Vila Gioiello

Pronájem Vila Gioiello v Ligurii | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 10 | Ložnice: 5 | Koupelny: 5

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 18442 Kč
(
90
hlasů ~
4.98
z 5)

villa-gioiello_foto_eddec villa-gioiello_foto_ee9d6 villa-gioiello_foto_456cc villa-gioiello_foto_03056 villa-gioiello_foto_0ce8a villa-gioiello_foto_6945b villa-gioiello_foto_7955c villa-gioiello_foto_0b65f villa-gioiello_foto_05cfb villa-gioiello_foto_6fa5b villa-gioiello_foto_75a4e villa-gioiello_foto_39a08 villa-gioiello_foto_3c535 villa-gioiello_foto_83dbb villa-gioiello_foto_201b1 villa-gioiello_foto_d8ebb villa-gioiello_foto_89453 villa-gioiello_foto_bc792 villa-gioiello_foto_d1931 villa-gioiello_foto_84267 villa-gioiello_foto_def1c villa-gioiello_foto_70b89 villa-gioiello_foto_34e4b villa-gioiello_foto_a488d villa-gioiello_foto_16a4e villa-gioiello_foto_f7be2 villa-gioiello_foto_ce6ea villa-gioiello_foto_c17e4 villa-gioiello_foto_6bf61 villa-gioiello_foto_81ad3 villa-gioiello_foto_5d2f4 villa-gioiello_foto_0fb3c villa-gioiello_foto_8fb93 villa-gioiello_foto_28fd0 villa-gioiello_foto_1ed69 villa-gioiello_foto_9b1c5 villa-gioiello_foto_2a28b villa-gioiello_foto_69d5d villa-gioiello_foto_52c4d villa-gioiello_foto_88b20 villa-gioiello_foto_6dd2e villa-gioiello_foto_60b19 villa-gioiello_foto_266d6 villa-gioiello_foto_8fa01 villa-gioiello_foto_3d692 villa-gioiello_foto_710fc villa-gioiello_foto_34e84 villa-gioiello_foto_03066 villa-gioiello_foto_7106e villa-gioiello_foto_9304b villa-gioiello_foto_28732 villa-gioiello_foto_46799 villa-gioiello_foto_55319 villa-gioiello_foto_94170 villa-gioiello_foto_a77ce villa-gioiello_foto_a0a71 villa-gioiello_foto_a86d5 villa-gioiello_foto_a5152 villa-gioiello_foto_b85d0 villa-gioiello_foto_bdd53 villa-gioiello_foto_c84b7 villa-gioiello_foto_c38c6 villa-gioiello_foto_cb684 villa-gioiello_foto_d8fc7 villa-gioiello_foto_d4816 villa-gioiello_foto_d068d villa-gioiello_foto_e3830 villa-gioiello_foto_ea939 villa-gioiello_foto_f89eb villa-gioiello_foto_f6815
 • Přehled

  Vila Gioiello historická secesní vila z počátku 20. století s klasickým a moderním zařízením, obklopeným bazénem středomořskou vegetací, nekonečně se táhnoucí výhled na moře: to vše a mnohem více je Villa Gioiello, výsledek klasického otisku v jedné z nejznámějších lokalit západního Ligurie.

  Nachází se v jedné z nejvyhledávanějších rezidenčních oblastí Sanrema, města květin a známého Sanremo Music Festival (festival italských písní), Vila Gioiello je ideální destinací, kde strávit regenerační dovolenou v jedné z nejkrásnějších oblastí Ligurie, střídat relaxaci v bazénu s celými dny strávenými na pláži; je také strategicky umístěn pro návštěvu všech krás, které tento úsek pobřeží nabízí, protože méně než hodinu jízdy odtud je Azurové pobřeží a nádherná města Nice a Cannes a také Monacké knížectví.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano. 50,00 EUR za zvíře a týden splatná na místě.
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vily Gioiello

  Vila má 4 podlaží. Přízemí v přímé komunikaci se zahradou tvoří prosvětlený obývací prostor s terasou s výhledem na moře, relaxační místnost, jídelna propojená s moderní dobře vybavenou kuchyní a koupelna pro hosty. Přepychové centrální schodiště s elegantním kovaným zábradlím od italského umělce Alessandra Mazzucotelli vede do horních pater s prostorem na spaní.

