Il Gabbiano

Pronájem Il Gabbiano v Ligurii | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 5 | Ložnice: 2 | Koupelny: 1

Vybavení:
Parking
* Cena rezervace za noc od 4758 Kč
(
54
hlasů ~
4.83
z 5)

il-gabbiano_foto_9373d il-gabbiano_foto_9a70a il-gabbiano_foto_27478 il-gabbiano_foto_eb190 il-gabbiano_foto_41fa8 il-gabbiano_foto_58906 il-gabbiano_foto_adf4c il-gabbiano_foto_b4dd0 il-gabbiano_foto_880eb il-gabbiano_foto_9e943 il-gabbiano_foto_0ba27 il-gabbiano_foto_7f46f il-gabbiano_foto_5d1df il-gabbiano_foto_44223 il-gabbiano_foto_f5b3a il-gabbiano_foto_201fa il-gabbiano_foto_d8c4e il-gabbiano_foto_c1a0b il-gabbiano_foto_39d57 il-gabbiano_foto_49801 il-gabbiano_foto_4165e il-gabbiano_foto_727a2 il-gabbiano_foto_92d28 il-gabbiano_foto_50fbc il-gabbiano_foto_9edf0
 • Přehled

  Il Gabbiano je charakteristický apartmán v malé budově v panoramatické poloze s výhledem na Ligurské moře. Byl šikovně zrekonstruován při zachování nezměněné typické místní chuti, aniž by se vzdal pohodlí, jako je jacuzzi vana s výhledem na moře v zahradě.

  Il Gabbiano se nachází přímo nad přímořským městem Bordighera v jedné z nejzápadnějších oblastí Riviera di Ponente, pár kilometrů od módnějšího Sanremo a Nice. Klienti ocení nejen jednoduchý, moderní styl, ale také skvělou obyvatelnost zahrady a portikus s výhledem na Ligurské moře.

  Internet: Wi-Fi
  Skupina: Ne
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano, pouze malé velikosti. € 70,00 za zvíře a týden splatná na místě.
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Il Gabbiano

  Il Gabbiano je krásný apartmán v přízemí se samostatným vchodem a nádherným výhledem na moře. Vstup do nemovitosti je ze zahrady s krásným portikem a elegantním venkovním salonkem se satelitní TV.

  Portikus vede přímo do moderní, plně vybavené kuchyně; napravo od kuchyně je dvoulůžkový pokoj a koupelna se sprchovým koutem, za kuchyní pak třílůžkový pokoj s přímým východem na zahradu. Součástí nemovitosti je garáž vhodná pro středně velké auto a venkovní parkovací stání.

  Exteriér:

  Oplocená zahrada o rozloze 300 m2 se rozprostírá podél přední a boční části pozemku, kde je zaručeno soukromí díky závěsům a přístřešku. Hlavní část, dlážděná teakem, obsahuje prostor pro stolování, relaxaci a opalování, zatímco v obvodových a bočních částech pokrytých trávníkem je živý plot, který zaručuje ještě více soukromí.

  Na straně objektu na odlehlé pozici, ale vždy s panoramatickým výhledem, je jacuzzi vana, do které se pohodlně vejdou 4 osoby. Exteriér je vybaven krásnou venkovní kuchyní s výhledem na moře, vybavenou dvěma grily.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Přenosná klimatizace v ložnicích
  Satelitní televize
  Internetové Wi-Fi připojení
  Bluetooth reproduktor
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Americký kávovar
  Moka
  Squeezer
  Toustovač
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Fén
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Sítě proti hmyzu na oknech

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Esternal gril
  Vířivka pro 4 osoby na zahradě vyhřívaná na vyžádání
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (50,00 EUR/týden mimo sezónu a květen – 70,00 EUR/týden ve střední sezóně – 100,00 EUR v hlavní sezóně a hlavní sezóně), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Dodatečný úklid (€ 22,00/h na osobu), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (€ 30,00/den), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00 za týden za zvíře), vířivka s upozorněním 24 hodin předem (300,00 EUR za týden)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Nice) 50 km
  Letiště (Genova) 150 km
  Letiště (Milano) 320 km
  Obchody a služby (Bordighera) 1 km
  Obchody a služby (Sanremo) 15 km
  Pobřeží – písečná pláž (Bordighera) 2 km
  Pobřeží – písečná pláž (Bordighera) 1 km
  Zajímavosti (Arma di Taggia) 21 km
  Zajímavosti (Montecarlo) 32 km
  Zajímavosti (Nice) 43 km
  Zajímavosti (Cannes) 80 km
  Vlakové nádraží (Bordighera) 3 km

  Il Gabbiano se nachází v Riviera di Ponente, ve vyhlášeném městě Bordighera s bohatým architektonickým dědictvím, mezi které patří Villa Punta della Ruota se zimní zahradou, < strong>Hotel Angst, Věž Sapergo, Casa Rossi v Borghetto San Nicolò, středověká Mostaccini Tower, Vila Amica, Villa La Cava, Villa Flora, Villa Selva Dolce, Villa Crosa, Villa Rosa, kino Olimpia a Villa Filomena.

  Kromě toho, jen pár minut jízdy autem je Sanremo, jedno z nejdůležitějších turistických centrů v Ligurii, které za svou slávu vděčí kasinu a italské písni Festival.

  Dalšími zajímavými místy dosažitelnými v krátké době jsou Arma di Taggia, přímořské město plné turistických atrakcí, nočních klubů a restaurací, Triora s nádherným středověkým borgem Badalucco, známým svými oleji a nástěnnými malbami, Ceriana se sugestivními uličkami carruggi a Bussana Vecchia s jeho International Artists' Village.