Vila Ai Venti

Pronájem Vila Ai Venti v Toskánsku | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 3

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 9782 Kč
(
104
hlasů ~
4.89
z 5)

villa-ai-venti_foto_79bf1 villa-ai-venti_foto_34300 villa-ai-venti_foto_d4ddb villa-ai-venti_foto_5e7a8 villa-ai-venti_foto_cf700 villa-ai-venti_foto_c0899 villa-ai-venti_foto_c147c villa-ai-venti_foto_8f456 villa-ai-venti_foto_7c613 villa-ai-venti_foto_5ff89 villa-ai-venti_foto_c723c villa-ai-venti_foto_ce08b villa-ai-venti_foto_db86f villa-ai-venti_foto_a1398 villa-ai-venti_foto_f228b villa-ai-venti_foto_074eb villa-ai-venti_foto_56afd villa-ai-venti_foto_9f48a villa-ai-venti_foto_f139a villa-ai-venti_foto_56e6f villa-ai-venti_foto_f90ce villa-ai-venti_foto_e3ffb villa-ai-venti_foto_eb75c villa-ai-venti_foto_e31a4 villa-ai-venti_foto_d5ed0 villa-ai-venti_foto_faa9b villa-ai-venti_foto_aa698 villa-ai-venti_foto_a8ea9 villa-ai-venti_foto_9378f villa-ai-venti_foto_2950d villa-ai-venti_foto_959c4 villa-ai-venti_foto_452d8 villa-ai-venti_foto_309b4 villa-ai-venti_foto_109ed villa-ai-venti_foto_90f91 villa-ai-venti_foto_68a5a villa-ai-venti_foto_48d9b villa-ai-venti_foto_7a874 villa-ai-venti_foto_2ba8c villa-ai-venti_foto_4eb68
 • Přehled

  Vila Ai Venti tato charakteristická vila z počátku 20. století stojí na kopci Corsanico - Massarosa v úchvatném prostředí panoramatické poloze s výhledem na pobřeží Versilia a jezero Massaciuccoli, oblíbené sídlo skladatele Giacoma Pucciniho na pobřeží Versilia až po La Spezia. Kousek od domu leží malebná vesnička Corsanico s mnoha malebnými zákoutími.

  V kostele San Michele Arcangelo jsou Monumentální varhany postavené v roce 1600 benátským Vincenzem Colonnou a schopné reprodukovat jakýkoli druh zvuku, na který hrál maestro Giacomo Puccini, který tuto oblast miloval.

  Tento útulný a elegantní dům je obklopen typickou vegetací těchto oblastí, staletými olivovníky a sady, kterým se daří v celoročním mírném klimatu. Vila byla zrekonstruována v toskánském stylu a zařízena jednoduchým nábytkem. Nachází se v blízkosti mezinárodních letišť Florencie a Pisa a jen pár minut odtud jsou známá přímořská letoviska Viareggio, Lido di Camaiore a Forte dei Marmi a umělecká města Lucca a Pisa.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 10 km
  Zvířata: Ano, malá velikost. 100,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Ai Venti

  Vila má dvě podlaží. Hlavní vchod je přes portikus, který vede do otevřeného prostoru s jídelnou a obývacím pokojem s krbem (pouze okrasným) a přímým vstupem do zahrady.

  Po straně obývacího pokoje je plně vybavená kuchyň a pracovna s krbem (pouze okrasná), koupelna se sprchovým koutem a technická místnost s prádelnou as francouzským oknem do zadní části zahrady.

  Pískovcové schodiště vede do prvního patra, které se skládá ze tří dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, dvoulůžkového pokoje s oddělenými postelemi a dvou koupelen, jedné se sprchovým koutem a druhé s vanou.

  Exteriér:

  Vila je obklopena 2 hektary půdy rozmístěné mezi olivovým hájem a vinicemi - sklizeň hroznů se koná kolem začátku září. Travnaté plochy jsou protkány plochami typické vegetace oblasti, ideální pro vychutnání si naprostého klidu, který místo poskytuje. U domu a v blízkosti parkoviště se nachází volejbalové hřiště a ping-pongový stůl. Pod portikem, kde je gril, se nachází jídelní stůl a proutěný obývací pokoj.

