Vila Il Ciliegio sul Lago

Pronájem Vila Il Ciliegio sul Lago v Toskánsku | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 4 | Ložnice: 2 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 6220 Kč
(
56
hlasů ~
4.86
z 5)

il-ciliegio-sul-lago_foto_65c5f il-ciliegio-sul-lago_foto_84150 il-ciliegio-sul-lago_foto_2e2f3 il-ciliegio-sul-lago_foto_55188 il-ciliegio-sul-lago_foto_27332 il-ciliegio-sul-lago_foto_08be5 il-ciliegio-sul-lago_foto_8fb52 il-ciliegio-sul-lago_foto_547eb il-ciliegio-sul-lago_foto_dfc36 il-ciliegio-sul-lago_foto_87664 il-ciliegio-sul-lago_foto_9ddc7 il-ciliegio-sul-lago_foto_4dba0 il-ciliegio-sul-lago_foto_2e7dc il-ciliegio-sul-lago_foto_0b056 il-ciliegio-sul-lago_foto_1df2e il-ciliegio-sul-lago_foto_0f47b il-ciliegio-sul-lago_foto_23b1c il-ciliegio-sul-lago_foto_e4309 il-ciliegio-sul-lago_foto_239a9 il-ciliegio-sul-lago_foto_fe4cf il-ciliegio-sul-lago_foto_caa3f il-ciliegio-sul-lago_foto_def4d il-ciliegio-sul-lago_foto_03639 il-ciliegio-sul-lago_foto_c3d04 il-ciliegio-sul-lago_foto_404d1 il-ciliegio-sul-lago_foto_38cdc il-ciliegio-sul-lago_foto_4a2d5 il-ciliegio-sul-lago_foto_3fc8a il-ciliegio-sul-lago_foto_2dbef il-ciliegio-sul-lago_foto_8cbf0 il-ciliegio-sul-lago_foto_afaca il-ciliegio-sul-lago_foto_b42cd il-ciliegio-sul-lago_foto_ac82a il-ciliegio-sul-lago_foto_aae7b il-ciliegio-sul-lago_foto_a5823 il-ciliegio-sul-lago_foto_71539 il-ciliegio-sul-lago_foto_18546 il-ciliegio-sul-lago_foto_0773b il-ciliegio-sul-lago_foto_81ae9 il-ciliegio-sul-lago_foto_377e3 il-ciliegio-sul-lago_foto_05f9f il-ciliegio-sul-lago_foto_2822f il-ciliegio-sul-lago_foto_817f5 il-ciliegio-sul-lago_foto_0733a il-ciliegio-sul-lago_foto_558e5 il-ciliegio-sul-lago_foto_74e69 il-ciliegio-sul-lago_foto_74cfb il-ciliegio-sul-lago_foto_c1e1f il-ciliegio-sul-lago_foto_d6674 il-ciliegio-sul-lago_foto_e6a36
 • Přehled

  Vila Il Ciliegio sul Lago ve stínu třešně, ukolébána zurčícím potokem, nemůžete se rozhodnout, na co se zaměřit, protože je kolem tolik krásy tato vlastnost: zlaté pláže Versilia, jezero Massaciuccoli, mramorové vrcholy Apuánských Alp a na obzoru, obklopené křišťálem – čistá voda, ostrovy Gorgona, Capraia a Elba.

  Vánek vanoucí od moře učiní vaši relaxaci jedinečnou a obklopí vás vůní středomořských křovin, bylin, kaštanů a dubů cesmínových, které rostou podél svahů.

  Vila Il Ciliegio sul Lago se nachází v blízkosti Versilia, oblasti bohaté na kulturu, přírodní krásy, umění a noční život. Hosté ubytovaní zde zažijí jedinečné chvíle, zvláště umocněné pohodlím nemovitosti, jako je krytá vířivka, bazén, skutečný klenot zahrady s jedinečným soukromím, venkovní kuchyně s plynovým grilem, solárium na terase a relaxační zóna v zahradě s japonským potůčkem zdobeným lekníny.

