Vila Giomoa

Pronájem Vila Giomoa na Elbě | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 4

Vybavení:
Parking
Pláž
Bazén
* Cena rezervace za noc od 17092 Kč
(
71
hlasů ~
4.94
z 5)

villa_giomoa_16 villa_giomoa_09 villa_giomoa_35 villa_giomoa_12 villa_giomoa_39 villa_giomoa_26 villa_giomoa_38 villa_giomoa_11 villa_giomoa_17 villa_giomoa_23 villa_giomoa_07 villa_giomoa_20 villa_giomoa_25 villa_giomoa_28 villa_giomoa_18 villa_giomoa_08 villa_giomoa_14 villa_giomoa_24 villa_giomoa_13 villa_giomoa_21 villa_giomoa_27 villa_giomoa_10 villa_giomoa_42 villa_giomoa_33 villa_giomoa_40 villa_giomoa_04 villa_giomoa_22 villa_giomoa_32 villa_giomoa_41 villa_giomoa_37 villa_giomoa_34 villa_giomoa_19 villa_giomoa_15 villa_giomoa_36 villa_giomoa_30 villa_giomoa_29 villa_giomoa_31 villa_giomoa_06 villa_giomoa_05 villa_giomoa_02 villa_giomoa_01
 • Přehled

  Vila Giomoa s výhledem na moře byla postavena v roce 2019 s použitím kvalitních materiálů a povrchových úprav, které zvyšují úroveň pohodlí a využití okouzlující přímořské rezidence, navržené s plným respektem k okolní přírodě. Stojí v soukromé botanické zahradě s přímým přístupem na písečnou pláž, v okouzlujícím prostředí, které bude kulisou pro každý okamžik vašeho dne a poskytne vám nezapomenutelné zážitky.

  Obklopené Punte della Perla a Calanova, 100 metrů od relaxační pláže Straccoligno a na začátku Přírodní rezervace Costa dei Gabbiani, Villa Giomoa se nachází uprostřed svěží zeleně, 4 km od Capoliveri, na jižní straně ostrova Elba. Ostrov s neuvěřitelně čistým, krystalickým mořem, které omývá překvapivě rozmanité pobřeží, kde se střídá mnoho rozmanitých pláží s rozsáhlými úseky zlatého nebo černého písku se zátokami a členitými žulovými útesy.

  Pláž Straccoligno je dlouhá asi 230 m, je vystavena pouze východním větrům a má písečné dno, které se mírně svažuje do tyrkysového moře. Je oblíbená pro svou kvalitu životního prostředí, klidnou atmosféru a pohodlí. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, šlapadla a malé lodě, jsou zde bary a restaurace a je doporučena pro rodiny s dětmi. Je to ideální místo pro plavbu lodí do krásných malých zátok a panenských pláží po její pravé straně (Ferrato, Malpasso, Calanova , Istia atd.) nebo na pláž Capo Perla po levé straně s impozantní mohutnou pevností Forte Focardo, postavenou Španěly v roce 1678. V polovině srpna 2018 se pláž Straccoligno stala přírodním divadlem pro speciální událost, vylíhnutí více než 70 mláďat želv který se vydal k moře bez ohledu na přítomné koupající se. Capoliveri, jedna ze sedmi obcí ostrova, se vyznačuje typickým rysem středověkého borga s úzkými, malebnými klenutými uličkami zvanými chiassi, které ukrývají malé řemeslné dílny, příjemné bary, vynikající restaurace a charakteristické obchody.

  Vila získala od Dream & Charme Assurance, akreditovaného mezinárodního certifikačního orgánu, certifikaci DCA, která zaručuje všechny popsané vlastnosti.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 100 m
  Zvířata: Na vyžádání. Pouze malá velikost. 50,00 EUR za zvíře a týden, které se platí na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vila Giomoa

  Vila má dvě podlaží. Hlavní vchod se otevírá do velkého, světlého otevřeného prostoru v prvním patře sestávajícího z obývacího pokoje, kuchyně a jídelního koutu, který vede přes velká francouzská okna na velkou zařízenou terasu svýhledem na moře a bazénu. První patro doplňuje prostor na spaní se dvěma koupelnami se sprchovým koutem, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, obě s přístupem na zahradu.

  Z prvního patra vede polotočité schodiště dolů do přízemí skládajícího se z chodby s koupelnou se sprchovým koutem, otevřeného prostoru s obývacím prostorem, kuchyní a jídelním koutem, koupelny se sprchovým koutem, dvoulůžkového pokoje s spojitelná lůžka a dvoulůžkový pokoj. Otevřený prostor a ložnice v přízemí mají přímý přístup k bazénu.

  Exteriér:

  Vila stojí ve zcela uzavřeném parku o rozloze 3000 m2, který se skládá z trávníku, borovic, cypřišů, olivovníků, dubů, vavřínů a myrt, které zaručují mnoho přírodních oblastí stínu. Pouhých 100 metrů od parku se nachází pláž Straccoligno, na kterou se dostanete přímo ze zahrady po pěšině, s vlastními koupelnami, slunečníky a lehátky za poplatek, stejně jako malé snack bary a restaurace (pouze v léto).