  Zde si můžete vychutnat krásný výhled na bazén, moře a jezero Torre del Lago Puccini, kde opery Tosca, Madame Butterfly, Turandot, Cavalleria Rusticana a další jsou zastoupeny v „letně otevřeném divadle “ věnované Maestru Puccinimu

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Nekonečný bazén má ze všech stran výhled na úžasnou krajinu, která se rozprostírá kolem tohoto malebného místa; cca 30 m od vily, je situována na terase před ní. Obdélníkový tvar, se soláriem dlážděným terakotou a uvnitř obloženým keramickými dlaždicemi, měří 6 x 12 m s hloubkou pohybující se od 0,80 m do 2 m.

  Čistírna je chlórová a má vnitřní i vnější osvětlení. V okolí bazénu je šatna, lehátka, lehátka a slunečníky. Bazén je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace v ložnicích
  Satelitní televize
  Bezdrátové připojení k internetu
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Americký kávovar
  Toustovač
  Mixér
  Kuchyňský robot
  Odšťavňovač
  Dětská postýlka
  Vysoká židle (2)
  Žehlička a žehlicí prkno
  Moka
  Pračka
  Vysoušeč vlasů
  Moskytiéry v ložnicích
  Vestavěný gril
  Hřiště pro děti

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Volejbal
  Stolní tenis
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (200,00 EUR za týden mimo sezónu – 250,00 EUR za týden ve střední a hlavní sezóně), turistická daň (1,50 EUR na osobu a noc. Děti do 14 let osvobozené). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod. za čistič), extra prádlo (€ 15,00 na osobu), topení (€ 100,00/den), extra úklid v případě zvířat (€ 100,00/týden /zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 42 km
  Letiště (Firenze) 73 km
  Letiště (Bologna) 158 km
  Letiště (Roma Fiumicino) 271 km
  Letiště (Milano Malpensa) 408 km
  Obchody a služby (Corsanico) 1 km
  Obchody a služby (Viareggio) 10 km
  Obchody a služby (Camaiore) 6 km
  Pobřeží – písečná pláž (Viareggio) 10 km
  Zajímavosti (Versilia) 10 km
  Zajímavosti (Torre del Lago Puccini) 14 km
  Zajímavosti (Forte dei Marmi) 22 km
  Zajímavosti (Lucca) 27 km
  Zajímavosti (Pisa) 30 km
  Zajímavosti (Marble Caves of Carrara) 35 km
  Zajímavosti (Montecatini) 55 km
  Zajímavosti (Cinque terre) 80 km
  Zajímavosti (Firenzea) 99 km
  Vlakové nádraží (Viareggio) 10 km

  Ubytování se nachází nedaleko Lucca. Lucca je místo, které můžete jen tak procházet, objevovat a užívat si, a je opravdu blízko Firenze a daleko od davů. Hostům má mnoho co nabídnout, protože město můžete navštívit pěšky nebo na kole do hradeb. V krásném městě je spousta míst k vidění, především starobylé hradby, amfiteátrové náměstí a v neposlední řadě Torre Guinigi. Pár km od Lucca najdete také krásné vily jako Villa Reale, Villa Mansi nebo Villa Torrigiani. Oblast Lucca nabízí také spoustu zajímavých přírodních míst jako Garfagnana, Valle del Serchio nebo Piana di Lucca.

  Pro ty, kteří si chtějí zaplavat v moři, pobřežním pásu Versilia, od Forte dei Marmi po Torre del Lago Puccini, nabízí více než 20 kilometrů (12 mil) pláží, parků a nádherné přírody. Na většinu pláží se z Lucca autem dostanete za 30 až 45 minut.

  Mohlo by to být také ideální místo na prohlídku slavné Cinque Terre. Oblast je snadno dosažitelná autem po super cestě A11 Firenze-Pisa (nazývané také Firenze mare) výjezd Capannori (11 km). Z Genova můžete využít A12 Genova- Rosignano. Železniční stanice, která není daleko od centra, spojuje město s Firenze a Pisou s hodinovým spojením.

  Z Firenze se pak dostanete do všech ostatních italských měst. Nachází se v Massarosa, kde se tyčí malé město Mommio Castello, které si zachovalo prvky feudálního hradu: nahoře hlavní budova, dole historické centrum a mezi těmito dvěma podstatnými částmi církev. Hrad Meto má skutečný význam, je postaven na pevných základech a velkých starožitných kamenech.

  Mělo by to být kontrolní věž místo kostela, s dobrým zařízením difensivo intorno. Olivovníky, které můžeme obdivovat z kopce, navrhla Gabriele D’Annunzio se slavnou básní „Sull’alpe Di Mommio“.