Vila Nel Blu

Pronájem Vila Nel Blu v Ligurii | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 4

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 13875 Kč
(
61
hlasů ~
4.93
z 5)

villa-nel-blu_foto_581e0 villa-nel-blu_foto_0e3c4 villa-nel-blu_foto_4fd6b villa-nel-blu_foto_a8b90 villa-nel-blu_foto_2f166 villa-nel-blu_foto_b3ea8 villa-nel-blu_foto_a4af6 villa-nel-blu_foto_7fe2a villa-nel-blu_foto_e636a villa-nel-blu_foto_c75e5 villa-nel-blu_foto_d1322 villa-nel-blu_foto_fbd20 villa-nel-blu_foto_61dfb villa-nel-blu_foto_7e6ef villa-nel-blu_foto_ae970 villa-nel-blu_foto_11f61 villa-nel-blu_foto_593ec villa-nel-blu_foto_3fe8f villa-nel-blu_foto_2fee8 villa-nel-blu_foto_eeeb9 villa-nel-blu_foto_ced4e villa-nel-blu_foto_fe82b villa-nel-blu_foto_a98d5 villa-nel-blu_foto_7c707 villa-nel-blu_foto_f0dd8 villa-nel-blu_foto_25e12 villa-nel-blu_foto_72d74 villa-nel-blu_foto_fd33b villa-nel-blu_foto_ee1da villa-nel-blu_foto_c764c villa-nel-blu_foto_ba727 villa-nel-blu_foto_bdb36 villa-nel-blu_foto_a74cb villa-nel-blu_foto_25476 villa-nel-blu_foto_98386 villa-nel-blu_foto_08046 villa-nel-blu_foto_649e6 villa-nel-blu_foto_57b0f villa-nel-blu_foto_45cb4 villa-nel-blu_foto_8fcaa villa-nel-blu_foto_6cca9 villa-nel-blu_foto_1e98c
 • Přehled

  Vila Nel Bluvýhled na moře, který se z této pozice nabízí, je okouzlující. Z prvního kopce poblíž Capo Mimosa, 3 km od Cervo, jednoho z nejkrásnějších borghi v Itálii, Vila nel Blu dominuje úseku moře, odkud začíná proslulá Riviera dei Fiori. Různé druhy rostlin a barevné květiny zdobí zahradu Villa nel Blu, která rámuje panoramatické solárium bazénu, odkud si můžete vychutnat mimořádný výhled na Capo Mele a město Andora.

  Obnažený kámen zdobí základ vily, ze šikmé střechy vykukují čtyři vikýře a velké terasy v prvním patře vás zvou k tomu, abyste vyšli ven a podívali se „do modra“, odkud název vily pochází z odrazového můstku salto nel blu (skok do modrého) na stezce Antenne, což je naturalistický itinerář umístěný na kopci za vilou a známý po celé Evropě mezi nadšenci pro horská kola. p>

  Nejen „skok do modrého“, ale mnoho atrakcí ve vnitrozemí s atraktivním středověkým borghi Dolceacqua, Apricale, Perinaldo a Bussana Vecchia, kam se dostanete za méně než hodinu, a podél pobřeží s vyhlášenými přímořskými letovisky Laigueglia, Alassio, Sanremo a Bordighera a město Imperia.

  Moře a hory, námořnická tradice a zemědělská kultura, produkty rybolovu a zemědělské ovoce, tisíciletá historie a vývoj: to je Ligurie se svými fascinujícími důsledky a kontrasty a Vila nel Blu je ideální základnou pro objevování tohoto mimořádného území. Bude těžké uniknout pokušením nevyhnutelných gastronomických specialit této oblasti, ochucených tím nejkvalitnějším extra panenským olejem získaným z oliv Taggiasca a doplněných dobrou sklenkou Ormeasco nebo Rossese di Dolceacqua. Ke všem službám, restauracím a základním obchodům v Cervo a San Bartolomeo sul Mare se autem dostanete během několika minut.

  Internet: Wi-Fi
  Fond: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 3 km
  Zvířata: Ano. 50,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Nel Blu

  Vchodem do vily je zděná veranda v prvním patře. Odtud se vchází do obývacího pokoje s velkými okny, které umožňují vstup na terasu, dále do velkého otevřeného prostoru s kuchyní s centrálním ostrůvkem a jídelním stolem. První patro doplňuje koupelna/prádelna.

  Schodiště vedle obývacího pokoje vede do prostoru na spaní ve druhém patře, podkroví se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, spojenými malou chodbou a koupelnou se sprchovým koutem.

  Opět dolů do prvního patra, další schodiště sestupuje do přízemí, které se skládá z dvoulůžkového pokoje se spojitelnými postelemi, dvoulůžkového pokoje s přilehlým obývacím pokojem a přímým vstupem na zahradu, dvou koupelen se sprchou, z nichž jedna je en - apartmá, velká kuchyň s jídelním koutem a přímým vstupem na zahradu.

  Exteriér:

  Jakmile projedou automatickou vjezdovou bránou, mohou na štěrkové příjezdové cestě uvnitř objektu zaparkovat čtyři auta. Odtud vede deset schodů do zahrady o velikosti cca 450 m2, která obklopuje vilu. Částečně oplocená zahrada se rozprostírá na různých úrovních, která jsou vzájemně propojena několika schody a zdobená nízkými kamennými zídkami, to vše v dokonalé harmonii s krajinou oblasti Imperia, jejíž tisíce let staré umění ve výstavbě suchých kamenných zdí bylo uznáno. jako dědictví UNESCO.

