Vila Scirocco

Pronájem Vila Scirocco v Ligurii | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 10+2 | Ložnice: 5 | Koupelny: 5

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 17478 Kč
(
40
hlasů ~
4.80
z 5)

villa-scirocco_foto_93a98 villa-scirocco_foto_b90d7 villa-scirocco_foto_acba2 villa-scirocco_foto_64d47 villa-scirocco_foto_818f0 villa-scirocco_foto_41aa3 villa-scirocco_foto_49b90 20 villa-scirocco_foto_17c15 villa-scirocco_foto_963e6 villa-scirocco_foto_9d670 villa-scirocco_foto_10e2e villa-scirocco_foto_cf20f villa-scirocco_foto_2f643 villa-scirocco_foto_da4fb villa-scirocco_foto_8704b villa-scirocco_foto_e300e villa-scirocco_foto_ed71e villa-scirocco_foto_fec42 villa-scirocco_foto_fe5eb villa-scirocco_foto_87730 villa-scirocco_foto_2e0c4 villa-scirocco_foto_4a36d villa-scirocco_foto_6505e villa-scirocco_foto_4551b villa-scirocco_foto_13a7c villa-scirocco_foto_90da2 villa-scirocco_foto_8de7c villa-scirocco_foto_9247d villa-scirocco_foto_4109f villa-scirocco_foto_2c6cf villa-scirocco_foto_5e0fc villa-scirocco_foto_72278 villa-scirocco_foto_2a3e5 villa-scirocco_foto_1b8e3 villa-scirocco_foto_87db0 villa-scirocco_foto_9c9ac villa-scirocco_foto_5ec93 villa-scirocco_foto_812c6 villa-scirocco_foto_21dac villa-scirocco_foto_79b1b villa-scirocco_foto_73e23 villa-scirocco_foto_01c60 villa-scirocco_foto_77938 villa-scirocco_foto_a0098 villa-scirocco_foto_ab835 villa-scirocco_foto_ad768 villa-scirocco_foto_c9c63 villa-scirocco_foto_beda8 villa-scirocco_foto_cada8 villa-scirocco_foto_d1d84 villa-scirocco_foto_df086 villa-scirocco_foto_ec80a villa-scirocco_foto_f6006
 • Přehled

  Vila Scirocco se nachází na jednom z nejmalebnějších míst Riviera di Levante v Golfo Paradiso s výhledem na Ligurské moře, na svazích Apenin a asi 18 km od centra Janova, je Vila Scirocco, krásná zrekonstruovaná vila s luxusní povrchovou úpravou a neutrální barvy. Francouzská okna kralují s nádhernými výhledy, které nabízejí, a stávají se nedílnou součástí nábytku a dotvářejí jej jako impresionistický obraz.

  Velká zahrada obklopující vilu nabízí hostům klid a pohodu a také nesrovnatelný výhled na moře. Blízkost moře, módního Portofina a krásného Janova činí z Vily Scirocco ideální volbu jak pro rodiny, tak pro skupiny přátel, kteří chtějí navštívit Rivieru di Levante nebo jednoduše strávit dny čisté relaxace mezi pláží a bazénem, uchváceni jedinečným panoramatem.

  Vila Scirocco byla před začátkem sezóny podrobena kontrole odpovědným technikem, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Zobrazit: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano. 50,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Scirocco

  Vila má tři podlaží a je rozdělena na dva samostatné byty. Hlavní jednotka se nachází v horních dvou patrech vily se vstupem ze zadní části vily v prvním patře. Velká chodba vede do panoramatického obývacího prostoru s východem na terasu, jídelny, plně vybavené kuchyně s přímým výstupem na venkovní jídelní kout, dvoulůžkové hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, koupelny pro hosty a dvě dvoulůžkové ložnice s další koupelnou se sprchovým koutem. Elegantní dřevěné schodiště vede nahoru do podkroví s rozkládací pohovkou pro dva a toaletou.

  Apartmán v přízemí se skládá z velkého obývacího prostoru s otevřenou kuchyní, dvoulůžkového pokoje s možností přistýlky, koupelny se sprchovým koutem a dvoulůžkového pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Oba apartmány mají přímý vstup do nádherné udržované panoramatické zahrady s relaxačními zónami a jídelním koutem, kde si mžete plně vychutnat výhled do okolí.

  Exteriér:

  Zcela oplocená zahrada sestávající ze dvou svažitých teras v přední části vily je převážně travnatá, osázená olivovníky a typickými ligurskými rostlinami. Terasa na úrovni hlavního apartmánu s výhledem na záliv je využívána jako venkovní jídelní kout, vybavený stolem pro 12, zděným grilem s dvojitým grilem a pecí na dřevo. Terasa v úrovni přízemního bytu s bazénem je zřízena jako opalovací a relaxační prostory.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Nádherný bazén, který se nachází na spodní terase zahrady na otevřené panoramatické vyhlídce, je asi 20 m od vily a jen pár kroků od obou apartmánů.

  Bazén nepravidelného tvaru, lemovaný PVC a s římskými schody pro přístup do vody, měří 12 x 4,5 m s celkovou plochou 45 m2 a hloubkou kolísající od 1,30 až 1,80 m.

  Na jedné straně bazénu je kamenná dlážděná plocha na opalování s pohovkou a křesly zastíněnými deštníkem, sprcha s teplou a studenou vodou a šatna, zatímco okolní trávník je vybaven lehátky. Bazén má čištění solí a je k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Satelitní televize
  Bluetooth reproduktor
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Pračka
  Mikrovlnná trouba
  Toustovač
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Pec na dřevo
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, 3 hodiny úklidu v polovině týdne, služby (elektřina - voda - plyn pro použití v kuchyni), bezdrátové připojení k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 25,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 20,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/ týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Genova) 20 km
  Letiště (Pisa) 155 km
  Letiště (Milano Linate) 170 km
  Letiště (Malpensa) 205 km
  Letiště (Nice) 220 km
  Obchody a služby (Pieve Ligure) 500 m
  Obchody a služby (Sori) 5 km
  Pobřeží – písečná pláž (Pieve Ligure) 2 km
  Pobřeží – písečná pláž (Sori) 5 km
  Pobřeží – písečná pláž (Santa Margherita Ligure) 16 km
  Pobřeží – písečná pláž (Portofino) 24 km
  Zajímavosti (Recco) 9 km
  Zajímavosti (Genova) 18 km
  Zajímavosti (Chiavari) 30 km
  Zajímavosti (Sestri Levante) 45 km
  Zajímavosti (Savona) 70 km
  Zajímavosti (Cinque Terre) 80 km
  Zajímavosti (La Spezia) 95 km
  Vlakové nádraží (Pieve Ligure) 2 km
  Vlakové nádraží (Genova) 18 km

  Pieve Ligure je typické ligurské borgo s výhledem na Golfo Paradiso v Riviera di Levante v provincii Janov což je jen 18 km daleko. Největší atrakcí jsou bezesporu pláže.

  Pieve Ligure má skalnaté pobřeží, takže bez velkých možností pohodlných, dobře vybavených pláží, ale voda je čistá a můžete se potápět ze skal, jako jsou ty Scogliera di Pontetto.

  Pro ty, kteří raději odpočívají pod deštníkem, je alternativou zamířit na západ do Bogliasco, kde je několik zajímavých malých zátok, zatímco na východ, směrem na Portofino , je velká pláž v Sori.