Vila Occhiata

Pronájem Vila Occhiata na Elbě | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 6+2 | Ložnice: 3 | Koupelny: 3

Vybavení:
Parking
Pláž
* Cena rezervace za noc od 9635 Kč
(
73
hlasů ~
4.96
z 5)

villa_occhiata_33 villa_occhiata_23 villa_occhiata_12 villa_occhiata_32 villa_occhiata_02 villa_occhiata_37 villa_occhiata_18 villa_occhiata_16 villa_occhiata_08 villa_occhiata_34 villa_occhiata_36 villa_occhiata_15 villa_occhiata_20 villa_occhiata_25 villa_occhiata_40 villa_occhiata_24 villa_occhiata_29 villa_occhiata_39 villa_occhiata_41 villa_occhiata_38 villa_occhiata_35 villa_occhiata_31 villa_occhiata_30 villa_occhiata_28 villa_occhiata_27 villa_occhiata_26 villa_occhiata_22 villa_occhiata_21 villa_occhiata_19 villa_occhiata_17 villa_occhiata_14 villa_occhiata_13 villa_occhiata_11 villa_occhiata_09 villa_occhiata_07 villa_occhiata_05 villa_occhiata_06 villa_occhiata_01 villa_occhiata_04 villa_occhiata_03
 • Přehled

  Vila Occhiata je krásná vila z 60. let 20. století (přibližně 140 m2), nedávno zrenovovaná s výhledem na moře na pobřeží Elby ostrov, kam byl Napoleon Bonaparte vyhoštěn. Vila byla postavena s ohledem na prostředí a území, kterému se přizpůsobila, a tvoří několik zón na různých úrovních, obklopených typickým středomořským křovinatým italským pobřežím.

  Vila Occhiata se skládá ze 2 samostatných budov, z nichž každá má velké terasy a výhled na moře. Na krásné hlavní terase si hosté mohou vychutnat romantická jídla pod širým nebem a přitom obdivovat krásný výhled na záliv a červené západy slunce nad mořím a pro ty, kteří si chtějí zaplavat v moře, jen pár kroků je dělí od pláží, které jsou jen 200 m od vily.

  Vila Occhiata byla před začátkem sezóny podrobena kontrole technickým odpovědným pracovníkem, aby byla zajištěna konzistentnost popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 200 m
  Zvířata: Na vyžádání. 50,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vila Occhiata

  Vila se nachází na svahu, pouhých 200 m od moře. Nemovitost se skládá z hlavní budovy na třech úrovních vzájemně propojených zvenčí a malé přístavby.

  Vchod do hlavní budovy vede přímo do jídelny. Pár schodů vede dolů do jídelny/obývacího pokoje s (okrasným) krbem propojeným francouzskými okny na velkou terasu s panoramatickým výhledem na moře. Vedle obývacího pokoje vede několik schodů dolů do dvoulůžkové ložnice s vlastním balkonem a koupelnou se sprchovým koutem.

  Ve spodním patře (třetí úroveň), s přímým přístupem pouze zvenčí, je dvoulůžkový pokoj (se spojitelnými postelemi) s francouzskými okny, balkonem s výhledem na moře a koupelnou se sprchovým koutem .

  Z hlavní terasy vede schod po 24 schodech do přístavby sestávající z kuchyňského koutu, spacího koutu s manželskou postelí, rozkládací dvoulůžka (s možností rozložit na samostatná lůžka) a koupelny se sprchovým koutem. Přístavba má také velkou terasu s výhledem na moře.

  Exteriér:

  Vila se nachází na pozemku o rozloze asi 5000 metrů čtverečních, rozmístěných mezi různými úrovněmi středomořských křovin, které sestupují k moře a zkrášlují oblast. Hlavní terasa s výhledem na moře je ideálním místem pro stolování pod širým nebem a vychutnávání si nádherného výhledu na záliv.

  Nemovitost má druhou panoramatickou terasu/solárium vybavené slunečníky a lehátky. Mezi těmito dvěma terasami je výhled na moře venkovní jacuzzi (nevyhřívaná) pro 4 osoby. Na dvě nedaleké pláže se dostanete přímo z hotelu po krátké cestě se schody.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Rádio s CD čtečkou
  Klimatizace v ložnicích
  Bezdrátové připojení k internetu
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Mikrovlnná trouba
  Toustovač
  Mixér
  Žehlička a žehlicí prkno
  Vysoušeč vlasů
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Pračka
  Myčka

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Gril
  Externí jacuzzi
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (200,00 EUR/týden), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 35,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00/ týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 150 km
  Letiště (Firenze) 202 km
  Obchody a služby (plážový obchod s potravinami, bar, restaurace a noviny) 200 m
  Obchody a služby (Portoferraio) 8 km
  Pobřeží – písečná pláž (Pláž) 200 m
  Zajímavosti (Capoliveri) 16 km
  Zajímavosti (Rio Marina) 20 km
  Zajímavosti (Piombino) 42 km
  Zajímavosti (Castagneto Carducci) 80 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 85 km
  Zajímavosti (Punta Ala) 89 km
  Vlakové nádraží (Campiglia Marittima) 57 km

  Ostrov Elba nebo jednodušeji Elba je ostrov ležící mezi Ligurským mořem na severu, kanálem Piombino na východě, Tyrhénské moře na jihu a kanál Korsika na západě, asi 10 km od pevniny. Je to největší z ostrovů v Toskánském souostroví a třetí největší v Itálii. Elba spolu s dalšími ostrovy souostroví (Pianosa, Capraia, Gorgona, Montecristo, Giglio a Giannutri), je součástí Národního parku Toskánské souostroví.

  Ostrov má rozmanité pláže. Kamínkové pláže s bílým pískem a hladké skály na západě, jako jsou pláže Marina di Campo, Cavoli, Fetovaia, Seccheto a Sant'Andrea; zlaté písečné pláže v centrální části, jak na jih, tak na severozápad, jako Procchio, Biodola, Lacona a Lido di Capoliveri; bílé oblázkové pláže na západ od Portoferraio, které dodávají moři výjimečnou průhlednost. Ostrov je spojen s pevninou trajekty čtyř lodních společností (Toremar, Moby Lines, BluNavy a Corsica Ferries Sardinia Ferries ) s trasami do Piombino a Portoferraio, hlavního města ostrova na severu, a do Rio Marina a Cavo na východním pobřeží ostrova.

  Jízdní řád je hodinový pro každou linku, s časy od 5:10 do 20:30 v zimě a od 5:10 do 23:00 v létě. V letních měsících je pro Portoferraio k dispozici také křídlové křídlo s mezizastávkou v Cavo. Letiště Marina di Campo, které se nachází v Pila, nabízí denní lety do hlavních toskánských měst, jako je Florencie (Firenze-Peretola) a Pisa (Pisa-San Giusto).