Vila La Perla Tra Gli Ulivi

Pronájem Vila La Perla Tra Gli Ulivi v Toskánsku | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 12 | Ložnice: 6 | Koupelny: 9

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 29639 Kč
(
41
hlasů ~
4.85
z 5)

la-perla-tra-gli-ulivi_foto_92f27 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_86d4d la-perla-tra-gli-ulivi_foto_3afe1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_0eef1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_2fa48 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_751fa la-perla-tra-gli-ulivi_foto_735e3 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_68c9a la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7b0b2 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_3a6ef la-perla-tra-gli-ulivi_foto_0b1da la-perla-tra-gli-ulivi_foto_6d648 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_173bd la-perla-tra-gli-ulivi_foto_4320c la-perla-tra-gli-ulivi_foto_34d0f la-perla-tra-gli-ulivi_foto_bb9ac la-perla-tra-gli-ulivi_foto_c399d la-perla-tra-gli-ulivi_foto_5a649 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_58804 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7509d la-perla-tra-gli-ulivi_foto_dde25 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_eaa57 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_ebe92 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_eefe9 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_d2e08 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_023df la-perla-tra-gli-ulivi_foto_130be la-perla-tra-gli-ulivi_foto_3c159 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_21b02 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_5ebbf la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7802d la-perla-tra-gli-ulivi_foto_8b5e1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_8dff7 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7ebc1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7ac38 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_0c1c1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_916e5 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_4d5e7 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_75a4c la-perla-tra-gli-ulivi_foto_35b96 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_87e48 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_271a6 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_34f9c la-perla-tra-gli-ulivi_foto_135b1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_4bf63 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_6f013 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_3db66 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_478d1 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_5b563 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_2abc8 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_28efd la-perla-tra-gli-ulivi_foto_7c55a la-perla-tra-gli-ulivi_foto_54020 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_29651 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_77337 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_81828 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_92776 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_80743 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_a39e9 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_a5949 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_ac673 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_ae9ea la-perla-tra-gli-ulivi_foto_b31b6 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_b5ceb la-perla-tra-gli-ulivi_foto_b926d la-perla-tra-gli-ulivi_foto_c1da9 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_c0686 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_c561b la-perla-tra-gli-ulivi_foto_c0992 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_d62d8 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_d70b3 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_dbd9b la-perla-tra-gli-ulivi_foto_dc74f la-perla-tra-gli-ulivi_foto_f57c4 la-perla-tra-gli-ulivi_foto_f2079
 • Přehled

  Vila La Perla Tra Gli Ulivi je (perla mezi olivami), kterou můžete vidět mezi větvemi staletých olivovníků, na krásném etruském Pobřeží, pouhých 10 minut jízdy na kole od zlatých pláží ve čtvrti Rimigliano a 1,5 km od San Vincenzo. Více než 500 m2 pohodlí, elegance a sofistikované jednoduchosti, vyzařující světlo a složené z velkých prostor, uvnitř i venku, bylo nedávno postaveno se systémy domácí automatizace as pečlivou pozorností k životnímu prostředí. Barvy, které se prolínají, odstíny od šedé po bílou pro vylepšení prostorných pokojů, velká okna, která propouštějí slunce, které osvětluje La Perla od východu do západu slunce. Skleněné balustrády zajišťují, že majestátnost krajiny je zachycena z každého úhlu, aby nepřišla o výhled, detail ani paprsek slunce. Suterén je určen jako fitness a relaxační zóna, lázně s tureckou lázní a emocionální sprchou, kde jsou majolikové obklady, evokující orientální vůně, zklidnění těla i mysli. Poté pokračujete do kulečníkové herny, baru a domácího kina, kde se můžete pobavit v příjemné společnosti.

