Vila Gea

Pronájem Vila Gea na Sardinii | Pobřeží | Jacuzzi
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
Pláž
* Cena rezervace za noc od 6538 Kč
(
41
hlasů ~
4.85
z 5)

villa_gea_.11 villa_gea_.22 villa_gea_.19 villa_gea_.09 villa_gea_.23 villa_gea_.08 villa_gea_.07 villa_gea_.06 villa_gea_.04 villa_gea_.33 villa_gea_.31 villa_gea_.29 villa_gea_.18 villa_gea_.03 villa_gea_.28 villa_gea_.24 villa_gea_.21 villa_gea_.20 villa_gea_.17 villa_gea_.16 villa_gea_.15 villa_gea_.14 villa_gea_.13 villa_gea_.12 villa_gea_.10 villa_gea_.05 villa_gea_.02 villa_gea_.01 villa_gea_.25 villa_gea_.27 villa_gea_.30 villa_gea_.32
 • Přehled

  Vila Gea je atraktivní, nově zrekonstruovaná nezávislá nemovitost, přístupná po soukromé komunikaci v centru rezidenčního vilového komplexu. Vila se nachází ve známé oblasti Costa Rei a její silnou stránkou je, že umožňuje přímý přístup na nádhernou pláž.

  Skládá se z jednoho patra obklopeného rovnou zahradou, pokrytou částečně kamenem a částečně umělou trávou, se soláriem vybaveným vestavěnou jacuzzi vanou pro šest osob. Nábytek vyrobený na míru a vytříbený nábytek, stejně jako privilegovaná poloha vily vzhledem k pláži, zaručí svým hostům mimořádně příjemný a relaxační pobyt.

  Zastřešená veranda sousedící s jídelnou vám umožňuje posedět a vychutnat si aperitiv ve velkém stinném a odlehlém prostoru. Pouhých 100 m od vstupní brány do Vila Gea vede pěší cesta na nádhernou pláž Costa Rei.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost od moře: 100 m
  Zvířata: Ano, malá velikost. 50,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vila Gea

  Vila je na jedné úrovni bez schodů. Vchod vede do otevřeného prostoru sestávajícího z obývacího pokoje, jídelny a kuchyně s přímým přístupem ven na portikus na mořské straně.

  Velká chodba vede do prostoru na spaní, který tvoří 4 dvoulůžkové pokoje a dvě koupelny se sprchou.

  Exteriér:

  Při vstupu z hlavní brány pro pěší se dostaneme do zahrady o rozloze přibližně 150 m2, která obklopuje vilu a střídá se mezi umělým trávníkem a kamennou dlažbou. Celá plocha obvodu je osázena živými ploty, které začleňují nemovitost do naturalistického kontextu. Velký portikus na mořské straně je uspořádán jako venkovní obývací a jídelní prostor.

  Na stejné straně zahrady je také dřevěné solárium vybavené vyhřívanou vířivkou jacuzzi s chromoterapií, kde mohou hosté relaxovat. Kousek odtud je velká sprcha s teplou vodou, ideální na ochlazení po návratu z pláže. Hostům je k dispozici také plynový gril.

  V zadní části pozemku je pro vozidla přístupná brána, která vede na dvě venkovní parkovací místa. Také v zadní části, vedle vchodu do kuchyně, je prádelna. Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

 • Interiér

  Klimatizace
  Satelitní televize
  Bluetooth reproduktor
  Internetové Wi-Fi připojení
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Americký kávovar
  Moka
  Rychlovarná konvice
  Odšťavňovač
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Externí vyhřívaná (od 26 do 38 stupňů) jacuzzi
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), připojením k internetu Wi-Fi

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (120,00 EUR/týden mimo sezónu a květen - 170,00 EUR/týden ve střední sezóně - 220,00 EUR/týden v hlavní sezóně a hlavní sezóně), turistická daň (1,00 EUR na osobu za noc na prvních 14 nocí Vezměte prosím na vědomí, že děti do 13 let neplatí). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/hod./uklízeč), extra výměna prádla (€ 15,00/osoba), topení (po spotřebě aktuální tržní ceny), extra úklid v případě zvířat (€ 50,00 /týden/zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Cagliari) 60 km
  Obchody a služby (Costa Rei) 200 m
  Obchody a služby (Villasimius) 15 km
  Pobřeží – písečná pláž (Costa Rei) 100 m
  Pobřeží – písečná pláž (Spiaggia delle Ginestre) 750 m
  Pobřeží – písečná pláž (Spiaggia di Santa Giusta) 3 km
  Pobřeží – písečná pláž (Villasimius) 15 km
  Zajímavosti (Torre delle Stelle) 32 km
  Zajímavosti (Cagliari) 60 km
  Zajímavosti (Pula) 94 km
  Vlakové nádraží (Cagliari) 60 km

  Costa Rei je vyhlášené turistické letovisko v obci Muravera na jihozápadním pobřeží Sardinie, známé svou bílou pláží který se táhne více než 10 km mezi divokým Capo Ferrato na severu a útesem Peppino na jihu. Pláž, při zachování zjevných přírodních charakteristik volné pláže, nabízí a zaručuje využití turistických služeb a vodních sportů, stejně jako půjčovny nafukovacích člunů a výlety na výletních lodích. Cesta do Costa Rei přes region Sarrabus znamená překročení jednoho z nejkrásnějších území Sardinie, kde jsou hory, středomořské křoviny a křišťálově čistá voda proplétat.

  Pobřežní oblast zaručuje širokou nabídku vybavení pro všechny věkové kategorie a využití všech nezbytných služeb pro prožití dovolené v naprosté relaxaci s nespočtem přírodních zajímavostí, které lze v okolí navštívit: z Spiaggia delle Ginestre na Spiaggia di Santa Giusta, od hradu Quirra v Capo Ferrato do nedalekého Villasimius, exkluzivní a vyhledávané turistické destinace známé jako perla jižní Sardinie.