Vila Zaca

Pronájem Vila Zaca na Elbě | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 6 | Ložnice: 3 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 11528 Kč
(
102
hlasů ~
4.97
z 5)

villa_zaca_09 villa_zaca_39 villa_zaca_35 villa_zaca_37 villa_zaca_38 villa_zaca_24 villa_zaca_33 villa_zaca_27 villa_zaca_21 villa_zaca_36 villa_zaca_28 villa_zaca_40 villa_zaca_01 villa_zaca_07 villa_zaca_15 villa_zaca_08 villa_zaca_45 villa_zaca_03 villa_zaca_29 villa_zaca_17 villa_zaca_05 villa_zaca_31 villa_zaca_11 villa_zaca_10 villa_zaca_22 villa_zaca_32 villa_zaca_14 villa_zaca_04 villa_zaca_06 villa_zaca_30 villa_zaca_34 villa_zaca_13 villa_zaca_25 villa_zaca_19 villa_zaca_26 villa_zaca_23 villa_zaca_20 villa_zaca_18 villa_zaca_16 villa_zaca_02 villa_zaca_41 villa_zaca_42 villa_zaca_43 villa_zaca_44 villa_zaca_47 villa_zaca_46
 • Přehled

  Vila Zaca se nachází na východním pobřeží ostrova Elba, v tomto kousku území mezi Porto Azzurro a Cavo, které dokáže spojit panoramatickou krajinu a klid po celý rok, jak to žádná jiná oblast Elby neumí. Vila Zaca stojí v nádherné dominantní kopcovité poloze v Národním hornickém parku Minelba s výhledem na exkluzivní a okouzlující zátoku Ortano, která je vzdálená 1,5 km pěšky (pouze pro odborníky chodítka). Nemovitost se nachází ve staletém lese korkových dubů, mořských borovic a četných dalších chráněných druhů rostlin, které zaručují silné okysličení prostředí i ve vrcholném létě.

  Vilu je třeba obdivovat pro vkus a obsesivní pozornost k detailu, se kterou byla nedávno zrekonstruována, a okamžitě se stala dějištěm focení pro časopisy specializované na architekturu a restaurování, které ji chtějí prezentovat. Vila má pouze jedno patro, aby byl zaručen maximální komfort, s výhledem na velké zařízené venkovní terasy. Vnější schodiště vede na střešní terasu v prvním patře s plně vybaveným soláriem s výhledem na moře, odkud můžete obdivovat jedinečné západy slunce a zároveň si vychutnávat sklenku dobrého toskánského vína.

  Vila Zaca má ideální strategickou polohu: uspokojí cyklisty i turisty díky mnoha stezkám v okolí (hrad Volterraio, Červený rybník, cesta lásky, abychom jmenovali alespoň některé).

  Pláž Ortano je vybavena pro různé mořské aktivity, zatímco celá zátoka láká milovníky šnorchlování pro své mořské dno a krásu svých vod. Pohodlný přístav Rio Marina je vzdálen 4 km, odkud je možné vyrazit na výlet na ostrov Pianosa a velkolepou Cala Giovanna. Na jídlo nebo na noční život obecně si budete moci vybrat: panoramatické piazzetta Rio Elba (1,5 km), malý přístav Rio Marina (4 km) , elegantní Porto Azzurro (9 km) a o něco dále promenáda Cavo, borgo Capoliveri s malými klikatými uličkami a hlavní město ostrova, Portoferraio.

  Vila Zaca byla před začátkem sezóny podrobena technické kontrole, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistotu a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 4 km
  Zvířata: Ano, malá a střední velikost.
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vily Zaca

  Vzhledem k toskánské tradici as důrazem na použití biomateriálů si všimněte stropů s nepravidelnými trámy Uso Fiume z cypřišového dřeva, přírodní vápenná prodyšná omítka, terakota Impruneta, starožitnost Montelupo majolika, recyklovaná pietra serena a sienský travertin. Hlavní dveře vedou do otevřeného prostoru s posezením a jídelním koutem a kuchyní.

  Odtud vedou dveře do dvou ložnic, dvoulůžkového pokoje s vlastní pracovnou/knihovnou v podkroví a dvoulůžkového pokoje se společnou koupelnou, zatímco na opačné straně pokoje je dalšími dveřmi dvoulůžkový pokoj. ložnice s vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají přímý přístup na zahradu a klimatizaci.

  Exteriér:

  Zcela oplocený park vily zahrnuje velké kruhové parkoviště u vchodu a je obklopený bujným dřevem korkových stromů, borovic, koštěte, vavřínu, myrty, jahodníků, palem a středomořských křovin s jedinečnými vůněmi.

  Napravo od vchodu je krásný olivový háj zavěšený na „fialovém lůžku“ verbeny. Vilu obklopuje četná portika pokrytá sušeným středomořským křovím a travnaté plochy se stálezelenými rostlinami zvláštní krásy, jako je lippia nodiflora a zoysia japonica, které jsou navrženy tak, aby rostly také v přímořských oblastech.

