Vila Ai Due Cuori

Pronájem Vila Ai Due Cuori v Toskánsku | Pobřeží | Bazén
Počet osob: 4 | Ložnice: 2 | Koupelny: 1

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 4562 Kč
(
90
hlasů ~
4.98
z 5)

ai-due-cuori_foto_7f73a ai-due-cuori_foto_09610 ai-due-cuori_foto_0819f ai-due-cuori_foto_eccf2 ai-due-cuori_foto_bb950 ai-due-cuori_foto_4022f ai-due-cuori_foto_d6516 ai-due-cuori_foto_a685f ai-due-cuori_foto_dbbcf ai-due-cuori_foto_b71e9 ai-due-cuori_foto_d6f40 ai-due-cuori_foto_60f78 ai-due-cuori_foto_c0bf7 ai-due-cuori_foto_105f4 ai-due-cuori_foto_fdb91 ai-due-cuori_foto_25855 ai-due-cuori_foto_1ec3c ai-due-cuori_foto_59a35 ai-due-cuori_foto_dc65a ai-due-cuori_foto_6c226 ai-due-cuori_foto_a7bbb ai-due-cuori_foto_8a92f ai-due-cuori_foto_ecfa7 ai-due-cuori_foto_f31e8 ai-due-cuori_foto_6c1b6 ai-due-cuori_foto_c11a7 ai-due-cuori_foto_8529f ai-due-cuori_foto_4897e ai-due-cuori_foto_231e1 ai-due-cuori_foto_2239a ai-due-cuori_foto_b51e1 ai-due-cuori_foto_dbe0c ai-due-cuori_foto_7906e ai-due-cuori_foto_b6ef8 ai-due-cuori_foto_ffd03 ai-due-cuori_foto_fcb34
 • Přehled

  Vila Ai Due Cuori na mýtině v zelených kopcích u města Lucca stojí Ai Due Cuori, zasazená jako perla do této oblasti známé po celém světě svými květy kamélie, které najdeme pouze zde. Dům, který se zrodil po nedávné pečlivé rekonstrukci, ukazuje klasickou kamennou úpravu, zvýrazňující části staré stavby z 19. století, jako je starý carrara mramorový dřez umístěný na jedné straně domu, který slouží ke grilování. rohu, umělecké kované zábradlí, dřevěný trámový strop s ručně vyrobenými terakotovými dlaždicemi v kombinaci s jednoduchým nábytkem, který vám poskytne odpočinkovou dovolenou. Vstupem do domu se dostanete do otevřeného prostoru s jídelnou, kuchyní a obývacím pokojem se sedací soupravou a TV koutkem. V prvním patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice a moderní koupelna se sprchovým koutem.

  Pro vaše venkovní pohodlí jsou k dispozici dvě obytné části, jedna s altánem a stolem poblíž kuchyně, kde si můžete dát nezapomenutelná jídla ponořená v jedinečném klidu, a sestupem dolů k bazénu, jedna s pohodlnými křesly, kde si můžete vychutnat dobrou sklenku červeného toskánského vína. Hosté ubytovaní v této oáze klidu si mohou odpočinout v zahradě u bazénu, nebo se vzhledem k blízkosti dálnice mohou rychle dostat do známých turistických měst Toskánska, jako je Lucca, Florencie, Pisa, Siena a blízké tyrhénské pobřeží s Viareggio >, módní Forte dei Marmi a proslulá Cinque Terre.

  Tato nemovitost je jen pár kilometrů od Lucca, města jedinečného kouzla, obklopeného stále nedotčenými městskými hradbami, na jejichž vrcholu můžete strávit nezapomenutelné dny procházkou po stopách velkého maestra < strong>Giacomo Puccini, který žil a napsal některé z nejkrásnějších oper v tomto městě.

  Milovníci opery by si neměli nechat ujít Puccini Festival, který se koná každý rok během července a srpna v jedinečném prostředí Torre del Lago (www.puccinifestival.it) při současné hudbě milenci si užijí Lucca Summer Festival (www.summer-festival.com)

  Ai Due Cuori byla před začátkem sezóny podrobena kontrole odpovědným technikem, aby byla zajištěna jednotnost popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistotu a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 36 km
  Zvířata: Ano, malá a střední velikost. 30,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Venkov
 • Přehled Vila Ai Due Cuori

  Dům zasazený do zelené mýtiny je snadno přístupný z parkoviště v rámci nemovitosti v souladu s otevřeným prostorem sestávajícím z jídelny, kuchyně a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a TV koutkem.

  Odtud vede schodiště nahoru do klimatizovaného spacího prostoru v prvním patře složeného z dvoulůžkové ložnice, další dvoulůžkové ložnice s oddělenou postelí a moderní koupelny se sprchovým koutem.

