Vila Mirto

Pronájem Vila Mirto na Sardinii| Pobřeží | Výhled na moře
Počet osob: 5+1 | Ložnice: 3 | Koupelny: 2

Vybavení:
Parking
Bazén
* Cena rezervace za noc od 11257 Kč
(
56
hlasů ~
4.86
z 5)

villa_mirto_.21 villa_mirto_.16 villa_mirto_.06 villa_mirto_.18 villa_mirto_.07 villa_mirto_.19 villa_mirto_.02 villa_mirto_.03 villa_mirto_.04 villa_mirto_.05 villa_mirto_.01 villa_mirto_.09 villa_mirto_.08 villa_mirto_.10 villa_mirto_.11 villa_mirto_.13 villa_mirto_.14 villa_mirto_.15 villa_mirto_.17 villa_mirto_.20 villa_mirto_.22 villa_mirto_.23 villa_mirto_.24
 • Přehled

  Vila Mirto byla postavena v roce 2006 a dokončena na začátku roku 2022 restrukturalizací inspirovanou filozofií ekologicky udržitelného bydlení zaměřenou na podstatné snížení dopadu na životní prostředí.

  Vila Mirto se nachází v turistickém letovisku Eden Rock, pár kilometrů od známější vesnice Chia na jihu ostrova, a je dokonale zasazena do kontextu. v kráse kopcovité sardinské krajiny a přírody a zároveň si užívat úchvatný výhled na křišťálově čisté moře lemující pláž Santa Margherita. Ze silnice, kde je možné nechat auta na místech týkajících se vily, musíte sejít po rampě o délce 50 schodů, abyste se dostali ke vchodu do vily, protože se vzhledem ke strmosti nachází pod úrovní ulice. morfologie terénu.

  Villa Mirto byla před začátkem sezóny podrobena technické kontrole, aby byl zajištěn soulad popisu, příslušenství uvedeného na této stránce a jejich současný stav provozu/údržby, aby byla zaručena kvalita, čistota a pohodlí všem klientům, kteří zde zůstanou.

  Internet: Wi-Fi
  Bazén: soukromý
  Klimatizace: Ano
  Výhled: Pobřeží
  Parkování: Ano
  Vzdálenost moře: 2 km
  Zvířata: Ano, pouze malé velikosti. 30,00 € za zvíře a týden splatná na místě
  Minimální počet nocí: 7
  Místo: Pobřeží
 • Přehled Vily Mirto

  Vila, postavená na strmém terénu, je na dvou úrovních a její vnější prostory jsou přístupné přes různé malé železné brány pro pěší, které směřují na rampu kamenných schodů vedoucích na úroveň ulice. Patra vily jsou vnitřně propojena gresovým porcelánovým schodištěm s kovaným zábradlím.

  V přízemí je vstup přes verandu, která vede do obývací části a kuchyně. Veranda, prostorná a funkční a krytá dřevěnou pergolou, je skutečným venkovním obývacím prostorem vybaveným velkou pohovkou a dřevěným stolem s místem pro šest osob, umožňující hostům strávit jedinečné chvíle a vychutnat si nádhernývýhled na moře. Z verandy je přístup do obytné části přes posuvné skleněné dveře, které se otevírají do obývacího pokoje; kuchyň je částečně oddělena od obývacího pokoje vybavenou stěnou a velkou plochou vhodnou ke stolování a využitelnou jako pracovní deska. Dále je zde technická místnost, přístupná vnitřními dveřmi, vybavená umyvadlem a využívaná jako spíž.

  Styl, i když současný, připomíná sardinské řemeslo v dekoracích dřevěného nábytku, v látkách, v závěsech a v charakteristických nástěnných svícnech v glazované keramice typické pro Sardinii. Dveře umístěné vlevo, vzhledem k posuvným dveřím vchodu, vedou do prostoru na spaní sestávajícího ze dvou ložnic, větší dvoulůžkové s oknem s výhledem do zahrady a menší s jedním samostatným lůžkem a jedním tahem. z postele. Mezi dvěma ložnicemi je koupelna s velkým křišťálovým sprchovým boxem.

  V prvním patře, které doplňuje prostor na spaní, je prostorná dvoulůžkový pokoj s malou terasou s výhledem na moře a bazén, koupelna se sprchovým koutem, s přístupem na venkovní verandu, zdobená s typickými rostlinami středomořské křoviny a vybavený sprchou a pračkou.

  Exteriér:

  Oplocenou zahradu před vstupní verandou tvoří plocha se svěžím trávníkem o rozloze cca 30 m2, přiléhající k hlavní fasádě vily s výhledem na moře, která zároveň slouží jako prostor na opalování, protože zahrnuje krásný bazén. Je vybavena sprchou s teplou a studenou vodou a na straně naproti bazénu je zděný gril.

  Vila Mirto má také další venkovní prostor, který se vzhledem k zahradě nachází v zadní části objektu; vzhledem k morfologii svažitého terénu je přístupný ze spacího prostoru 1. patra přímým venkovním východem, ale také ze společné rampy schůdků mimo pozemek malou brankou pro pěší obsluhující terasu. Jedná se o zpevněnou plochu cca 20 m2, částečně zastřešenou dřevěnou pergolou a oplocenou, stejně jako vybavenou velmi pohodlnou venkovní sprchou s teplou a studenou vodou. Obsahuje několik uzavřených technických místností, které zahrnují klimatizační zařízení a pračku, mimo vilu.

