Vila Pietro

Pronájem Vila Pietro na Elbě | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 10 | Ložnice: 5 | Koupelny: 3

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 19601 Kč
(
61
hlasů ~
4.93
z 5)

villa_pietro_33 villa_pietro_03 villa_pietro_08 villa_pietro_04 villa_pietro_24 villa_pietro_23 villa_pietro_40 villa_pietro_12 villa_pietro_11 villa_pietro_30 villa_pietro_07 villa_pietro_19 villa_pietro_18 villa_pietro_35 villa_pietro_01 villa_pietro_42 villa_pietro_39 villa_pietro_02 villa_pietro_41 villa_pietro_16 villa_pietro_17 villa_pietro_13 villa_pietro_32 villa_pietro_29 villa_pietro_21 villa_pietro_27 villa_pietro_06 villa_pietro_15 villa_pietro_20 villa_pietro_22 villa_pietro_26 villa_pietro_28 villa_pietro_25 villa_pietro_31 villa_pietro_37 villa_pietro_38 villa_pietro_36 villa_pietro_43 villa_pietro_44 villa_occhiata_03
 • Přehled

  Vila Pietro se nachází v rezidenční čtvrti pouhých 650 metrů od pláže Nisporto v obci Rio nell'Elba, jedna z nejvíce nedotčených oblastí ostrova, obklopená zelení a vůněmi středomořské křoviny. Nedávno zrekonstruovaný se vyznačuje bílou omítkou, geometrickými tvary, čistými liniemi, moderním nábytkem, kameninovými podlahami v odstínech šedé a holubičí šedé, stěnami s freskami.

  Výhled je bezkonkurenční, jako jedna z mála vil na ostrově má panoramatický nekonečný bazén a úchvatný výhled na moře; zde tyrhénské pobřeží nabízí podívanou vzácné krásy s zátokou Nisporto, která je kulisou fantastických západů slunce. Zenová atmosféra a barvy západu slunce zůstanou nezapomenutelné a umožní vám strávit dovolenou v naprosté relaxaci, aniž byste se vzdali veškerého pohodlí, které vám Villa Pietro bude schopna poskytnout.

  Nisporto je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid. Můžete se projít na pláž, zátoku s barevnými oblázky, díky kterým je mořské dno velkolepé a ideální pro šnorchlování. Pláž je vybavena pro pronájem lehátek, slunečníků, kánoí, raftů, šlapadel atd.

  Zde je jedna z nejlepších rybích restaurací na Elbě a chiringuito (malý bar), kde si můžete vychutnat aperitiv u moře. Pro každodenní nákupy je v Nisporto minimarket (otevřený pouze v létě), jinak můžete zajet do Rio nell'Elba (6 km) a využít všechny ostatní služby: obchody, lékárna, bankomaty, veřejná doprava atd.

  Portoferraio, hlavní město ostrova, je dosažitelné asi za 20 minut autem nebo na skútru po silnici Falconaia, jedné z nejmalebnějších a nejúžasnějších na ostrov. V blízkosti přístavu v Portoferraio je možné si pronajmout auta nebo motocykly různých typů a poté je na konci dovolené vrátit a nastoupit přímo na trajekt.

  Villa Pietro byla před začátkem sezóny podrobena technické kontrole, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 650 m
  Domácí zvířata: Na vyžádání (nemají vstup do bazénu). 50,00 EUR za týden na zvíře
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vila Pietro

  Vila má dvě podlaží, celkem 200 m2, se samostatnými vchody propojenými zvenčí kamennými schody. V přízemí se z terasy vchází do kuchyně s barovým stolem pro čtyři, pohovkou, satelitní a Smart TV, dvou dvoulůžkových pokojů a koupelny se sprchovým koutem.

  V prvním patře je vstup do otevřeného prostoru s plně vybavenou kuchyní s ostrůvkem, taburety, designovým stolem, obývacím pokojem s rohovou pohovkou, satelitem a Smart TV; patro doplňují dvě dvoulůžkové ložnice, dvoulůžkový pokoj s francouzskou postelí a dvě koupelny se sprchovým koutem.