  Exteriér:

  Ai Due Cuori je obklopena zahradou o rozloze 2000 m2, která je po obvodu zcela ohraničena svěžími živými ploty a vysokými stromy, které zaručují soukromí. Za automatickou vjezdovou bránou vede štěrkový náhon na parkovací plochu, která se nachází v bezprostřední a pohodlné blízkosti vjezdu do domu.

  Odtud vás přivítá zahrada barev: záhony květin, keře středomořských bylin, zakrslé jalovce a zelené magnólie. Vše doplňuje krásný trávník, na kterém leží krásný kruhový bazén doplněný nábytkem a pergolou s pohodlnými malými pohovkami, kde můžete popíjet sklenku dobrého vína nebo číst knihu ponořeni do naprostého ticha. .

  Na severní straně domu je zastíněná venkovní jídelna, vedle kuchyně, kde se můžete těšit na nezapomenutelná jídla s toskánskými pochoutkami připravovanými na vestavěném grilu.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Nachází se v zadní části pozemku pár metrů od domu a lze se k němu dostat po kamenné dlážděné cestě.

  Je kruhového tvaru o průměru 3,90 metru s hloubkou 1,30 metru s vnějším schodištěm pro vstup do vody, zakončená zvýšeným okrajem z kamene a pokrytá Sardinským modrým PVC , na podporu bazénu najdete kamenné dlážděné solárium s pohodlnými lehátky, lehátky zastíněnými slunečníky a venkovní sprchou s teplou a studenou vodou.

  Bazén obklopený zelení objektu poskytuje hostům jedinečné soukromí a relaxaci. Otevřeno je od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Fén
  Smart TV se satelitem
  Playstation 2
  Bluetooth reproduktory
  DVD přehrávač
  Wi-Fi
  Myčka
  Toustovač
  Rychlovarná konvice
  Moka
  Americký kávovar
  Mixér
  Mikrovlnná trouba
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Sítě proti hmyzu
  Knihy a časopisy v jazyce
  Stolní hry

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
  Mini ping pong
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (100,00 EUR / týden v hlavní sezóně a hlavní sezóně, 90,00 EUR / týden ve všech ostatních sezónách), topení (podle spotřeby podle aktuálních tržních cen), turistická daň (pokud je relevantní). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Vytápění (dle spotřeby aktuální tržní ceny), extra úklid (€ 22,00/hod. na čistič), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00/ týden/zvíře), rozkládací pohovka 100 EUR za týden.

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Pisa) 30 km
  Letiště (Firenze) 65 km
  Letiště (Bologna) 150 km
  Letiště (Milano) 285 km
  Letiště (Řím) 375 km
  Obchody a služby (San Ginese) 1 km
  Obchody a služby (San Leonardo) 2 km
  Pobřeží – písečná pláž (Viareggio) 36 km
  Zajímavosti (Lucca) 9 km
  Zajímavosti (Montecatini Terme) 30 km
  Zajímavosti (San Miniato) 38 km
  Zajímavosti (Vinci) 45 km
  Zajímavosti (Forte dei Marmi) 45 km
  Zajímavosti (Volterra) 66 km
  Zajímavosti (San Gimignano) 70 km
  Zajímavosti (Firenze) 75 km
  Zajímavosti (Greve in Chianti) 98 km
  Zajímavosti (Cinque Terre) 120 km
  Vlakové nádraží (Lucca) 9 km

  Ubytování se nachází jen pár kilometrů (9 km) od krásného města Lucca, které má turistům co nabídnout: město lze snadno navštívit pěšky nebo na kole, a to jak pro jeho malé velikost a pro rozsáhlou pěší zónu v centru.

  Existuje mnoho míst k návštěvě, mezi nimiž bezesporu stojí za zmínku městské hradby, ideální místo pro procházky v každém ročním období, Piazza Anfiteatro, známé svým elipsovitým tvarem, a Torre Guinigi, korunovaná starým dubem cesmínovým. Jen kousek od Lucca, asi deset kilometrů daleko, jsou nádherné vily, mezi nimiž jsou Villa Reale, Villa Mansi, Villa Torrigiani. V okolí je mnoho míst s uměleckým i přírodovědným významem: Garfagnana, Povina Lucca, Údolí Serchio.

  Pro ty, kteří chtějí spojit krásu venkova s příjemnými přímořskými dny, pobřeží Versilia s jeho známými lokalitami jako Viareggio, Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, je jen pár kilometrů daleko. Může být také dobrým výchozím bodem pro návštěvu proslulé Cinque Terre.