  Charakteristická kamenná cesta vede k nekonečnému bazénu, který lze vyhřívat a má originální tvar, obklopený soláriem, s nádherným panoramatickým výhledem na východ na pobřeží a moře, vybavené lehátky, slunečníky, stolky a židlemi.

  Strana zahrady s výhledem na jih k moři se vyznačuje velkým prostorem vybaveným stolem a židlemi pro venkovní stolování, který komunikuje s kuchyní v přízemí. V souladu se zvláštnostmi Riviera dei Fiori a jejím klimatem, zvláště mírným i během chladných období, je bujná zahrada plná rostlin, květin a stromů charakteristických pro tuto oblast.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Nekonečný bazén v zahradě je orientován na východ s krásným výhledem na moře, Capo Mele a Andoru. Jeho zvláštní tvar s originálním geometrickým designem, který se rozkládá na ploše asi 30 m2, je překvapivý.

  Pět velkých schodů vám umožní postupně se ponořit do bazénu, který má maximální hloubku 1,30 m. bazén je obložený jezerně modrým PVC a je vybaven vnitřními reflektory a čištěním soli.

  Solárium, zčásti kamenná dlažba a zčásti teakové dřevo, je vybaveno lehátky, slunečníky, stolky a židlemi a sprchou se studenou vodou. Za příplatek lze vytápět. Bazén je k dispozici od poslední soboty v dubnu do poslední soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace v ložnicích
  Satelitní televize
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka nádobí
  Chlazený sklep
  Mikrovlnná trouba
  Umyvadlo s přívodem vody 100°C
  Americký kávovar
  Moka kávovar
  Kávovar na espresso
  Toustovač
  Pračka
  Sušička
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Plynový gril a gril na dřevěné uhlí
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (100,00 EUR/týden mimo sezónu a květen - 150,00 EUR/týden ve střední sezóně - 200,00 EUR/týden v hlavní sezóně a hlavní sezóně), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Dodatečný úklid (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (€ 40,00/den), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/týden /zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Genova) 98 km
  Letiště (Nizza) 105 km
  Letiště (Cuneo) 147 km
  Letiště (Torino) 222 km
  Letiště (Milano Linate) 240 km
  Letiště (Milano Malpensa) 270 km
  Obchody a služby (Cervo) 3 km
  Obchody a služby (San Bartolomeo al Mare) 4 km
  Obchody a služby (Andora) 5 km
  Pobřeží – písečná pláž (Cervo) 3 km
  Zajímavosti (Laigueglia) 10 km
  Zajímavosti (Alassio) 14 km
  Zajímavosti (Borgio Verezzi) 39 km
  Zajímavosti (Finalborgo) 42 km
  Zajímavosti (Bussana Vecchia) 44 km
  Zajímavosti (Sanremo) 45 km
  Zajímavosti (Noli) 52 km
  Zajímavosti (Bordighera) 57 km
  Zajímavosti (Dolceacqua) 72 km
  Zajímavosti (Apricale) 77 km
  Zajímavosti (Montecarlo) 80 km
  Zajímavosti (Nizza) 94 km
  Zajímavosti (Genova) 100 km
  Vlakové nádraží (Andora) 5 km

  Vila nel Blu, ležící na panoramatickém a klidném místě na kopci za Capo Mimosa v obci Cervo, je jen něco málo přes 1 km od Via Aureliaodkud se pak vydáte po silnici do kopce, která má až v závěrečném úseku záludnou strmou vlásenku, ale je v podstatě snadno sjízdná pro všechny typy aut.

  Středověké borgo of Cervo, kam se dostanete za 5 minut, je považováno za jedno z nejkrásnějších italských borghi a každé léto hostí „Mezinárodní festival komorní hudby“ s bohatý program akcí od poloviny července do konce srpna. Bussana Vecchia (45 minut jízdy) Dolceacqua (1 hodina cesty), Apricale (1 hodina a 15 minut odtud) jsou další nepřehlédnutelní borghi v provincie Imperia; Borgio Verezzi, Finalborgo a Noli (45 minut jízdy) jsou v provincii Savona.

  Ale je tu Janov (1 ½ hodiny cesty) Superba, starověká Námořní republika, která dominovala Středozemnímu moři a dosáhla maximálního lesku v 16. století, to je nepřehlédnutelný cíl pro návštěvníka, který miluje historii, umění a kulturu nebo chce prostě vidět barvy a dýchat vůně caruggi (uliček) v jeho historickém centru města, v blízkosti starobylého přístavu nebo vzít děti do Janovského akvária, jednoho z největších na světě.

  Komplex Grotte di Toirano, bohatý na stalaktity a stalagmity a obsahující prehistorické stopy a graffiti, je další hodnotnou turistickou atrakcí v Ligurii (40 minut jízdy).

  Hranice se sousední Francií a proslulým Azurovým pobřežím jsou odtud jen hodinu cesty: Montecarlo, Nice, Cannes a Saint Tropez nezradí očekávání těch, kteří hledají luxus a světovost elitní turistiky.