Vila Ilaria

Pronájem Vila Ilaria na Sardinii | Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 3

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 7245 Kč
(
54
hlasů ~
4.81
z 5)

villa_ilaria_.03 villa_ilaria_.24 villa_ilaria_.04 villa_ilaria_.16 villa_ilaria_.09 villa_ilaria_.12 villa_ilaria_.27 villa_ilaria_.06 villa_ilaria_.21 villa_ilaria_.05 villa_ilaria_.36 villa_ilaria_.23 villa_ilaria_.22 villa_ilaria_.20 villa_ilaria_.18 villa_ilaria_.19 villa_ilaria_.17 villa_ilaria_.14 villa_ilaria_.13 villa_ilaria_.11 villa_ilaria_.08 villa_ilaria_.10 villa_ilaria_.07 villa_ilaria_.02 villa_ilaria_.01 villa_ilaria_.25 villa_ilaria_.26 villa_ilaria_.29 villa_ilaria_.28 villa_ilaria_.30 villa_ilaria_.31 villa_ilaria_.33 villa_ilaria_.34 villa_ilaria_.35 villa_ilaria_.15
 • Přehled

  Vila Ilaria se nachází v kopcovité oblasti poblíž Costa Smeralda v Portisco. Nachází se na půli cesty mezi San Pantaleo, malým klenotem borgo mezi horami Gallura a vysokým životem Costa Smeralda s nádherným bílým pískem pláží.

  Toto městečko je známé a obývané umělci z celého světa, je to opravdu kouzelné místo. Tato nemovitost má nádherný výhled na Portiscoův záliv a je jen něco málo přes 2 km od pláží.

  Vila Ilaria má pouze jedno patro a soukromý bazén se nachází přímo před velkou verandou. K dispozici je vnitřní parkoviště pro 3 auta.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 3 km
  Zvířata: Na vyžádání. 30,00 EUR za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vily Ilaria

  Ubytování má jedno patro. Hlavní vchod vede přímo do velkého obývacího pokoje/jídelny s přímým vstupem na terasu s výhledem na bazén. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, s velkou verandou/portikem zařízeným stolem a židlemi a s chodbou vedoucí do prostoru na spaní, který se skládá z dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, další ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými postelemi a druhá koupelna se sprchovým koutem. Druhá část vily má přístup zvenčí a skládá se z otevřeného obývacího pokoje/jídelny, dvoulůžkové ložnice, koupelny se sprchovým koutem a další verandy/portikus s výhledem na bazén. Na této straně je také prádelna.

  Exteriér:

  Park, zcela uzavřený suchými kamennými zdmi a stálezelenými živými ploty, se rozprostírá na ostrohu na ploše asi 5 000 m2.

  V zahradě ve středomořském stylu jsou vysoké stromy, živé ploty zaručující maximální soukromí a trávník, stejně jako dva staré olivovníky a různé druhy kvetoucích rostlin.

  Vila má dvě velké verandy/portika obrácené k bazénu, vybavené stoly a židlemi a jsou ideální pro ochutnávání místních lahůdek a zároveň si můžete užívat krásný výhled na moře.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén se nachází na stejné úrovni jako vila, která je vzdálená asi 10 m a je snadno dostupná z hlavní obytné místnosti a ze zahrady.

  Elipsoidní bazén s nekonečným okrajem má maximální délku cca 12 m a variabilní hloubku 90 až 180 cm Obložený nebesky modrým betonem, má čištění chlórem, velké schody pro přístup k vodě a sprcha se studenou vodou. Plocha na opalování je vydlážděna místním kamenem a vybavena lehátky a slunečníky. Bazén je k dispozici od první soboty v červnu do poslední soboty v září.

 • Interiér

  Klimatizace
  Satelitní televize
  DVD přehrávač
  Rádio s CD čtečkou
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Americký kávovar
  Moka
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Mobilní gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně vyčištěná nemovitost vybavená ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (při spotřebě podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní).

  Na vyžádání:

  Dodatečný úklid (€ 25,00/h za čistič), extra povlečení (€ 25,00 na osobu), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00 za týden na zvíře).

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Olbia) 20 km
  Letiště (Alghero) 150 km
  Letiště (Cagliari) 285 km
  Obchody a služby (San Pantaleo) 4 km
  Obchody a služby (Porto Rotondo) 14 km
  Obchody a služby (Porto Cervo) 14 km
  Obchody a služby (Olbia) 15 km
  Pobřeží – písečná pláž (Portisco beach) 3 km
  Pobřeží – písečná pláž (pláž Rena Bianca) 4 km
  Zajímavosti (Arzachena) 15 km
  Zajímavosti (Olbia) 16 km
  Zajímavosti (Golfo Aranci) 19 km
  Zajímavosti(La Maddalena) 37 km
  Zajímavosti (Tempio) 55 km
  Vlakové nádraží (Olbia) 17 km

  Vila Ilaria se nachází na panoramatickém ostrohu v oblasti Portisco, před Porto Rotondo a několik kilometrů od Porto Cervo. Portisco je známé, stejně jako pro své pláže, pro svůj nový a moderní přístav. Marina di Portisco, jen 2 km od hotelu, je oblast s mnoha restauracemi a plážemi, které jsou zdarma i s možností koupání.

  V bezprostřední blízkosti je San Pantaleo, charakteristické malé borgo, které vyrostlo na počátku 19. století kolem malého stazzo (typické venkovské osídlení Sardinie). vybavena všemi základními službami. Oblast je strategicky umístěna, protože je ve stejné vzdálenosti od hlavních lokalit Costa Smeralda a Olbia, a tedy od přístavu a mezinárodního letiště.

  Krátké výlety vás navíc zavedou na další známá místa, jako je Golfo Aranci (19 km) a La Maddalena (37 km). To vše a přitom si užívat dovolenou v relaxační oblasti, daleko od nočního života Costa Smeralda, ale jen 2 km od bílých pláží této části Sardinie.