  Otevřený prostor vede přímo ven na portikus, do pergoly a na terasu s výhledem na bazén a moře. V prvním patře okna jedné z koupelen se sprchovým koutem a ložnice s francouzskou postelí směřují do malé předsíňky společné se dvěma sousedními okny. Celé první patro a ložnice v přízemí mají klimatizaci.

  Exteriér:

  Park Vila Pietro zahrnuje zahradu s trávníkem, palmami, sukulentními rostlinami a typickými keři středomořských křovin, které lemují bazén, kameninové terasy a kamenné schody, které oba spojují. úrovně struktury. Řešení zvolená pro venkovní prostory jsou v minimální úplné bílé, aby se moře, obloha a nádherný bazén staly absolutními protagonisty scény.

  Velké francouzské okno opouští otevřený prostor v prvním patře a otevírá se do portiku používaného jako venkovní jídelní a obývací prostor s pergolou ze dřeva a látky, která vede na terasu s bazénovým soláriem . Vedle obývacího pokoje je dřevěná pec na pizzu, gril a dřez vyrobený výhradně z kamene technikou odlupování od místního řemeslníka, což vytváří stylový a funkční celek s kamennou zdí, která obklopuje nemovitost. K bazénu slouží další dřevěná pergola s pohovkami.

  Terasa u vstupu v přízemí je také vybavena malým stolkem se židlemi. Různé prostory objektu lze různě využívat podle konkrétního okamžiku dne a sklonů hostů: snídaně, aperitivy, čtení, opalování, večeře při západu slunce, obědy s výhledem na moře. Za automatickou vjezdovou bránou vede příjezdová cesta na venkovní parkoviště pro 4 auta. Prádelna se nachází venku v odlehlé části objektu.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Soukromý bazén Vila Pietro s výhledem na záliv Nisporto má obdélníkový tvar a měří 13 x 7,5 m. Je přístupný po úhlových římských schodech a po prvních 15 m2 mělké vody (h 100 cm), kde je umístěno 6 hydromasážních trysek, zůstává hloubka konstantní 150 cm. S nekonečným okrajem na všech 4 stranách, z nichž dvě jsou ohraničeny bílými oblázky, bazén je obložen PVC pískovou barvou, má čištění solí a je vybaven chromoterapií.

  Bazén se nachází v úrovni prvního patra vily, pouhých 20 m od portiku, orientace na severozápad. Solárium v šedé kamenině s betonovým efektem a trávníku je vybaveno dřevěnou a látkovou pergolou s útulným posezením.

  Opalovací prostor je vybaven lehátky a zařizovacími předměty a také solární sprchou. Vnitřní osvětlení bazénu, vnější designové osvětlení, minimální vzdálenost od vily a okamžitý přístup z portiku vám umožní užívat si bazén ve večerních a nočních hodinách jako studna. Bazén je hostům k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace v celém prvním patře a v ložnicích v přízemí
  Satelitní televize
  Smart TV
  Bluetooth reproduktor
  Wi-Fi připojení k internetu
  Americký kávovar
  Moka kávovar
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Kuchyňský robot
  Tyčový mixér
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Vysoušeč vlasů
  Myčka nádobí
  Pec na dřevo
  Mikrovlnná trouba
  Sítě proti hmyzu v ložnicích

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Video dohled venkovnćh prostor
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (elektřina - voda - plyn do kuchyně a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/ týden/zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Marina di Campo) 29 km
  Letiště (Pisa) 152 km
  Letiště (Firenze) 205 km
  Letiště (Bologna) 292 km
  Letiště (Genova) 317 km
  Obchody a služby (bary, restaurace a minimarket) 650 m
  Obchody a služby (Rio Nell’Elba) 6 km
  Obchody a služby (Rio Marina) 11 km
  Obchody a služby (Portoferraio) 17 km
  Pobřeží – písečná pláž (Nisporto) 650 m
  Pobřeží – písečná pláž (Nisportino) 1,3 km
  Pobřeží – písečná pláž (Ottonella) 2,6 km
  Pobřeží – písečná pláž (Ottone) 2,8 km
  Pobřeží – písečná pláž (La Torre Beach) 3,8 km
  Zajímavosti (Cala Volbiana) 4 km
  Zajímavosti (Palazzina dei Mulini) 4 km
  Zajímavosti (Rio Nell’Elba) 6 km
  Zajímavosti (Rio Marina) 11 km
  Zajímavosti (Villa di San Martino) 9 km
  Zajímavosti (Portoferraio) 17 km
  Zajímavosti (Capoliveri) 18 km
  Zajímavosti (Cabinovia Monte Capanne) 18 km
  Zajímavosti (Marina di Campo) 29 km
  Zajímavosti (Sant'Andrea) 42 km
  Zajímavosti (Piombino) 47 km
  Zajímavosti (San Vincenzo) 73 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 90 km
  Zajímavosti (Punta Ala) 92 km
  Vlakové nádraží (Piombino) 47 km
  Vlakové nádraží (Campiglia Marittima) 65 km

