Vila Marraccini

Pronájem Vila Marraccini v Toskánsku | Pobřeží | Bazén
Počet osob: 8 | Ložnice: 4 | Koupelny: 4

Vybavení:
Bazén
Parking
* Cena rezervace za noc od 14552 Kč
(
51
hlasů ~
4.92
z 5)

villa-marraccini_foto_cdf09 villa-marraccini_foto_decdc villa-marraccini_foto_eb066 villa-marraccini_foto_9c7e4 villa-marraccini_foto_15c5e villa-marraccini_foto_ae8c7 villa-marraccini_foto_35067 villa-marraccini_foto_44c52 villa-marraccini_foto_0da19 villa-marraccini_foto_5e2b3 villa-marraccini_foto_1c15e villa-marraccini_foto_727f8 villa-marraccini_foto_7e18b villa-marraccini_foto_8c738 villa-marraccini_foto_f74ae villa-marraccini_foto_254a1 villa-marraccini_foto_10d11 villa-marraccini_foto_e7e24 villa-marraccini_foto_822b7 villa-marraccini_foto_279c3 villa-marraccini_foto_638c7 villa-marraccini_foto_3cb78 villa-marraccini_foto_df73b villa-marraccini_foto_6ad83 villa-marraccini_foto_47945 villa-marraccini_foto_9ba15 villa-marraccini_foto_6bb89 villa-marraccini_foto_33ee9 villa-marraccini_foto_210b4 villa-marraccini_foto_49a2a villa-marraccini_foto_307ed villa-marraccini_foto_8d465 villa-marraccini_foto_9da40 villa-marraccini_foto_1f85e villa-marraccini_foto_8d90a villa-marraccini_foto_9907e villa-marraccini_foto_45d43 villa-marraccini_foto_2034f villa-marraccini_foto_9336c villa-marraccini_foto_160b8 villa-marraccini_foto_204ba villa-marraccini_foto_225ee villa-marraccini_foto_7eb8c villa-marraccini_foto_9d186 villa-marraccini_foto_4fa3a villa-marraccini_foto_19399 villa-marraccini_foto_87920 villa-marraccini_foto_a00e2 villa-marraccini_foto_a609c villa-marraccini_foto_b0b4f villa-marraccini_foto_b2716 villa-marraccini_foto_cb6bd villa-marraccini_foto_dc259 villa-marraccini_foto_decfd villa-marraccini_foto_df1f4 villa-marraccini_foto_e7dd6
 • Přehled

  Vila Marraccini se nachází na kopcovitém místě, ponořená do nezaměnitelné scenérie zelených kopců Lucchesie, stojí Vila Marraccini, starý příjemný dům, který byl kdysi na počátkem 19. století skladiště a sušárna pro kaštany, typické ovoce této oblasti. Nedávná rekonstrukce, kterou majitelé provedli se zvláštní péčí, poskytla hostům vily jedinečný komfort při respektování typičnosti její historie.

  Zvláštní pozornost byla věnována použití materiálů typických pro danou dobu, aby nenarušily jedinečnost vily, jako jsou dřevěné stropy s terakotovými dlaždicemi, terakotové podlahy, kámen krásného krbu a odhalený trám útulná kuchyně. Elegantní pokoje zdobené starožitnostmi, příjemné ložnice, světlá plně vybavená kuchyně a bujná zahrada s pergolou a panoramatickým bazénem, dělají z této nemovitosti perfektní destinaci pro ty, kteří chtějí strávit relaxační pobyt v klidné prostředí, i když velmi blízko k jednomu z nejkrásnějších toskánských měst, Lucce.

  Exteriér vily se rozprostírá v triumfu barevných květin, s plochami věnovanými aromatickým bylinám a pergolou se stolem vedle plně vybaveného cihlového grilu, kde si můžete vychutnat nezapomenutelná jídla ponořená do krásy toskánské přírody. Strategická poloha vily je jistě zásadním prvkem pro ty, kteří chtějí navštívit zázraky, které Toskánsko nabízí, blízkost Luccy a nájezd na dálnici vám umožní snadno a rychle se dostat do historických měst, jako jsou: Florencie, Pisa, Montecatini Terme, Montecarlo di Lucca, Collodi a nedaleké zlaté pláže Versilia s elegantním Forte dei Marmi. POZOR: Abyste se dostali k nemovitosti, je nutné přejet vesnici s úzkým průchodem nevhodným pro vozidla širší než 2 metry (6,5 stop).

  Vila Marraccini byla před začátkem sezóny podrobena kontrole odpovědným technikem, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 31 km
  Zvířata: Ano, malá a střední velikost.
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vily Marraccini

  Nemovitost má dvě podlaží s hlavním vchodem umístěným v prostoru před pergolou s obývací částí.

