Vila Isa

Pronájem Vila Isa na Sardínii | Pobřeží | Bazén
Počet osob: 6 | Ložnice: 3 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 8050 Kč
(
56
hlasů ~
4.86
z 5)

villa_isa_.19 villa_isa_.18 villa_isa_.14 villa_isa_.25 villa_isa_.24 villa_isa_.05 villa_isa_.15 villa_isa_.11 villa_isa_.17 villa_isa_.06 villa_isa_.02 villa_isa_.23 villa_isa_.22 villa_isa_.21 villa_isa_.20 villa_isa_.13 villa_isa_.12 villa_isa_.10 villa_isa_.08 villa_isa_.09 villa_isa_.07 villa_isa_.04 villa_isa_.01 villa_isa_.03
 • Přehled

  Vila Isa je nádherná nemovitost zasazená do prestižního komplexu Porto Rafael, mezi kopci Monte Altura, s výhledem na vodách souostroví Maddalena a jen pár kilometrů od města Palau. Stavba nemovitosti se datuje do 70. let a odráží jedinečný architektonický styl typický pro vily na východním pobřeží Sardinie. Kvalitní materiály, rafinované zařízení a charakter interiéru z něj dělají ideální útočiště pro odpočinkovou dovolenou.

  Vila pouze na jednom patře kopíruje tvar kopce, na kterém je postavena, se dvěma venkovními obytnými částmi: první na sloupoví a bazéně a druhá vzadu s gril a vyvýšená terasa, odkud můžete obdivovat svůdné panoráma moře a žulových skal: ideální místo pro strávení večerů v dobré společnosti.

  Nemovitost je zasazena mezi zelené středomořské křoviny, které jsou charakteristické duby cesmínovými, myrtami a sardinskými žulami, které se tyčí všude kolem a nabízejí sugestivní výhledy. K restauracím, obchodům a všem typům služeb se dostanete během krátké doby, stejně jako k nádherným plážím a četným kulturním a přírodním zajímavostem, které toto území nabízí.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Venkov
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 1 km
  Zvířata: Ano, malá velikost. 30,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vily Isa

  Vila Isa má pouze jedno patro. Dlouhý dlážděný vchod vede do prostorného obývacího pokoje s TV a propojeného velkým francouzským oknem na krytou verandu vybavenou odpočinkovou částí (která vede k bazénu).

  Dvě malé rampy schodiště po obou stranách krásného krbu, uprostřed obývacího pokoje, vedou do jídelny, vyšší než obývací pokoj, do prostorné kuchyně s přímým venkovním přístupem ke grilu a do dvoulůžkového pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Z jídelny vede chodba do chodby s velkými skříněmi a komodami, kde jsou umístěny dvě dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou se sprchovým koutem.

  Exteriér:

  Park je kompletně oplocený a chráněný velkými keři středomořských křovin, dubů cesmínových, jalovců, myrt a dalších typických rostlin, které rostou všude kolem pozemku na ploše cca 2000 m2. Na východní straně vily, před obývacím pokojem, je krytá veranda s výhledem na bazén a ideální pro plné užívání si venku.

  V zadní části vily je terasa s vestavěným grilem a se schody vedoucími nahoru na terasu, odkud můžete obdivovat mimořádné panorama souostroví Maddalena. Oba venkovní prostory jsou vhodné pro stolování nebo jen pro odpočinek.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Bazén se nachází kousek od vily, jen pár kroků od kryté verandy a je snadno dostupný z okolní zahrady. bazén ve tvaru fazole je dlouhý 6 m, hloubka 2 m a je přístupný po žebříku.

  Poschodové solárium na dlouhé straně bazénu nabízí výhled na stejné panorama, jaké je vidět z kryté verandy vedoucí k domu. Je vydlážděna žulou a je vybavena lehátky a slunečníky. Bazén je k dispozici od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace v ložnicích
  Satelitní televize
  Bluethooth reproduktor
  Smart TV
  Bezdrátové připojení k internetu
  Myčka
  Mikrovlnná trouba
  Rychlovarná konvice
  Toustovač
  Americký kávovar
  Kávovar na espresso
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno
  Moka

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Kamenný gril
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn do kuchyně), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (75,00 EUR/týden mimo sezónu a květen - 125,00 EUR/týden ve střední sezóně - 175,00 EUR v hlavní sezóně), turistická daň (pokud je relevantní)

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (€ 22,00/h na osobu), extra povlečení (€ 15,00 na osobu), topení (€ 20,00/den), extra úklid v případě zvířat (€ 30,00 za týden na zvíře)

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Olbia) 43 km
  Letiště (Alghero) 150 km
  Letiště (Cagliari) 310 km
  Obchody a služby (Palau) 2 km
  Obchody a služby (Arzachena) 13 km
  Pobřeží – písečná pláž (Spiaggia de La Sciumara) 1 km
  Pobřeží – písečná pláž (Spiaggia di Porto Pollo) 7 km
  Zajímavosti (Isola Maddalena) 12 km
  Zajímavosti (Isola di Caprera) 15 km
  Zajímavosti (Santa Teresa di Gallura) 25 km
  Zajímavosti (Porto Cervo) 33 km
  Zajímavosti (Olbia) 40 km
  Zajímavosti (Porto Rotondo) 42 km
  Vlakové nádraží (Olbia) 43 km

  Villa Isa se nachází v kopcovité části Porto Rafael, několik kilometrů od města Palau a souostroví Maddalena. Vila se nachází v nejvyšší části Monte Altura s vynikajícím výhledem na město Palau, moře a ostrov z La Maddalena.

  Písečná pláž La Sciumara je jen 1 km od hotelu a je snadno dosažitelná pěšky. Centrum Palau, necelé 2 km od Villa Isa, má všechny hlavní obchody a služby, jako jsou supermarkety, lékárny, restaurace a bankomaty, zatímco známá letoviska Costa Smeralda, Porto Cervo a Porto Rotondojsou jen 40 minut jízdy autem.