědělskou oblastí tvořenou převážně olivovými háji. Villa Baia Blu byla původně farma rozdělená na dvě části, hlavní dům a přístavbu, sídlo správce.

  Dvoupatrová vila byla před několika lety kompletně zrekonstruována za použití vysoce kvalitních moderních materiálů při zachování části původních, dobových.

  Obrovská kuchyně s původními majolikovými obklady a starožitným „runfò genovesi“ (janovské trouby) v kombinaci s moderním vybavením představuje nejnápadnější příklad dokonalé kombinace starého a funkčního moderního. Díky jeho dominantní poloze máte dechberoucí výhled na celé Golfo Paradiso, město Recco a jeho pláž, ale především na poslední výběžek < strong>Monte di Portofino v Přírodním mořském parku.

  Vila je obklopena velkým soukromým parkem se zářivou zelení trávníku v kontrastu s intenzivní modří moře, na které je výhled z celého objektu. Také nádherné koupaliště leží v panoramatické poloze nad zálivem s výhledem na zelený přírodní park Monte di Portofino.

  Internet: Wi-Fi
  Fond: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 1 km
  Zvířata: Na vyžádání. 30,00 € za zvíře a týden splatná na místě.
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled vily Baia Blu

  Ubytování se skládá z hlavní vily a vedlejší budovy. Hlavní vila: Na dvou podlažích, hlavní vchod je v prvním patře. Přístup do přízemí je buď zevnitř po 20stupňovém schodišti, které sestupuje z prvního patra vily, nebo přes francouzská okna obývacího pokoje a po venkovním kamenném schodišti, rovněž s dvaceti schody. Vnitřním schodištěm se vchází do velkého obývacího pokoje rozděleného na dvě části s krásným krbem, televizí, stereo systémem s dokovací stanicí pro iPod ve větší části. Velká francouzská okna se otevírají na terasu a trávník kolem bazénu. Vedle obývacího pokoje je dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, také s přímým vstupem na zahradu. Přízemí hlavní vily doplňuje další koupelna se sprchovým koutem.

  Hlavní vchod do vily se nachází vzadu a lze se k němu dostat ze soukromého parkoviště o několik metrů výš, bez schodů, až do prvního patra. Vpravo od vchodu je velká plně vybavená kuchyně s pětiplotýnkovou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, starožitnou okrasnou troubou a jídelním stolem pro 12 míst. 12. Plynový gril doplňuje venkovní jídelní kout, který je krytý velkými deštníky. V zadní části kuchyně je prostorná spíž s velkou lednicí a mrazákem využívána jako prádelna/žehlička s pračkou a dřezem. Z kuchyně vede chodba do dvoulůžkové ložnice s přilehlou koupelnou s vanou a další koupelna pro hosty slouží kuchyni.

  Od vchodu po levé straně se dostanete přímo do dvou dvoulůžkových pokojů. oba se spojitelnými lůžky, z nichž jeden má okrasný krb. Dvě ložnice jsou vedle koupelny se sprchovým koutem. Všechny ložnice v tomto patře mají úplný výhled na moře.

  Přístavba: Dvoupodlažní přístavba, která je ve skutečnosti součástí hlavní budovy vily, se nachází vlevo a nemá žádné vnitřní spojení s centrálním tělesem. Tuto přístavbu lze považovat za kompletní vilu ve všech ohledech; přístup, přes vchod v přízemí, je přímo ze zahrady a trávníku na stejné úrovni jako bazén.

  Stejně jako hlavní vila má výhled na moře; v přízemí velký, příjemný obývací pokoj s pohovkami, křesly a TV, vede do koupelny se sprchovým koutem a pračkou, stejně jako do plně vybavené kuchyně se stolem 4. Vedle kuchyně je jídelna se stolem pro šest osob. Z obývacího pokoje v přízemí vede točité schodiště o 14 stupních do prvního patra, kde z chodby vedou dvě ložnice, jedna se dvěma spojitelnými lůžky a vlastní koupelnou se sprchou a balkonem s výhledem na moře a dvoulůžkový, rovněž s výhledem na moře, obsluhovaný přilehlou koupelnou s vanou. Všechny pokoje mají klimatizaci a každá koupelna je vybavena fénem.