  Když vstoupíte, dostanete se do elegantního obývacího pokoje s typickým toskánským krbem, napravo s kuchyní s jídelním koutem a nalevo po schodech do chodby vedle koupelna se sprchovým koutem a velká TV místnost vybavená pohodlnými pohovkami.

  Typické kamenné schodiště vede do prvního patra s ložnicí složenou ze tří ložnic se dvěma koupelnami.

  Také v prvním patře, s přístupem zvenčí, je hlavní apartmá sestávající z dvoulůžkové ložnice a koupelny se sprchou a tureckou lázní.

  Exteriér:

  Vila Marraccini je obklopena dobře udržovaným parkem, ponořená do klidu krajiny Lucca a s jedinečným panoramatem. Park je obohacen přítomností citroníků a pomerančovníků, levandule, aromatických bylin a nekonečného množství květin s jedinečnými barvami.

  Za vstupní branou do objektu je pohodlné kryté parkoviště, které se nachází v bezprostřední blízkosti vily, kde vás přivítají nádherné staré kaštany, olivy a cypřiše. Díky mírnému podnebí oblasti vás pak ke vchodu doprovodí různé sukulenty a několik palem, které vynikají na pozadí Lucké pláně.

  Zahrada s charakteristickými terasami zahrnuje různé oblasti určené k relaxaci, jako je pergola s vinnou révou, která zdobí venkovní jídelní a obývací část s přilehlým zděným grilem. A konečně, bazén nabízí úchvatný výhled na Luccu, který poskytuje jedinečnou atmosféru s prostory věnovanými vaší relaxaci.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén, který se nachází v horní části objektu s jedinečným výhledem na Luccu, je asi 40 metrů od hlavní budovy a dostanete se k němu po schodech v zahradě před vlastnost.

  Velké dřevěné solárium je vybaveno pohodlnými lehátky a stíní ho prostorná terasa se stoly a pohodlnými lavicemi.

  Obdélníkový bazén o rozměrech 6 x 12 m s hloubkou od 0,90 do 2,30 m je obložen PVC pískovou barvou a čištěn chlórem. Přístup do bazénu je po nerezovém žebříku a je osvětlení jak uvnitř bazénu, tak po obvodu. Bazén je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace ve 3 lůžkových pokojích
  Smart TV
  Dekodér SKY s kartou
  Přenosné reproduktory Bluetooth
  Wi-Fi
  Toustovač
  Rychlovarná konvice
  Moka
  Americký kávovar
  Mixér
  Mikrovlnná trouba
  Fén v každé koupelně
  Myčka nádobí
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Stolní hry

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (200,00 EUR za týden), turistická daň 1,50 EUR na osobu na první 3 dny.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 €/hod. na osobu), povlečení navíc (15,00 €/osoba), topení (po spotřebě s cenami platnými v době pobytu), úklid navíc v případě přítomnosti zvířata (30,00 EUR za zvíře na týden malého vzrůstu a 50 EUR za zvíře střední velikosti), palivové dřevo (15,00 EUR/100 kg).

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 27 km
  Letiště (Firenze) 77 km
  Letiště (Řím) 355 km
  Letiště (Milano) 277 km
  Letiště (Bologna) 160 km
  Obchody a služby (Pontetetto) 5 km
  Pobřeží – písečná pláž (Viareggio) 31 km
  Zajímavosti (Pisa) 24 km
  Zajímavosti (Forte dei Marmi) 39 km
  Zajímavosti (Firenze) 85 km
  Zajímavosti (Vinci) 54 km
  Zajímavosti (Volterra) 84 km
  Zajímavosti (oblast Chianti) 100 km
  Zajímavosti (San Miniato) 53 km
  Zajímavosti (Colonnata) 62 km
  Vlakové nádraží (Lucca) 11 km

  Tato nemovitost je jen 10 kilometrů od nádherné Lucca, výjimečné turistické destinace. Město lze snadno navštívit pěšky nebo na kole, díky jeho malé rozloze a rozsáhlé pěší zóně v centru.

  Existuje mnoho míst k vidění, zejména městské hradby, které jsou ideální pro procházky v každém ročním období, Piazza Anfiteatro, známé svým elipsovitým tvarem, a krásný Torre Guinigi, korunovaný prastarým dubem cesmínovým.

  V této oblasti je mnoho míst uměleckého i přírodovědného významu, například Garfagnana, Povina Lucca a Údolí Serchio.

  Pro ty, kteří chtějí spojit krásu přírody s příjemnými dny u moře, je jen pár kilometrů odtud Versiliské pobřeží se svými vyhlášenými lokalitami: Viareggio , Forte dei Marmi a Marina di Pietrasanta. Villa Marraccini může být také dobrým výchozím bodem pro návštěvu slavného Cinque Terre a krásného Portofina.