Vila Padulella

Pronájem Vila Padulella na Elbě | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 8+2 | Ložnice: 4 | Koupelny: 4

Vybavení:
Pláž
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 22394 Kč
(
111
hlasů ~
4.90
z 5)

villa-padulella_foto_5453a villa-padulella_foto_6a330 villa-padulella_foto_c394f villa-padulella_foto_ea040 villa-padulella_foto_9635e villa-padulella_foto_a9785 villa-padulella_foto_0e0b3 villa-padulella_foto_7f34a villa-padulella_foto_c6fc4 villa-padulella_foto_317cd villa-padulella_foto_27590 villa-padulella_foto_7519f villa-padulella_foto_56429 villa-padulella_foto_74704 villa-padulella_foto_fcfb0 villa-padulella_foto_4a810 villa-padulella_foto_2b7b5 villa-padulella_foto_3deca villa-padulella_foto_aec7a villa-padulella_foto_60168 villa-padulella_foto_56d1d villa-padulella_foto_ec096 villa-padulella_foto_33da8 villa-padulella_foto_053d8 villa-padulella_foto_6d44f villa-padulella_foto_53c0e villa-padulella_foto_04043 villa-padulella_foto_040fc villa-padulella_foto_bc52a villa-padulella_foto_f3195 villa-padulella_foto_aa9e3 villa-padulella_foto_e9b8d villa-padulella_foto_57e1a villa-padulella_foto_be89f villa-padulella_foto_4f9d4 villa-padulella_foto_ae87b villa-padulella_foto_f76cc villa-padulella_foto_725b4 villa-padulella_foto_b8d3d villa-padulella_foto_16645 villa-padulella_foto_97277 villa-padulella_foto_a9232 villa-padulella_foto_2b0e8 villa-padulella_foto_1da07 villa-padulella_foto_0bb9b
 • Přehled

  Vila Padulella pár kroků po kamenném chodníku, který protíná zelený trávník, vás zavede z portiku na velkou plošinu/solárium s výhledem na moře; odtud vás soukromý průchod doprovází na nádhernou 150 metrů dlouhou bílou pláž, která tvoří Golfo della Padulella, ohraničenou impozantními útesy, které se noří do nekonečné modři, která charakterizuje tento impozantní pás ostrov Elba, v rámci biologicky chráněné oblasti. V tomto autentickém ráji nesrovnatelné krásy, uprostřed zahrady inspirované Středozemním mořem s krásným bazénem s mořskou vodou a nádherným altánem vybaveným pro venkovní vaření a relaxaci, nachází Vila Padulella své přirozené umístění.

  Exteriér je obložen žulovým kamenem, důmyslně se střídá s jemnou omítkou a jalovcovým a kaštanovým dřevem, autentické umělecké dílo, výsledek úspěšné kombinace technologie domácí automatizace a zručného řemesla. Dveře a okna z mořeného dubu a na míru vyrobená nábytková sestava ve stěnách působí dojmem masivního dřeva, které bylo zachráněno a ošetřeno; lampy a nádherná čela postele vyrobená z běleného naplaveného dřeva činí každý pokoj jedinečným a evokují nádherné motivy vodní inspirace; krásné glazované majolikové dlaždice v zářivě oranžové, žluté a fialové jsou kaskádou energie pro podlahy ložnic a původní koupelny, které jsou přizpůsobeny sprchami ve tvaru válce, které jsou přístupné otevřeným průzorem.

  Hlavem domu je světlý obývací pokoj, celý v bílém, který harmonicky dotváří duet díky kontinuitě přírodní terakotové podlahy uvnitř i venku a živé hře velkých skleněných dveří a oken s pergola, která se rozšiřuje do zahrady a bazénu, ideální místo, kde můžete jen tak lenošit a pozorovat moře, a přitom se pohodlně usadit v útulném křesle.

  Bude skvělé vrátit se do této vysněné vily po dni stráveném prozkoumáváním kouzelných malých pobřežních zákoutí tohoto krásného ostrova, úžasných pláží Cavoli, Sansone, Fetovaia, Cala dei Frati a Sant'Andrea nebo pohádkové stezky vedoucí až k vrcholům Monte Capanne (dostupné i lanovkou), jejichž výstup bude odměněn nádhernými výhledy na celý ostrov a které se táhnou až k pobřeží Toskánska a Korsice. Vila se nachází ve vilové čtvrti jen tři minuty od centra Portoferraio, kde je hlavní autobusová konečná a kde najdete veškeré služby, obchody a supermarkety. Uprostřed pláže je restaurace a bar otevřený v létě.

  Vila Padulella byla před začátkem sezóny podrobena technické kontrole, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 40 m
  Zvířata: Ano, maximálně 2 zvířata. 30,00 EUR za zvíře a týden (50,00 EUR za zvíře a týden od roku 2023), které se platí na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vila Padulella

  Hlavní vchod, který se nachází v zadní části vily, vede do obývacího pokoje, který je propojen s kuchyní. Skládá se z obývacího/jídelního koutu s okrasným krbem a dvěma samostatnými pohovkami. Tři velké francouzské dveře vedou ven do širokého, dobře vybaveného portiku, který se táhne do předzahrádky.

  Z obývacího pokoje vede klenutá chodba do dvou dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a přímým přístupem zvenčí. Tento prostor také zahrnuje verandu s palandou, jednu další ložnici s manželskou postelí a koupelnu se sprchou s dvojitým přístupem.