  Jednoduše zařízený objekt vítá své hosty vřelostí, kterou umí jen málokterý dům; popíjející aperitiv před velkým oknem vám bude připadat, jako byste byli na moři, a večer budou světla podél pobřeží rámovat váš nezapomenutelný pobyt na tomto místě.

  Il Ciliegio sul Lago bylo před začátkem sezóny podrobeno kontrole odpovědným technikem, aby byla zajištěna konzistentnost popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita , čistotu a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 18 km
  Zvířata: Malá velikost na vyžádání. 30,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Il Ciliegio sul Lago

  Vila má dvě podlaží. Hlavní vchod z boční strany domu vede do otevřeného prostoru skládajícího se z obývacího pokoje s okrasným krbem, TV koutku a jídelny se dvěma velkými posuvnými prosklenými dveřmi, které vedou na zahradu před domem, zařízenou malé pohovky a křesla.

  Na straně naproti vstupním dveřím je kuchyň v moderním stylu se středovým ostrůvkem, která vede ven do zahrady s výhledem na moře nebo na stranu s bazénem kde najdete venkovní kuchyni se stolem, židlemi a grilem.

  Obývací prostor má také přístup do malých lázní s vyhřívanou vířivkou jacuzzi a TV a do dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou.

  V horním patře je jedna dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchou a vlastní solárium terasa s lehátky.

  Exteriér:

  Směrem k moři je zahrada s trávníkem, japonským potokem, třešněmi a keři bylin, které se střídají s kvetoucími rostlinami.

  Na pravé straně objektu, poblíž vstupní brány, je altán s lehátky, dosažitelný i z lázní.

  Nedaleko odtud jsou schody vedoucí do horní zahrady s bazénem a soláriem, obklopené typickými rostlinami pro tuto oblast a popínavou rostlinou šplhající po celé skalní stěně .

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Schody se nachází v nejodlehlejší části objektu a vedou do bazénu s soláriem v dřevěném grès s lamelovým efektem, kde jsou lehátka a lehátka správná kombinace pro vaši relaxaci. Římské schody umožňují přístup do obdélníkového bazénu o rozměrech 3,85 x 6,40 m2 s konstantní hloubkou 1,20 m a v oblasti emotivního vodopádu je obložen mozaikou světlého PVC a kobaltu.

  Bazén doplňuje kout Jacuzzi, vnitřní vícebarevné LED osvětlení ovládané dálkovým ovládáním pro výběr požadovaného odstínu a nový systém antialergického čištění solí. . Okraj bazénu je z travertinu. Bazén je otevřen od poslední soboty dubna do první soboty října.

 • Interiér

  Klimatizace v obýváku a v ložnicích
  Satelitní televize 55"
  Sky a Amazon Prime tv
  Domovská stránka Alexa Google
  DVD přehrávač
  Wi-Fi systém s CD přehrávačem
  Připojení k internetu pomocí WI-FI
  Myčka nádobí
  Rychlovarná konvice
  Moka
  Mixér
  Toustovač
  Kávovar
  Kávovar Nespresso
  Elektrická trouba
  Mikrovlnná trouba
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Knihy a časopisy v jazyce
  Stolní hry
  Vysoušeč vlasů
  Vyhřívaná vnitřní jacuzzi pro 6 osob
  Okenní sítě proti hmyzu
  Běžecký pás
  Stropní ventilátory v ložnicích
  Lednička v bazénu
  Alarm
  Bezpečný

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Venkovní kuchyně
  2. lednice ve venkovní kuchyni mobilní plynový gril
  Weber grilování
  Video dohled pouze pro osobní použití
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (po spotřebě podle aktuálních tržních cen), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00/ týden/zvíře), palivové dříví (15,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 43 km
  Letiště (Firenze) 87 km
  Letiště (Genova) 154 km
  Letiště (Milano Malpensa) 317 km
  Letiště (Roma Fiumicino) 394 km
  Obchody a služby (Massarosa) 3 km
  Pobřeží – písečná pláž (tyrhénská) 18 km
  Zajímavosti (jezero Massaciuccoli) 13 km
  Zajímavosti (Camaiore) 12 km
  Zajímavosti (Viareggio) 17 km
  Zajímavosti (Pietrasanta) 17 km
  Zajímavosti (Lucca) 21 km
  Zajímavosti (Forte dei Marmi) 24 km
  Zajímavosti (Pisa) 36 km
  Zajímavosti (Montecatini) 48 km
  Zajímavosti (Garfagnana) 50 km
  Zajímavosti (Lerici) 53 km
  Vlakové nádraží (Viareggio) 16 km