  V přízemí je velký obývací pokoj s krbem a velkými pohovkami, kde si díky velkým oknům v této místnosti můžete vychutnat úplný výhled na bazén; dále pokračujete do dobře vybavené kuchyně s jídelním koutem orientovaným na verandu; přízemí doplňují dvě ložnice s vlastními koupelnami. První patro se skládá z velké ložnice s koupelnou a apartmá: 60 m2 rozdělených mezi hlavní ložnici s koupelnou, šatnou a obývacím pokojem; odtud máte soukromý přístup na terasu o rozloze 85 m² krytou velkolepou bioklimatickou pergolou, s minibazénem umístěným na dřevěné plošině, chromoterapeutickou sprchou, dobře vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou nábytek .... a v neposlední řadě nikdy nekončícívýhled na moře. Vnitřní schodiště spojuje patra, která jsou také samostatně přístupná zvenčí, což zaručuje další soukromí obyvatelům. 150 m od vily je přístavba, zcela nezávislá malá vila, skládající se ze dvou propojených 2pokojových apartmánů o celkové ploše 65 m2, se soukromými venkovními plochami, portikem vpředu a bioklimatickou pergolou vzadu, aby byla zaručena kompletní relaxace, vybavená veškerým komfortem a zakončená pozorností k detailu.

  Budovy obklopuje park: 15 000 m2 přírody, zeleně a klidu. Bazén byl navržen s moderními prvky a čistými liniemi; bílá mramorová dlažba v prostoru na opalování, který je vybaven lehátky, křesly a pohovkami, chráněný altánkem, vybavený sprchou a obklopený olivami, protagonisty s jejich náročnou a elegantní vzácnou krásou.

  La Perla Tra Gli Ulivi byla před začátkem sezóny podrobena kontrole technickým odpovědným pracovníkem, aby se zajistila konzistentnost popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena záruka kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano, malá velikost
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila La Perla Tra Gli Ulivi

  Vchod do vily je v přízemí a zve nás přímo do velkého obývacího prostoru s krbem uprostřed a s výhledem přímo na portikus, který výhled na bazén; vpravo od vstupních dveří je koupelna pro hosty pro využití obytné části. Za obývacím pokojem vede chodba do kuchyně propojené s jídelnou a do přízemí na spaní sestávající ze dvou dvoulůžkových ložnic s vlastními koupelnami se sprchovým koutem. Ve stejné chodbě je schodiště vedoucí nahoru do pokojů v prvním patře a dolů do suterénu.

  Nahoře je exkluzivní patro sestávající z hlavní ložnice s vlastní koupelnou a apartmá skládající se z hlavní ložnice s vlastní koupelnou a šatnou s obývacím prostorem vedoucím na úžasnou terasu o rozloze 85 m², která je kompletně zastřešená. u bioklimatické pergoly a vybaven minibazénem s chromoterapeutickou sprchou, venkovní kuchyní, jídelním stolem a relaxační pohovkou. Terasa, potažmo první patro, jsou také přístupné nezávisle z vnějšího schodiště se vstupem, který lze zase ovládat prosklenou bránou v přízemí.

  Po vnitřním schodišti do suterénu se dostanete do prádelny a také do fitness centra, které se skládá z tělocvičny s masážní kabinou, tureckou lázní a emoční sprchou, a do rekreační oblasti s kulečníkem, domácí kino, bar a relaxační zóna. Toto podlaží má také samostatný venkovní přístup. Příloha. Asi 80 m od hlavní vily se nachází přístavba o rozloze 65 m2 rozdělená na dvě nezávislé jednotky, které spolu interně komunikují; má přední portikus a bioklimatickou pergolu na zadní straně a je zcela nezávislý na hlavní vile.

  Exteriér:

  Představte si řád, ve kterém se mezi člověkem a Zemí vrací harmonie... Svět, kde stromy a rostliny znovu zachycují ztracený prostor a ve kterém převládá zelená: takto vypadá park obklopující La Perla tra gli Ulivi se objeví. Základní, čistá dimenze přírody, park o rozloze asi 15 000 m2, koberec zeleného trávníku, na kterém stojí krásné olivovníky, několik staletí staré, kde tu a tam rostou dekorativní rostliny a květiny; výraz klidu a obklopujícího pocitu smíření se svými emocemi.

  Uprostřed parku je pódium, na kterém lze v případě potřeby organizovat akce jako módní přehlídky, bankety nebo společenské příležitosti. Výjimečným plusem této luxusní rezidence je heliport, zelená plocha jen 200 m od vily, dosažitelná po cestě v zahradě.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén, který se nachází pár metrů od vily, je obklopen nádherou olivovníků; obdélníkový, měří 15 x 6 m, se dvěma nekonečnými okraji a má bazén vhodný pro děti.