  Čtvrtá dvoulůžkový pokoj, kam se dostanete po 3 schodech, se nachází na levé straně obývacího pokoje. Toto elegantní apartmá je vybaveno vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vířivkou pod portikem.

  Exteriér:

  Po koupeli v křišťálově čistých vodách a návratu z pláže si můžete vybrat z mnoha relaxačních zón zřízených v dobře udržované svěží zahradě (oplocené) o rozloze 2 000 m2 Středozemní trávník a bohatá vegetace palem, cykasů, olivovníků, oleandrů a kvetoucích bylin. Panoramatická dřevěná plošina byla zřízena jako prostor na opalování s lehátky a pohovkami.

  Vrátíte-li se zpět k domu, dostanete se k krásnému bazénu, který se nachází v centru, a dále, poblíž vchodu z verandy do obývacího pokoje se satelitní TV a jídelním stolem, je exotický dřevěný altán kompletní s pohovkami, jídelním koutem a kuchyní vybavenou varnou deskou, troubou na dřevo, grilem, myčkou, satelitní TV a lednicí. Nemovitost má automatickou vstupní bránu a kamerový systém. Před bránou je autosedačka.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Čtyři schody vedou dolů do nerovně tvarovaného velkého nekonečného bazénu, který má plochu 110 m2 s hloubkou od 60 cm do 2,50 m. Tento nepoměr v hloubce je způsoben dvěma vnitřními římsami různých výšek. Na jedné z říms je umístěno nádherné podvodní křeslo ze žuly. Bazén ohraničený na jedné straně žulovými balvany je obložen pryskyřičným cementem v odstínu slonoviny.

  Okolní oblast solária, dlážděná přírodními terakotovými dlaždicemi, je vybavena dvojitými a samostatnými lehátky a solární sprchou. Propracovaná hra vnitřních a vnějších světel umožňuje užít si bazén i večer, a to i díky jeho blízkosti (cca 10 m) k pergole před vilou a altánu. Bazén má čištění chlórem a je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Satelitní televize na portiku v altánku a ve všech ložnicích
  Dekodér Sky (bez karty)
  Wi-fi připojení k internetu
  CD/DVD přehrávač
  Soudcast pro I-Phone 4 a port USB
  WI-FI připojení k internetu
  Myčka
  Rychlovarná konvice
  Americký kávovar
  Moka kávovar
  Kávovar na espresso
  Toustovač
  Dětská postýlka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Pračka
  Sušička
  Vysoušeč vlasů
  Sítě proti hmyzu v ložnicích
  Hydromasážní vana v ložnici
  Mikrovlnná trouba
  Vysoká židle

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Video monitorovací systém
  Venkovní kuchyně (altán) vybavená myčkou varná deska elektrická trouba gril trouba lednice na dřevo a TV se satelitním příjmem
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (450,00 EUR za týden mimo sezónu - 600,00 EUR za týden ve střední a hlavní sezóně), turistická daň (pokud je relevantní). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 20,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00/ týden/zvíře) (50,00 EUR/týden/zvíře od roku 2023), palivové dřevo (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 137 km
  Letiště (Firenze) 189 km
  Letiště (Bologna) 276 km
  Letiště (Genova) 299 km
  Obchody a služby (kavárna/restaurace na pláži) 50 m
  Obchody a služby (Portoferraio) 800 m
  Pobřeží – písečná pláž (Pláž) 40 m
  Zajímavosti (Capoliveri) 14 km
  Zajímavosti (Rio Marina) 21 km
  Zajímavosti (Sant'Andrea) 30 km
  Zajímavosti (Piombino) 30 km
  Zajímavosti (San Vincenzo) 57 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 73 km
  Zajímavosti (Punta Ala) 75 km
  Vlakové nádraží (Campiglia Marittima) 43 km

  Ostrov Elba nebo jednodušeji Elba je ostrov ležící mezi Ligurským mořem na severu, přístavem Piombino na východě, Tyrhénským mořem na jihu a korsickým kanálem na západě, asi 10 km od pevniny. Je to největší z ostrovů v Toskánském souostroví a třetí největší v Itálii. Elba je spolu s dalšími ostrovy souostroví (Pianosa, Capraia, Gorgona, Montecristo, Giglio a Giannutri) součástí Národního parku Toskánské souostroví.

  Ostrov má rozmanité pláže. Písečné, pláže s bílým pískem a hladké skály na západě, jako jsou pláže Marina di Campo, Cavoli, Fetovaia, Seccheto a Sant'Andrea; zlaté písečné pláže v centrální části, jak na jih, tak na severozápad, jako Procchio, Biodola, Lacona a Lido di Capoliveri; bílé oblázkové pláže západně od Portoferraia, které dodávají moři výjimečnou průhlednost.

  Ostrov je spojen s pevninou trajekty čtyř lodních společností (Toremar, Moby Lines, BluNavy a Corsica Ferries Sardinia Ferries) s trasami do Piombino a Portoferraio, hlavního města ostrova na severu, a Rio Marina a Cavo, na východním pobřeží ostrova. Jízdní řád je hodinový pro každou linku, s časy od 5:10 do 20:30 v zimě a od 5:10 do 23:00 v létě.

  V letních měsících je pro Portoferraio k dispozici také hydrofoil s mezizastávkou v Cavo. Letiště Marina di Campo, které se nachází v Pila, nabízí denní lety do hlavních toskánských měst, jako je Florencie (Firenze-Peretola) a Pisa (Pisa-San Giusto).