  Vila Pietro se nachází v Nisporto, malé zátoce na severovýchodě ostrova v obci Rio nell'Elba, zasazené mezi nejdivočejší Středomořské pobřeží. Pláž, dlouhá asi 220 metrů a tvořená různobarevnými oblázky smíchanými s kamínky a pískem, je uprostřed zálivu ve tvaru podkovy, obklopená útesem a díky tomuto tvaru je vystavena převážně pouze větrům. severní, severozápadní kvadrant. Levá část Nisporto má kamenitější dno, zatímco střední část se svažuje poměrně mírně dolů, takže je pláž vhodná i pro děti. Je ideální pro ty, kteří chtějí strávit velmi klidnou dovolenou daleko od davů.

  Služby, které nabízí, jsou: minimarket, vynikající rybí restaurace a lounge bar, chiringuito na pláži, půjčovna lehátek a slunečníků a možnost vykonávat různé aktivity prostřednictvím pronájmu člunů, člunů, šlapadel a kánoe, stejně jako vybavení pro šnorchlování a potápění. Pizzu si můžete dát také v restauraci kempu přímo u pláže. Nejbližší město je Rio nell’Elba vzdálené 6 km s obchody a službami; Portoferraio, hlavní město ostrova, je vzdálené pouhých 17 km a lze se k němu dostat po jedné z nejmalebnějších a nejmalebnějších silnic na ostrově.

  Ostrov Elba je baštou biologické rozmanitosti, zelenou a modrou oázou, kde příroda vládne svrchovaně. Se svými 223,50 km2 je třetím největším italským ostrovem a největším v Toskánském souostroví. Od západu na východ, tedy od Punta Nera po Capo Pero, má délku asi 27 kilometrů a od severu k jihu od Capo Vita po Punta dei Ripaltiasi 18 kilometrů. Jeho území s tisíci zátokami je bujné, zelené a divoké, se srdcem plným kovů a vzácných minerálů. Ostrov má mírné podnebí a množství různých krajin: romantické rybářské vesnice, vesnice na vysokých místech, starobylé hrady, zelená údolí a okouzlující zálivy, které se střídají s nádhernými plážemi.

  Přestože obvod měří pouhých 147 kilometrů, pobřeží je velmi bohaté a jsou zde různé pláže a zátoky všech druhů a barev. Ze strmých útesů, které se noří do křišťálového moře, se za pár minut dostanete do žulového masivu Monte Capanne, kde ve výšce 1019 m pohled se táhne přes 360 stupňů nekonečného moře až na toskánské ostrovy a Korsiku. Ostrov Elba lze dosáhnout naloděním v Piombino Marittima, kde jsou čtyři lodní společnosti (Toremar, Blu Navy, Moby Lines a Corsica Ferries) mají pohodlné trajekty na vícedenní výlety: do přístavů Portoferraio (hlavního), Cavo a Rio Marina.

  Alternativně existuje rychlé spojení křídlovým člunem pouze pro osobní dopravu, které dorazí do Portoferraia za pouhých 35 minut. Letiště Marina di Campo, 29 km od Villa Pietro, spojuje ostrov Elba s pevninou pouze v létě. Přímo propojená letiště jsou letiště Milán, Curych, Bern, Friedrichshafen, Düsseldorf , Hamburk, Mnichov, Vídeň.