  Upozorňujeme, že fotografie jsou pořízeny na jaře, tedy kvetoucí květiny, a barvy zahradní trávy se mohou v okamžiku vašeho příjezdu do vily lišit.

  Soukromý bazén:

  Nepravidelný nekonečný bazén o rozměrech cca 9 x 3 m s maximální hloubkou 1,80 m se nachází v přízemí vily na krásně upraveném trávníku.

  Na jižní straně působí jako bariéra bujná řada živých plotů, která jasně vymezuje hranici pozemku. bazén je snadno přístupný z obývací části přes zahradu, je obložen bílým PVC a má vnitřní osvětlení, čištění chlórem a římské schody pro přístup do vody.

  Okolní travnatá plocha na opalování je vybavena skládacími lehátky a venkovní sprchou s teplou a studenou vodou. Bazén je otevřen od poslední soboty v dubnu do první soboty v říjnu.

 • Interiér

  Klimatizace
  Wi-Fi připojení k internetu
  Satelitní televize
  Bluetooth reproduktor
  Myčka nádobí
  Mikrovlnná trouba
  Americký kávovar
  Espresso kávovar
  Rychlovarná konvice
  Odšťavňovač
  Toustovač
  Mixér
  Dětská postýlka
  Vysoká židle
  Pračka
  Žehlička a žehlicí prkno

  Exteriér

  Plážová lehátka
  Židle
  Stůl
  Lehátka
  Grilování
  Stojan pro nabíjení elektromobilu
 • Týdenní pronájmy:

  Standardní typologie je ta, která předpokládá pravidelný pobyt sobota - sobota. V tomto případě je možné zaslat poptávku nebo přímo rezervovat online.

  Krátké pobyty a pobyty mimo týden:

  Na některá období je možné zkrátit pobyty již od 5 nocí.

  Cena zahrnuje:


  Kompletně uklizenou nemovitost vybavenou ložním prádlem, inženýrskými sítěmi (voda - plyn pro použití v kuchyni a teplá voda), bezdrátovým připojením k internetu

  Cena nezahrnuje:

  Elektřina (150,00 EUR za týden), turistická daň (0,50 EUR za noc na osobu od 12 let). N.B. Tyto náklady, které nejsou zahrnuty v ceníku, budou vypočteny při rezervaci a splatné při platbě zůstatku.

  Na vyžádání:

  Úklid navíc (22,00 EUR/hod. za čistič), povlečení navíc (15,00 EUR na osobu), topení (20,00 EUR za den), elektřina k dobití elektrických nebo hybridních vozů (dle aktuální spotřeby tržní ceny), extra úklid v případě zvířat (30,00 EUR/týden/zvíře), palivové dříví (20,00 EUR/100 kg).

 • Cena na dotaz

 • Vzdálenosti

  Letiště (Cagliari) 35 km
  Obchody a služby (Chia) 5 km
  Zajímavosti (Spiagge di Chia) 7 km
  Zajímavosti (Spiaggia di Turredda) 12 km
  Zajímavosti (Porto Pino) 40 km
  Zajímavosti (Cagliari) 50 km
  Zajímavosti (Calasetta) 70 km
  Zajímavosti (Isola di Carlo Forte) 80 km
  Zajímavosti (Villasimius) 90 km
  Vlakové nádraží (Cagliari) 35 km

  Vila Mirto se nachází v lokalitě Eden Rock, v srdci jižní Sardinie, obklopená kopci pokrytými středomořskými křovinami s jedinečnou vůní a bohatou na písek rozlohy omývané krystalickým mořem. Je součástí obce Domus de Maria, která se vyznačuje pobřežím rozlehlých písečných dun posetých staletými jalovci a jen 6 km od vesničky Chia, odkud je možný přístup na tyto divoké pláže se smaragdovým mořem: Su Giudeu, Sa Tuerra, Porto Campana, Su Sali, Cala Cipolla; kouzelnou lokalitou je rybník Spartivento, lokalita mnoha vzácných druhů včetně nádherných plameňáků růžových; vrchol nádherného Faro Spartivento dominuje pobřeží Sulcitana.

  Pouhých 14 km odtud leží Pula, klenot jihozápadní Sardinie, kde se moře a historie snoubí ve starobylém městě Nora, nejvýznamnější fénicko-punské archeologické naleziště na Sardinii. Regionální hlavní město Sardinie, Cagliari, je vzdálené 50 km a je výrazem středomořské atmosféry s charakteristickými čtvrtěmi, historií, uměním, mořem a dobrou kuchyní. Eden Rock je 44 km od letiště Elmas a snadno se k němu dostanete po dálnici SS 195, kterou lemuje rybník Capoverde.

  Villa Mirto má úchvatný výhled na moře na východ, přičemž východ slunce nad mořem je jistě nejevokativnějším obrazem této oblasti. Panorama, které se objeví na obzoru, je dobře viditelné z obytné části v přízemí (včetně dvoulůžkového pokoje), z kryté verandy s výhledem na trávník az dvoulůžkového pokoje v prvním patře s dvojitým francouzským oknem, které se otevírá na charakteristický balkon. Stejné panorama lze ocenit z bazénu, a aby byl zajištěn stejný výhled zevnitř bazénu na východní hraně nekonečna, byla použita křišťálová bariéra poskytnout stejné vnímání tohoto jedinečného scénáře.