  Všude kolem je harmonický sled lemů a záhonů různobarevných květin a aromatických bylin s jejich opojnou vůní, užitečných pro přípravu chutných pokrmů jak na kamenném grilu, tak v cihlové peci. Zvláštností stupňovité zahrady je umožnit těm, kteří zde zůstanou, každý den objevovat různé oblasti, ve kterých mohou relaxovat.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Obdélníkový bazén, který se nachází jen pár metrů vedle domu a sahá přes trávník, měří 1,80 x 3,40 m s konstantní hloubkou 0,70 m. nad zemí. Je obložená PVC pískové barvy a je vybavena rohem Jacuzzi, vnitřním osvětlením, vyhříváním a voděodolnými sedadly na jedné straně.

  Vedle minibazénu je dlážděné solárium s pohodlnými lehátky, slunečníky a sprchou se studenou vodou. Otevřeno je od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Smart satelitní televize
  Přenosné reproduktory Bluetooth
  Wi-fi připojení k internetu
  Myčka nádobí
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Moka
  Americký kávovar
  Espresso kávovar Lavazza a Modo Mio
  Mixér
  Mikrovlnná trouba
  Fén v každé koupelně
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Deskové hry
  Pizza pec

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Vyhřívaný bazén s jacuzzi koutkem
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Nemovitost dodána zcela čistá a vybavená ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/h na zaměstnanou osobu), extra prádlo (€ 15,00 na osobu), topení (po spotřebě s cenami platnými v době pronájmu), extra úklid v případě zvířat (€ 30 , 00 za týden pro malá zvířata a 50,00 EUR za týden pro středně velká zvířata)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Marina di campo) 23 km
  Letiště (Pisa) 156 km
  Letiště (Firenze) 191 km
  Letiště (Roma) 273 km
  Letiště (Genova) 290 km
  Letiště (Milano) 400 km
  Obchody a služby (Rio nell’ Elba) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Ortano) 4 km
  Zajímavosti (Capoliveri) 15 km
  Zajímavosti (Portoferraio) 16 km
  Zajímavosti (Rio Marina) 4 km
  Zajímavosti (Marciana Marina) 30 km
  Zajímavosti (Porto Azzurro) 9 km
  Zajímavosti (Cavo) 12 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 75 km
  Zajímavosti (Grosseto) 100 km
  Zajímavosti (Castilione della Pescaia) 80 km
  Zajímavosti (Massa Marittima) 75 km
  Vlakové nádraží (Piombino) 35 km

  Pouhých 23 km od pevniny, s rozlohou 224 km², Elba je největším ostrovem v Toskánském souostroví a třetím největším z italských ostrovů ostrovy. Je součástí národního parku Toskánské souostroví spolu s Pianosa, Capraia, Montecristo, Giglio, Gorgona a Giannutri. Různorodá krajina je silnou stránkou ostrova Elba. Pro ostrov je charakteristické setkání s bohatou mozaikou různých prostředí, z nichž každé se vyznačuje jedinečnou a překvapivou flórou, faunou a geologií.

  Ostrov je posetý rozmanitými plážemi: plážemi s bílým žulovým pískem a hladkými skalami v západní části, jako jsou Marina di Campo, Cavoli, Fetovaia, Seccheto a Sant'Andrea; pláže se zlatým pískem v centrální části, jak na jihu, tak na severozápadě, jako jsou pláže Procchio, Biodola, Lacona a Lido di Capoliveri; bílé oblázkové pláže v části pobřeží západně od Portoferraio, které dodávají moři výjimečnou průhlednost. Vyhlášená vína a vynikající kuchyně v kombinaci s panenským mořem, mírným klimatem a čistotou vzduchu dělají z Elby ideální místo pro pohodu, dovolenou a turistiku v všechna roční období.

  V říjnu, u příležitosti tradičního festivalu Festa dell'Uva (Grape Festival), hlavního produktu ostrova, se čtyři čtvrti střetnou proti sobě a nastudují mimořádné choreografie založené na na různá témata sklizně. Mezi další vesnické slavnosti patří slavnost Innamorata, která se koná 14. července na základě staré legendy o mladých milencích Lorenzo a Marii, zatímco v prvních deset květnových dní se koná Festa del Cavatore (Svátek horníků) na poctu dávným počátkům těžby (železné doly) a produkce žuly na ostrově.

  Je zde také mnoho historie s bezpočtem míst uctívání, kostelů a starověkých pousteven, etruské opevnění, pisánské věže, Medici a Španělština , příklady nedobytné architektury, stejně jako muzea, archeologická naleziště, putovní výstavy, které líčí složitou historii ostrova, včetně přidělení „plného vlastnictví a suverenity“ Napoleon Bonapartekterý zde za deset měsíců exilu zanechal výraznou stopu.

  Na ostrov Elba se lze dostat lodí z Piombino Marittima, kde jsou čtyři lodní společnosti, Toremar, Blu Navy, Moby Lines a Corsica Ferries mají pohodlné trajekty, které umožňují vícedenní výlety. Hodina plavby stačí k dosažení Portoferraio (hlavní přístav), Cavo a Rio Marina. Alternativně existuje rychlé spojení křídlovým člunem pouze pro osobní dopravu, které se do Portoferraio dostane za pouhých 35 minut. Letiště Marina di Campo, 33 km od Villa Zaca, spojuje ostrov Elba s pevninou pouze v létě. A Milán, Curych, Bern, Düsseldorf, Hamburg, Mnichov a Vídeň.