  Ubytování se nachází kousek od Pieve a Elici, známého svým románským kostelem, a malého města Massarosa (asi 3 km daleko), referenčního bodu pro všechny obchody a potřebné služby. Nachází se v krásné krajině pohoří Versilia, v oblasti na severu Toskánska ohraničené západními svahy Apuánských Alp , u přírodního parku San Rossore s jezerem Massaciuccoli (největším v Toskánsku, ležícím v přírodní oáze, která je domovem mnoha druhů ptactva a na kterém se můžete podnikat výlety lodí) a nakonec u tyrhénského pobřeží s jeho směsí zábavy, kultury, krásné krajiny a moře s úžasnými plážemi. Do této oblasti se snadno dostanete z hlavního letiště v Pise (43 km) a autem: z Florencie po dálnici A11 Firenze-Pisa a z Janova přes dálnici A12 Genova-Rosignano. Výjezd je v Massarosa asi 6 km daleko. Nejpohodlnější vlakové nádraží je 16 km daleko v Viareggio.

  Jen pár minut od hotelu jsou některá z nejkrásnějších míst v okolí: Lido di Camaiore u moře s plným historickým centrem města řemeslných dílen a románské architektury, jako je kolegiátní kostel z roku 1278; Pietrasanta, hlavní město Versilie, známé kromě přímořských atrakcí také vysokou uměleckou úrovní, realizovanou jemným opracováním mramoru z lomů Apuánské Alpya bronzu, který přitahuje umělce z celého světa; Forte dei Marmi, postavený na zbytcích stejnojmenné pevnosti, která stojí v centru města, je nejvíce „in“ místem ve Versilii díky svému pláže, luxusní obchody a slavné noční kluby; Viareggio, „Perla Tyrhénského moře“, se svou rozmanitou krajinou, jak mořem, tak horami, a řadou mezinárodně uznávaných kulturních akcí, jako jsou hudební akce, jeho kouzelný karneval, literární ceny a kinematografické akce.

  15 minut jízdy přes Val Freddana, podél olejové a vinařské stezky, vás zavede do nádherného města Lucca se středověkým historickým centrem města. , zcela obklopený renesančními opevněnými hradbami. Ve městě, kromě náměstí Piazza dell'Anfiteatro, známého svým elipsovitým tvarem, jsou různá architektonická díla velkého uměleckého a náboženského významu, jako je Duomo of San Martino, kostel San Michele ve Foro a bazilika San Frediano.

  Asi 10 km od Lucca je mnoho nádherných vil s nádhernými zahradami jako Palazzo Mansi, vila Paola Guinigi, Palazzo Moriconi-Pfannera konečně dům, kde se narodil skladatel Giacomo Puccini, dnes muzeum s dokumenty a memorabiliími velkého Maestra. Každý rok se na jeho počest koná důležité setkání s operní hudbou, velmi blízko hotelu: Puccini Festival v Torre del Lago, kde žil mnoho let a kde žil složil spoustu svých děl.

  Vila Puccini (otevřená pro veřejnost) stojí na kopci s výhledem na jezero Massaciuccoli; nyní je tam umístěn jeho hrob. Mezi další hudební akce patří nezapomenutelná příležitost pro hudební fanoušky v Pieve a Elici, podél Via Francigena a velmi blízko hotelu.

  Každé léto se v kostele San Pantaleone koná tradiční a dnes již slavná schůzka se sérií renomovaných koncertů konaných během Versilia Festival della Musica da Camera (Festival komorní hudby).