  Exteriér:

  Oplocený pozemek má rozlohu asi 4000 m2, v podstatě trávník a osázený olivovníky, na terasovitém pozemku svažujícím se před vilou. Část s panoramatickým bazénem vedle obývacího pokoje v přízemí je zcela rovinatá s trávníkem, s výhledem na záliv a slunečná po celý den. Květinové záhony a bylinky rámují celou středomořskou zahradu s výhledem k moři.

  Hosté se mohou pobavit v příjemném portiku, zřízeném jako salonek, vedle obývacího pokoje v přízemí. Kuchyně v horním patře se otevírá na panoramatickou terasu vybavenou jako venkovní jídelní kout se stolem pro 12 osob a grilem.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Třicet metrů od vily a na trávníku napravo od ní, ve stejné úrovni jako obývací pokoj v přízemí a s úplným výhledem na celý záliv, se nachází obdélníkový bazén který měří 10 x 4 m se stálou hloubkou 1,20 m. Obložený intenzivním mořsky modrým PVC a obklopený bílým travertinovým okrajem, má čištění solí a půlkruhové římské schody pro přístup do vody.

  Travnatá plocha na opalování je vybavena lehátky, slunečníky a stolky. K dispozici je polovana, venkovní sprcha se studenou vodou a vnější i vnitřní osvětlení. Bazén je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace v ložnicích
  Satelitní televize
  Rádio s CD čtečkou a dokovací stanicí pro iPod
  DVD přehrávač
  Internetové Wi-Fi připojení
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Americký kávovar
  Moka
  Pračka
  Myčka nádobí
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Plynový gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Voda, plyn do kuchyně, týdenní prádlo, prvotní a závěrečný úklid, údržba bazénu a parku, bezdrátové připojení k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (450,00 EUR/týden), turistická daň (1,50 EUR na osobu a noc na prvních 10 nocí. Upozorňujeme, že děti do 15 let neplatí). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 €/hod./uklízeč), povlečení navíc (15,00 €/osoba), topení (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), úklid navíc za přítomnosti zvířat (30,00 € za týden na zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Genova) 35 km
  Letiště (Pisa) 150 km
  Letiště (Milano) 220 km
  Obchody a služby (Recco) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Recco) 1 km
  Zajímavosti (Camogli) 2 km
  Zajímavosti (Santa Margherita Ligure) 10 km
  Zajímavosti (Rapallo) 12 km
  Zajímavosti (Portofino) 30 km
  Zajímavosti (Genova) 30 km
  Zajímavosti (Terre) 80 km
  Zajímavosti (Portovenere) 100 km
  Vlakové nádraží (Recco) 2 km

  Vila Baia Blu se nachází v nejvíce rezidenční oblasti Recco, uznávaného hlavního města potravin, jehož centrum města plné restaurací, obchodů a komerčních aktivit všeho druhu je jen něco málo přes kilometr od vily.

  Kromě koupání na malé, ale příjemné pláži se v posledních letech Recco stalo hlavním cílem surfařů z celé Itálie.

  Během hlavní sezóny spojují četné lodě vyjíždějící z nábřeží Recco nejdůležitější centra Riviera di Levante; staré, nedotčené přímořské borgo of Camogli, opatství San Fruttuoso, dosažitelné pouze po moři nebo pěšky, Portofino, Santa Margherita Ligure, Cinque Terre a také starý janovský přístav, který má největší akvárium v Evropě.

  Dálniční sjezd Recco je jen 3 km daleko a umožňuje snadné cestování autem do všech turistických resortů Ligurie, Piemont, Lombardie a Toskánsko.