  V prvním patře je hlavní část sestávající ze dvou velkých dvoulůžkových ložnic: první s šatnou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a panoramatickou terasou, druhá s relaxační studovnou s klavírem a en-suite koupelna se sprchou a vanou.

  Druhé patro, věnované hostům, se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice, jedné dvoulůžkové s 1,40 m širokým lůžkem a jedné dvoulůžkové ložnice, dvou koupelen se sprchou (jedna z nich s vlastní koupelnou) a obývacího pokoje s terasa s výhledem na moře.

  Vila byla nedávno kompletně zrekonstruována, s pečlivě prozkoumanými dobovými materiály a vybavena nejmodernějšími technologickými systémy. Všechna podlaží jsou rovněž propojena vnitřním výtahem. V suterénu je dále prádelna a byt pro personál vily se samostatným a zcela nezávislým vchodem. Součástí nemovitosti je podzemní garáž.

  Exteriér:

  Zahrada o rozloze 1 000 m² se rozprostírá po celém pozemku a začleňuje ji do kontextu naprostého soukromí. Hlavní část je dlážděna kamenem a další část je pokryta trávníkem. V zahradě najdete palmy, barevné květiny a popínavé rostliny.

  K dispozici jsou dva velké altány uspořádané jako venkovní obytné prostory se stoly a židlemi, ideální pro vychutnání večeří z mořských plodů při západu slunce, a různé další relaxační prostory roztroušené po zahradě.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén ve tvaru ledvin se nachází vedle vchodu do vily a snadno se k němu dostanete po 10 schodech. Měří 32 m2 s konstantní hloubkou 1,50 m, je obložena akvamarínovým PVC a má čištění chlórem a římské schody pro přístup do vody.

  Částečně dlážděná a travnatá plocha na opalování je vybavena lehátky. Bazén je k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Rádio s CD čtečkou
  Klimatizace v ložnicích
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka
  Moka
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Pračka
  Mikrovlnná trouba
  Žehlička a žehlicí prkno
  Vysoušeč vlasů
  Klavír
  Dětská postýlka
  Vysoká židle

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Mobilní gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně vyčištěná nemovitost vybavená ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Vytápění (dle spotřeby aktuální tržní ceny), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/týden/zvíře), extra úklid (€ 22,00/hodina za čistič), extra povlečení (€ 15, 00 na osobu)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Nizza) 57 km
  Letiště (Genova) 157 km
  Letiště (Milano) 320 km
  Obchody a služby (Sanremo) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Sanremo) 2 km
  Zajímavosti (Arma di Taggia) 12 km
  Zajímavosti (Montecarlo) 43 km
  Zajímavosti (Cannes) 90 km
  Vlakové nádraží (Sanremo) 3 km

  Sanremo je jedním z nejdůležitějších turistických centrů Ligurie a za svou slávu vděčí kasinu a Sanremo Music Festival (Festival della Canzone Italiana di Sanremo). Bylo objeveno mezinárodní turistikou ve druhé polovině 19. století.

  V posledních letech došlo k oživení cestovního ruchu také díky zcela nové cyklostezce, jedné z nejdelších v Evropě, která vede podél pobřeží do San Lorenzo al Mare.

  Další zajímavá místa v dosahu jsou Arma di Taggia, přímořské město bohaté na turistické atrakce, noční kluby a restaurace, Triora s nádherným středověkým borgem, Badalucco, známé svým olejem a nástěnnými malbami, Ceriana s evokujícím carruggi (úzké uličky) a Bussana Vecchia s International Artists Village .