  Je čištěn chlórem a obklopen velkým soláriem dobře vybaveným altánem, lehátky, pohovkami a křesly pro relaxaci a sprchou s teplou a studenou vodou. Bazén je vždy otevřen.

 • Interiér

  Klimatizace
  Systém proti krádeži
  Myčka nádobí
  Americká lednice
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Toustovač
  Rychlovarná konvice
  Chlazený vinný sklep
  Mikrovlnná trouba
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Venkovní kuchyně

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Video monitorovací kamery
  Oblast bazénu

  Ameties

  Kulečníková místnost a domácí kino (Jednotná multifunkční místnost vybavená karambolovým kulečníkem a pohovkou s velkou obrazovkou v místnosti, která je kompletně odhlučněná na stěně i na stropě)
  Bar pro rychlou přípravu svačiny po posilovně nebo pro chvíli relaxace pohodlně umístěný na přilehlých židlích a stolech)
  Stereo systém u bazénu (rádio – usb – bluetooth)
  SPA s tureckou lázní - emoční sprcha a relaxační zóna
  Bioklimatická pergola a minibazén Tresse (chromoterapie a hydromasáže)
  Vybavená posilovna (šatna - prostor se švédským opěradlem - činky - jednozávaží - míč - technické podložky - běžecký pás - kolo - multifunkční stroj a drobné díly pro volnou gymnastiku těla) a masážní kabina
  Centralizovaný systém domácí automatizace (světla - topení a video intercom)
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Voda, plyn na vaření, týdenní prádlo, prvotní a závěrečný úklid a údržba bazénu a parku, Wi-Fi připojení

  Cena nezahrnuje:

  Klimatizace/topení - SPA a elektřina € 1.000,00 za týden, turistická daň (€ 0,50 na osobu a den). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 EUR/hod./uklízeč), povlečení navíc (15,00 EUR/osoba), dříví (15,00 EUR/100 kg), úklid navíc v případě zvířat (30,00 EUR za týden/zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 90 km
  Letiště (Firenze) 140 km
  Letiště (Roma) 236 km
  Obchody a služby (San Vincenzo) 2,5 km
  Pobřeží – písečná pláž (Rimigliano Coastal) 2 km
  Zajímavosti (Terme di Venturina) 7,5 km
  Zajímavosti (Populonia a Baratti) 18 km
  Zajímavosti (Castagneto Carducci) 27 km
  Zajímavosti (Piombino) 30 km
  Zajímavosti (Bolgheri) 34 km
  Zajímavosti (Golf Club Punta Ala) 41 km
  Zajímavosti (Grosseto) 64 km
  Zajímavosti (Livorno) 70 km
  Zajímavosti (Volterra) 83 km
  Zajímavosti (San Gimignano) 107 km
  Zajímavosti (Lucca) 110 km
  Vlakové nádraží (San Vincenzo) 3 km

  La Perla tra gli Ulivi se nachází ve strategické poloze na nádherném etruském pobřeží, v přírodě pouhých 10 minut jízdy na kole od pláží v borovém lese Rimigliano, které nabízí možnost nezapomenutelných výletů pěšky, na kole nebo pro milovníky koní po dunách, pláže, které se táhnou až k Baratti; nedotčené moře s písčitým mělkým dnem zajišťujícím bezpečnost dětí a větší klid pro dospělé.

  Jen 1,5 km odtud je San Vincenzo, perla této části pobřeží, klidné město, ale zároveň bohaté na umění a kulturní nabídky, zejména v létě, obchody a služby pro každou potřebu a kde najdete skvělé alternativy pro volný čas, jídlo a pití.

  Aniž bychom zapomněli, že se odtud za dvacet minut autem dostanete na místa vzácné krásy, jako je Castagneto Carducci a Bolgheri s jeho Viale dei Cipressi .

  Není možné vynechat výlet na ostrov Elba, protože Piombino je jen 15 minut jízdy autem. San Vincenzo má také dobré spojení do velkých měst veřejnou dopravou.