  Velká panoramatická terasa s výhledem na moře v prvním patře je krytá vzdušnou dřevěnou pergolou ze dřeva a došků s nulovým dopadem a má jídelní kout a venkovní obývací prostor, kde můžete užijte si mořský vánek a vůni středomořských křovin a řadu schodů vedoucích přímo do bazénu. U domu je soukromé nekryté parkovací stání pro 4 auta. V zadní části vily se nachází zděný gril.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén, 5 metrů od vily na stejné úrovni jako přízemí, se nachází uprostřed porézní kameninové plochy, ohraničené trávníkem, s pergolou se stolem a posezením, lehátka, lehátka a další zařizovací předměty.

  Obdélníkový bazén, obložený PVC, má rozměry 4 x 8 m s konstantní hloubkou 1,20 m. Má čištění chlóru, sedm schodů pro přístup k vodě a solární sprchu. Vnitřní a vnější osvětlení bazénu a přímý přístup z obytné části a ložnic v přízemí vám umožní užít si bazén ve večerních i nočních hodinách. Bazén je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Wi-fi připojení k internetu i mimo
  Satelitní televize
  Chytrá televize s aplikací Netflix
  Bluetooth reproduktor
  Myčka
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Moka kávovar
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Squeezer
  Pračka
  Mikrovlnná trouba
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Fén

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Likvidace domovního odpadu (70,00 EUR/týden), elektřina (70,00 EUR za týden mimo sezónu - 200,00 EUR za týden v květnu a střední sezóně - 300,00 EUR za týden v hlavní a nejvyšší sezóně ), turistickou daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (€ 50,00/den), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/týden /zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Marina di Campo) 25 km
  Letiště (Pisa) 152 km
  Letiště (Firenze) 205 km
  Letiště (Bologna) 292 km
  Letiště (Genova) 317 km
  Obchody a služby (Bar-Restaurant na Staccoligno) 100 m
  Obchody a služby (Capoliveri) 4 km
  Pobřeží – písečná pláž (Straccoligno) 100 m
  Pobřeží – písečná pláž (přes dlážděnou příjezdovou cestu) 180 m
  Zajímavosti (Capoliveri) 4 km
  Zajímavosti (Portoferraio) 19 km
  Zajímavosti (Rio Marina) 23 km
  Zajímavosti (Sant'Andrea) 45 km
  Zajímavosti (Piombino) 47 km
  Zajímavosti (San Vincenzo) 73 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 90 km
  Zajímavosti (Punta Ala) 92 km
  Vlakové nádraží (Piombino) 47 km
  Vlakové nádraží (Campiglia Marittima) 65 km

  Pouhých 23 km od pevniny, s rozlohou 224 km², Elba je největším ostrovem Toskánského souostroví a třetím největším ostrovem Italských ostrovů. Je součástí národního parku Toskánské souostroví spolu s Pianosa, Capraia, Montecristo, Giglio, Gorgona a Giannutri. Silnou stránkou ostrova Elba je krajina. Charakteristika ostrova: setkání s bohatou mozaikou různých prostředí, z nichž každé se vyznačuje jedinečnou a překvapivou flórou, faunou a geologií. Ostrov je posetý rozmanitými plážemi: plážemi s bílým žulovým pískem a hladkými skalami v západní části, jako jsou Marina di Campo, Cavoli, Fetovaia, Seccheto a Sant'Andrea; zlatého písku v centrální části jak na jih, tak na severozápad, jako jsou Procchio, Biodola, Lacona a Lido di Capoliveri ; bílé oblázkové pláže v části pobřeží západně od Portoferraia, které propůjčují moři výjimečnou průhlednost.

  Proslulá vína a vynikající kuchyně v kombinaci s neznečištěným mořem, mírným klimatem a průhledností vzduchu dělají z Elby ideální místo pro lázeňské procedury, dovolenou a turistika ve všech ročních obdobích. V říjnu, u příležitosti tradiční Festa dell'Uva (hlavní produkt ostrova „dobré víno“), spolu soupeří čtyři okresy v nastudování mimořádných choreografií na různá sklizňová témata. Mezi další vesnické slavnosti patří slavnost Innamorata (stará legenda o mladém Lorenzovi a Marii) 14. července, zatímco v prvních deseti dnech května Festa del Cavatore se koná jako pocta starému původu těžby (železné doly) a zpracování žuly na ostrově.

  Je zde také mnoho historie s nesčetnými místy uctívání, jako jsou farní kostely, kostely a staré poustevny, a mnoho příkladů nedobytné architektury, jako jsou etruské opevnění, Pisan a Appian věže, Medici a španělské pevnosti. A také: muzea, archeologická naleziště, putovní výstavy, které líčí složitou historii ostrova, včetně přidělení „plného vlastnictví a suverenity“ Napoleonu Bonapartovi, který po deseti měsících exilu zanechal významné stopy. na ostrově.

  Ostrov Elba lze dosáhnout naloděním na loď z Piombino Marittima, kde jsou čtyři lodní společnosti (Toremar, Blu Navy, Moby Lines a Corsica Ferries) mají pohodlné trajekty, které plují vícekrát denně: jen jedna hodina plavby do přístavů Portoferraio (hlavní), Cavo a Rio Marina. Alternativně je zde rychlé křídlové spojení pouze pro osobní dopravu, které se do Portoferraio dostane za pouhých 35 minut. Letiště Marina di Campo, 25 km od Villa Giomoa, spojuje ostrov Elba s pevninou pouze v létě. Přímo propojená letiště jsou letiště Milán, Curych, Bern, Friedrichshafen, Düsseldorf, Hamburk, Mnichov, Vídeň.